Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

astrotwix

komunikat "zrzucanie pamięci fizycznej"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otoz.. mam problem, pojawia mi sie komunikat na blue screenie "rozpoczeto zrzucanie pamieci fizycznej cos tam cos tam" gdy chce zobaczyc obraz z kamery podlaczonej pod usb i czasami gdy wlacze kompa to gdy pomine scandisca, po resecie i scandiscu jest all ok. Moj konfig athlon 1700+ asrock k7vt2 2x256 ddr radek 9100 sasmung 15gb os winxp. Mialem wczesniej ten sam problem ale wymienilem ramy z dimów 100mhz na ddry 266 :] i problem sie powtarza, tylko wtedy problem sie pojawiał podczas instalacji wina. Ramy chyba odpadaja gdyz na roznych kosciach jest to samo.

Z góry thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, otoz.. mam problem, pojawia mi sie komunikat na blue screenie "rozpoczeto zrzucanie pamieci fizycznej cos tam cos tam" gdy chce zobaczyc obraz z kamery podlaczonej pod usb i czasami gdy wlacze kompa to gdy pomine scandisca, po resecie i scandiscu jest all ok. Moj konfig athlon 1700+ asrock k7vt2 2x256 ddr radek 9100 sasmung 15gb os winxp. Mialem wczesniej ten sam problem ale wymienilem ramy z dimów 100mhz na ddry 266 :] i problem sie powtarza, tylko wtedy problem sie pojawiał podczas instalacji wina. Ramy chyba odpadaja gdyz na roznych kosciach jest to samo. 

Z góry thx. 

Moze masz uszkodzone gniazda na ramy w plycie glownej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy pózniej się resetuje ??

jaki masz zasilacz ??

mozliwe , ze to wina zbyt słabego zasilacza

 

zerknij do Panel Sterowania -> System ->Zaawansoawne - > Ustawienia i tam na dole masz co nieco o zrzucanmiu pamieci

 

[Edytowane: 27/7/2003 przez jano]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz 300w ale wczesniej tego nei bylo .. tzn zdazalo mi sie to przy starcie , ale nie mialem tego gdy chche zobaczyc obraz z kamery ..

a tak .. po tym sie restartuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może masz niestabilne napięcie ?/ albo zasialcz nie trzyma napięć ?? spraqwdź bo ja bym właśnie jego obarczył za to wszystko winą

 

BTW: witam na forum PCLabu :D:group_h:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ewentualnie pozostaje żmudna robota z podmianą sprzętu z jakimś pożyczonym, lub co gorsza może to być "niefortunna konfiguracja sprzętowa" :P

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zrzucanie pamięci fizycznej, gdy podkręcałem procesor i pamięci. Podnieś napięcie na pamięciach, mi pomogło i niebieskich ekranów nie widuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo zrzucanie pamięci jest w win 2k gdy musi za kończyć działanie i zapisuje ram na dysku dla bezpieczeństwa danych, problem nie musi być sprzętowy, może być problem z głównymi plikami systemu, ogólnie system niestabilny i tak sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje sprobowac : Moj komputer-własciwosci-zaawansowane-uruchamianie i odzyskiwanie-i tam na dole przestawic z pełnego zrzutu na nizszy albo brak. Brak jest najpewniejszy ale ja sobie zostawiłem 64 i jak niebieski ekranik sie powturzy to zminie na "BRAK" I to jest chyba od neta :P radze go odłączyc!! :D :D Jak nie pomoze to sam wyciągam CD z WIndą i Formatuje dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

specjalnie sie zarejestrowal aby dac odpowiedz w tak starym watku :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam witam mam dokładnie ten sam problem zrzucanie pamięci fizycznej na dysk, a nieraz resetuje sie po 10 razy przy starcie, a nieraz 10 razy na godzinę masakra próbowalem inne ramy i dalej to samo reinstalka systemy i tez nic makabra, czy ktos moze powiedziec co to za cholerstwo, bo czasami jak sie komp rozbuja to chodzi przez godzine bez problemu a nieraz katastrofa;/ nie da sie nic zrobic

 

no nic spróbuje Moj komputer-własciwosci-zaawansowane-uruchamianie i odzyskiwanie-i tam na dole przestawic z pełnego zrzutu na nizszy albo bra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam nie ma co sie smiac ze watek ma 2,5 roku :cool: Bo mi wystepuje taki sam problem :kwasny: `Np. gdy wlaczam gre lub wylaczam albo poprostu samo z siebie tez wyskakuje gdy odpalam komputer :( jak temu zaradzic please napiszcie ;/ bo to co pisaliscie wczesniej nie pomoglo :( czekam na odpowiedz ...

 

@Edit

Czasem pisze ze wina sterownikow ale po sciagnieciu nowych i przeinstalowaniu po 2 godzinach lub na nastepny dzien to samo ;////////

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam udalo mi sie naprawic komputer ale niestety tylko na 1 dzien wszystko bylo ok po formacie i zmeiniu w opcjach zrzutu pamieci lecz na nastepny dzien gdy odpalilem komputer odruzau po uruchumieniu biosa i przy próbie wgrania windowsa zaczol wyskakiwac blad "zrzucanie pamieci fizycznej na dysk.."

 

UNMOUTABLE_BOOT_VOLUME

STOP** 0x000000ED (0x81782E30,0x00000032,0x00000000,0x00000000)

 

Jestem amatorem w dziedzinach komputerow wiec prosze o pomoc sam sobie nie moge poradzic...mieszalem w biosie z tymi boot'ami ale nic nadal to samo ..prosze o pomoc

 

Thanks z gory

Pozdr~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie komputer wogole nie byl podkrecany :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć miałem ten sam problem z rzucaniem pamięci po prosta zmieniłem taśmy od dysku i Cd-rom i wszystko działało mi to pomogło . Pozdrawiam :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
Kolejny archeolog.

Ten wątek ma już 5lat!!!

:hahaha:

przenieście to do śmietnika albo zablokujcie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po prostu ludzie potrafia korzystac z google i wyswietla sie ten temat

raz to dobrze, innym razem źle... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...