Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gradzik18

Podłączenie telefonu do radia samochodowego VW GAMMA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do tych co się mogą znać na takich rzeczech otóż czy wie ktoś czy jest możliwość podłączenia telefonu w celu słuchania muzyki do oryginalnego radia z volkswagena VW GAMMA??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BeerBoobs

Gamma nie posiada wejścia AUX (sygnałowego),posiada tylko wejście pod zmieniarkę. Kabel który podałem, posiada układ "oszukujący" radio. Podłączasz telefon a radio myśli, że to zmieniarka.

----------------

Kabel, który Ty podałeś służy do wyciągnięcia auxa. Niektóre radia, mają AUX, lecz jest on na kostce, a nie na panelu w postaci wejścia na jack 3,5 mm. Twoje radio w ogóle nie posiada auxa, więc ten kabel się nie sprawdzi.

Niemniej jednak nie wiem jaki masz model radia, sprawdź sobie czy posiada on AUX, jeśli tak to kabel który podałeś się sprawdzi. Jeśli nie to potrzebujesz kabla, który ja podałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BeerBoobs

Podaj dokładny model radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kable nie są opisane ?? Często na izolacjach są oznaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze, jesli to jest Gamma, a tak wygalda, to kabelek z aukcji podanej przez Beerboobs'a bedzie pasowal.

Sam mam taki emulator w modelu AURA i dziala wysmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BeerBoobs

Radio to VW GAMMA 4

To niestety kabel do którego podałem link też nie będzie pasował, bo jest on przeznaczony tylko do wejść 8 pinowych w Gamma i Gamma 5

-------

Musisz szukać adaptera Wersja TRACK66/10 z wtyczką 10 pinową do Gamma 4

AVW_AUX10_300x280.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety kabel do którego podałem link też nie będzie pasował, bo jest on przeznaczony tylko do wejść 8 pinowych w Gamma i Gamma 5

-------

Musisz szukać adaptera Wersja TRACK66/10 z wtyczką 10 pinową do Gamma 4

AVW_AUX10_300x280.jpg

 

Na allegro pewnie takiego adaptera pewnie nie znajde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem na szybko allegro i niestety w tej chwili nie ma ani jednego.

--------

Edit: jest, ale z dodatkowym USB i czytnikiem kart

http://allegro.pl/zm...2191519897.html

Cena sprawia, że to bez sensu...

 

Wlasnie o czyms takim pisałem wyżej. Właśnie ten model ojciec ma u siebie w Seacie (nazwy radia nie pamietam). Dziala swietnie, a dzwiek lepszy niż z CD. Warte swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziala swietnie, a dzwiek lepszy niż z CD.

Ale bez takich herezji proszę 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego kabla o co chodzi z :

• Czarne (ew. białe) gniazdo cinch - wejście audio L

• Czerwone gniazdo cinch - wejście audio R

?? Nie znam sie na tym więc prosze o wyrozumiałość

 

PS. Orientuje się ktoś ile może kosztować taki kabel??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego kabla o co chodzi z :

• Czarne (ew. białe) gniazdo cinch - wejście audio L

• Czerwone gniazdo cinch - wejście audio R

?? Nie znam sie na tym więc prosze o wyrozumiałość

 

PS. Orientuje się ktoś ile może kosztować taki kabel??

To sa 2 wejscia na lewy i prawy kanal.

Kupujesz Taki kabel, tylko dluzszy i do niego podlaczasz mp3 poprzez kabel minijack-minijack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do tych co się mogą znać na takich rzeczech otóż czy wie ktoś czy jest możliwość podłączenia telefonu w celu słuchania muzyki do oryginalnego radia z volkswagena VW GAMMA??

Do kasieciaka, to kupujesz taką kasetę mp3 z kabelkiem zakończonym mini jackiem. Kabelek podłączasz do telefonu, kasetę wsadzasz do radia i możesz słuchać muzy z telefonu przez radio. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kasieciaka, to kupujesz taką kasetę mp3 z kabelkiem zakończonym mini jackiem. Kabelek podłączasz do telefonu, kasetę wsadzasz do radia i możesz słuchać muzy z telefonu przez radio. ;)

Jest coś takiego na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość dzwięku będzie dobra? Na jakiej zasadzie to działa? Mógłby ktoś wytłumaczyć? Trzeba coś jeszcze dodatkowego robić z radiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu emulator kasety, jakosc za cudowna nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To nie kwestia sztuki, zależy od tego jak dany zasilacz ma ustawioną krzywą jak jest agresywna od niskiego obciążenia to nic z tym nie zrobisz bez rozbierania i modyfikacji/wymiany wentylatora focus z 2017r w idle kręcił poniżej 450rpm jak się wyłączyło tryb pasywny  a pod obciążeniem reszta kompa go zagłuszała jak osiągnął tam okolice 900-1000 a jak ci w idle kręci dany model 700-800rpm to co innego  
    • Ale zdajesz sobie sprawę, że złamanie kości udowej, a złamanie kości w stopie, to kompletnie różne przypadki? Udowa jest prosta i duża, to się zupełnie inaczej goi niż jak masz układ wielu drobnych kości powiązanych ze sobą. Jeżeli oprócz złamania doszło też do naruszania stawów, wiązadeł itp. miękkich części, to potrafi się długo goić. Dodatkowo z twojego opisu wygląda jakbyś miał wstawioną szynę/płytkę, a nie tradycyjne unieruchomienie gipsem, gdzie pewnie byłbyś zapakowany od łydki po miednicę i nie byłoby szans na swobodne chodzenie. Niekoniecznie ktoś miał tutaj taki przypadek. Mógł nie złamać, mógł nie jeździć rowerem. Jeżeli nie masz problemów z chodzeniem, to pewnie z jazdą po równym i bez przeginania powinno być ok. No ale to zawsze jakieś ciut większe ryzyko, zwłaszcza jak to noga, którą się zwykle podpierasz. Wiem, że ciężko czasami już usiedzieć, ale szkoda z pośpiechu sobie przedłużyć sprawę. Ja mogę jedynie o zupełnie innych przypadkach. Złamanie przedramienia - 3 miesiące w gipsie, około 1,5-2 miesięcy po zdjęciu pierwsza przejażdżka na rowerze. Nabranie pełnej pewności co do wytrzymałości ręki - ponad pół roku. Pozbycie się zacinania ręki w łokciu - ponad rok. Pełny zakres skrętu nadgarstka - nigdy. Kontuzja barku - raczej bez złamania (nie było jednoznacznej diagnozy, rtg nic nie wykazało, na usg czegoś tam się dopatrzyli, fizjo stwierdził że mogło to być tylko zbicie mięśni), nie licząc powrotu po upadku (jakoś trzeba było się pozbierać do domu), to po 3-4 tygodniach, kiedy zupełnie przestałem czuć dolegliwości nie pamiętam ale trochę to jeszcze trwało. Jakby się nie poprawiało, to bym się solidnie martwił Jeżeli się zrosło, zagoiło, to jak najbardziej ruch będzie sprzyjał regeneracji. Stopa zaczyna prawidłowo się ruszać w pełnym zakresie, poprawia się ukrwienie. Grunt żeby wiedzieć z czym się jeszcze wstrzymać, a co będzie pomagać, ale to już specjalista wie najlepiej, zwłaszcza że każdy przypadek inny.
    • Jeżeli będąc poza Unią można mieć lepsze warunki handlu, niż w Unii, to robi się z tego zagadnienie metafizyczno-psychiatryczne: dlaczego Unia istnieje? Co te dyjabły wcielone, np. Niemcy, w ogóle robio? Przecież można by wyjść z Unii i wygrywać jeszcze lepiej! Wszyscy debile! Poza Polakami oczywiście, szczególnie na jednym takim forum...
    • Nie wiem skąd bierzesz te informacje, ale to bajki dla naprawdę naiwnych. Mobilizacja była od samego początku właściwie, szła źle więc wymieniono oficerów za to odpowiedzialnych i od tego roku ruszyła ostrzej, w tym łapanki, tak indywidualne jak masówki. W jednostkach zmechanizowanych brakuje "wkładki" mięsnej. Bo strzelcy piechoty giną lub zostają ciężko ranni w walkach. Odziały strzelców zmotoryzowanych też mocno oberwały w okopach.   Bardzo mocno obrywają od artylerii dużego kalibru cały czas. A od kilku miesięcy doszło masowe użycie bomb szybujących przez Rosję, w tym 1500 kg. Niesamowicie tym masakrują piechotę, czy to na stanowiskach w budynkach czy okopach.   Przynajmniej kilka poważnych źródeł zachodnich alarmuje że od ok miesiąca sytuacja jest tragiczna dla jednostek frontowych. Dochodzi do porzucania pozycji jeszcze przed ruskim szturmem, tak boja się ataków bombami. Jest duże zagrożenie załamaniem frontu. Stąd pakiet od USA. Nie kryli tego, że takie były scenariusze jak pomoc nie ruszy dosłownie już.
    • Ten za 40k był bez klimy. Chciałem go kupić, ale realnie z wyposażeniem to pod 50k było. Ostatecznie od kolegi Octavie III wziąłem bo akurat sprzedawał.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...