Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Trantigne

Interstella 5555 - The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem

Rekomendowane odpowiedzi

W2nyX.jpg

 

Pozbawiony dialogów film stanowi kontynuację historii opowiedzianej wcześniej w teledyskach Daft Punk - "One More Time", "Aerodynamic", "Digital Love" i "Harder, Better, Faster, Stronger". Jest to opowieść o zespole muzycznym z kosmosu o nazwie "The Crescendolls", którego członkowie zostają porwani przez chciwego szefa wielkiej wytwórni płytowej i przetransportowani na Ziemię. Tutaj stają się wkrótce największymi gwiazdami muzyki pop na świecie, jednak cały czas marzą o powrocie na ich rodzinną planetę.

 

Jedyne animu od którego się nie odbiłem i które jest żywe w mej pamięci do dziś. Dla fanów Daft Punk pozycja obowiązkowa. Polecam bo naprawdę warto :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla fanów Daft Punk. Jak ktoś nie lubi, to się będzie tylko męczył, bo w sumie 80% siły tego anime to muzyka.

 

Update: w zwykłej formie (dialogi + coś tam w tle gra) ocierałoby się o gniota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet chciałem kiedyś rzucić okiem... Mojego związku z DP miłością bym jednak raczej nie nazwał, więc na planach się jak na razie skończyło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to akurat ten album przez fanów został bardzo chłodno przyjęty, więc takie polecanie może być nie na miejscu ;)

Ogólnie miło się ogląda i słucha.

Pozbawiony dialogów film stanowi kontynuację historii opowiedzianej wcześniej w teledyskach Daft Punk - "One More Time", "Aerodynamic", "Digital Love" i "Harder, Better, Faster, Stronger"

Raczej teledyski są wycinkiem filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...