Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

G4mBiT

Najtańszy sklep internetowy?

Rekomendowane odpowiedzi

apollo.pl

znak.pl

skapiec.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo
apollo.pl

znak.pl

skapiec.pl

skapiec.pl nie jest sklepem

 

 

www.allegro.pl :E:E

 

to tez nie sklep ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam do komputronik.pl nic nie mam,choć ciężko cos znaleźć na miejscu,ale maja ceny ok ,tym bardziej że mam go na miejscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam do komputronik.pl nic nie mam,choć ciężko cos znaleźć na miejscu,ale maja ceny ok ,tym bardziej że mam go na miejscu :D

:o

to ty chyba normalnych cen nie widziales :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo
Ja tam do komputronik.pl nic nie mam,choć ciężko cos znaleźć na miejscu,ale maja ceny ok ,tym bardziej że mam go na miejscu :D

 

najdrozszy sklep w sieci ...

 

 

a normalne ceny to takie jak sa w innym sklepie niz komputronik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam do komputronik.pl nic nie mam,choć ciężko cos znaleźć na miejscu,ale maja ceny ok ,tym bardziej że mam go na miejscu :D

 

 

:o

to ty chyba normalnych cen nie widziales :E

 

 

najdrozszy sklep w sieci ...

a normalne ceny to takie jak sa w innym sklepie niz komputronik

 

:rotfl:

 

faktycznie normalnych cen nie widzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w proline.pl mozna kupic duzo taniej niz w innych sklepach.. a jak nie to allegro.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.apollo.pl

porównaj sobie ceny a nie zawiedziesz sie, taniej niz na allegro (przeważnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam bino.pl na terenie krakowa i okolic ale tez wysyłają niekiedy można trafić na fajne tanie rzeczy ostatnio widziałem Kingston 512 DDR2 677Mhz za 100zł a gdzie indziej kosztuje po 130-150zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ESC:Gigabyte Geforce 6600GT 128MB /128bit/ TV-out DVI-out

[GV-NX66T128D]

 

Cena: 739zł brutto

605,74zł netto

PCprojekt:

Gigabyte GF 6600GT 128 MB DDR III 128 Bit TV PCI-E

Cena Brutto: 720 PLN

Podatek VAT: 22 %

Cena Netto: 590.16 PLN

 

Sprzedam dużooo taniej :E

 

najtańszy niby proline.pl ale tam kolesie za damski h*j nie aktualizują cen :kwasny:

 

pisze się przez ceha :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz prosze w apollo.pl :)

Tam jest najtaniej, bo nigdzie taniej nie znalazłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najdrozszy sklep w sieci ...

Zależy co się kupuje. Niektóre części nie dobiegają znacznie cenowo od innych sklepów naprzykład pamięci ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie coś godnego polecenia w okolicach Katowic? Lubie kontakt osobisty ;)

A poważnie, planuję na dniach zakup sprzętu, przestudiowałem forum pod kątem tego co warto kupić ( w tym miejscu ukłon dla autorów różnych tematów, zdjęć itd... :thumbup: ) i już praktycznie wiem co, pozostaje gdzie?

Sprawdziłem http://proline.pl/ i w Katowicach nie mają tego co mi się ubzdurało, jakieś inne propozycje?

Pozdrawiam.

PS:

A jak z giełdą, nie byłem tam ze dwa lata, zagląda tam ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skapiec.pl i ceneo.pl dwie poruwnywarki cenowe w kilku sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.techplanet.pl <-- to jest najtanszy sklep internetowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Chyba Godzillę junior - trochę mała. Ta "losowość" jest świetna w tej grze. Walczyłem ze smokiem i zaraz podleciał gryf i nawzajem się naparzali. Oczywiście wykorzystałem sytuację i pojąłem walkę z dwoma przeciwnikami. Albo jechałem bryczką i gryf wleciał w nią i rozwalił na strzępy czy cyklop, który wpadł do miasta. Dużo takich podobnych akcji jest w tej grze. Nawet jeśli są to tylko skrypty, to nie widziałem czegoś podobnego w innych grach.   Dialogi jeszcze by przeszły, ale nazwy przedmiotów i umiejętności wolałbym mieć oryginalne.
    • @galakty Nic. Póki będzie działał nikt nie będzie kazał go demontować, no chyba że kamienica będzie bardzo niskiej klasy energetycznej i trzeba będzie to zrobić by ją podnieść, ale na to są też inne sposoby. Zatem dotąd dokąd będzie sprawny, będzie można go używać. Potem tak jak napisał @RimciRimci ale w dyrektywie jest też opcja używania źródeł na biopaliwa i paliwa alternatywne, zatem dalej zostaje piec na biogaz czy na inne biopaliwa.
    • Polemizowałbym. Wg mnie na to właśnie liczą rządzący, aby ludzie kupili ściemę nazewniczą. Składka ubezpieczeniowa polega na tym, że jest stała. Kup sobie jakiekolwiek ubezpieczenie w prywatnej firmie albo chociaż przeczytaj regulamin oferty. Płacisz stałą składkę x i masz ubezpieczenie od wymienionych zdarzeń na kwotę y oraz pokrycie kosztów leczenia do kwoty z. Tak działają u nas składki społeczne dla DG. Płacisz x i dostaniesz y emerytury/renty/chorobowego (gdzie y w magiczny sposób dla kolejnych roczników dąży do 0). Opłata NFZ jest wyliczana jako procent od dochodu, więc w moim odczuciu jest to podatek a nie składka. Na UoP z kolei wszystkie "składki" są podatkiem naliczanym procentowo od przychodu. Plus NFZ względem prywatnych ubezpieczeń taki, że nie masz limitu kosztów leczenia (o ile się załapiesz na termin w publicznej służbie zdrowia i uważasz ją za satysfakcjonującą). Tak więc dla mnie bliżej tu do podatku, ale też dostajesz "więcej" niż w składkowym ubezpieczeniu. Ja płacę niezbędne minimum do wspólnej skarbonki (kosza), a prywatne mam kupione ubezpieczenie na rok utraty dochodów plus do 2mln kosztów leczenia za granicą.
    • "Ale to tylko teoria spiskowa szurów!!!!"  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...