Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

G4mBiT

Najtańszy sklep internetowy?

Rekomendowane odpowiedzi

napewno nie komputronik :E zgadzam sie z tym ze pcprojekt to tani sklep :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam tak wszystkie i narazie najtaniej na pcprojekt.pl :) (głównie chodzi mi o gf 6600gt gigabyte PCI-E), najniższa cena za niego jaką widziałem wynosi 720zł :cool: . Kto znjadzie mniejszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostań jednak przy tym PCProjekcie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ESC PCPROJEKT

30 zł różnicy => 11zł na korzyśc ESC  :E

ESC:Gigabyte Geforce 6600GT 128MB /128bit/ TV-out DVI-out

[GV-NX66T128D]

 

 

Cena: 739zł brutto

605,74zł netto

PCprojekt:

Gigabyte GF 6600GT 128 MB DDR III 128 Bit TV PCI-E

Cena Brutto: 720 PLN

Podatek VAT: 22 %

Cena Netto: 590.16 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najtańszego sklepu - trzeba szukać konkretnego towaru. W przypadku całego kompa przeliczyć gdzie się najbardziej opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma najtańszego sklepu - trzeba szukać konkretnego towaru. W przypadku całego kompa przeliczyć gdzie się najbardziej opłaca.

Dlatego sprostowałem w późniejszym poście, że chodzi mi o kartę graficzną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.pcprojekt.pl

www.gral.pl

www.esc.pl

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujemy.pl i skapiec.pl :D zawesze znajda najtanszy towar :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
www.pcprojekt.pl

 

Dobry sklep. Mieszkam w Krakowie to czasem zaglądam tam po jakiś drobiazg i powiem, że sklep porządny. Nie ma problemu z reklamacjami, po prawie dwóch latach użytkowania padło mi combo i pomimo małego uszzcerbku na przednim panelu bez dyskusji po tygodniu otrzymałem nówkę egzemplarz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ale nie wiem czy zauważyłeś: ostatni post tego tematu byl w lutym 2005, troche za póżno odpisujesz, nie sądzisz?

 

 

EDIT:

nie zauwazylem ze to archiwum, ale ze mnie łoś :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W sumie to są mody i są mody. Z jednej strony jest taki np. M&B: Bannerlord, gdzie podstawowa gra jest bardzo dobra, a mody to czasami taki Eagle Rising, czyli kompletna przeróbka. Na drugim końcu spektrum mamy np. gry Paradoxu, gdzie na czoło wysuwa się Cities: Skylines 2,  gdzie gra jest goła i Paradox wprost wręcz oczekuje, że community naprawi grę modami, bo sama gra jest goła. Bethesda wpada w tę drugą kategorię.   W takim razie wychodzi na to że nie każde modowanie to frajerstwo, jak samo studio swoją grę wspiera, poprawia i rozszerza, to OK - ale w przypadku Bethesdy, która wydała bubel bo przecież moderzy naprawią, to już jak najbardziej frajerstwo.
    • Unikać podatków można próbować zawsze i jednocześnie da się zarabiać nawet płacąc podatki więc generalnie niczego to nie zmienia w wątku flipperów. No i przypominam że najwyższe stadium rozwoju flippera to nie jest wywalanie 500k i 100k na remont tylko rezerwacja i odsprzedanie cesji 
    • https://videocardz.com/newz/amd-ryzen-granite-ridge-zen5-desktop-cpus-with-6-and-8-cores-and-170w-tdp-spotted-in-transit
    • Mam ~10000zł przygotowane na budżet. Sklep nie ma znaczenia (prawdopodobnie i tak będę brał osobno każdą część ze sklepu gdzie taniej, nawet zza granicy). Monitor już mam (5120x1440). System, peryferia (klawiatura itp) też już mam. Jedyne co to wentylatory do dokupienia jeśli będzie trzeba. PC będzie wykorzystywane do gier (rozdzielczość j.w. co chyba odpowiada 4K) oraz praca (programowanie na maszynach wirtualnych, tworzenie gier, obróbka wideo). Praca głównie w programach Adobe (Premier Pro, After Effects, Photoshop) oraz JetBrains.   Na razie przygotowałem sobie coś takiego pezet - sprawdź listę zakupową w x-kom.pl (yenfp29sn)   Na czym mi zależy Dysk - Dużo miejsca dlatego dysk 4TB. 2TB może się szybko skończyć. RAM - Może warto do 64GB dołożyć? Płyta główna - Obowiązkowo Wi-Fi. Obudowa - Nie wiem dlaczego, ale akwarium mi się podoba.   Jestem w stanie trochę dopłacić jeśli jakiś komponent jest bardziej "przyszłościowy".   Z góry dzięki za wszelką pomoc!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...