Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

_orgin

nieprawidłowy certyfikat serwera

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, mam dziwny problem otóż od kilku już miesięcy używam google chrome i nie było zadnych problemów. aż do dzisiaj. za każdym razem gdy chce wejsć na strone <https>, np battlelog.com czy facebook przeglądarka ostrzega mnie o nieprawidłowym ceryfikacie serwera. tekst poniżej:

 

Nieprawidłowy certyfikat serwera

Podjęto próbę nawiązania połączenia z witryną www.facebook.com, jednak serwer przedstawił nieprawidłowy certyfikat.

Nie można przejść dalej, ponieważ operator strony poprosił o zwiększenie bezpieczeństwa w tej domenie.

 

dodam ze nigdy sie cos podobnego nie działo, a na strony które podałem logowałem się dosłownie 5 minut przed pojawieniem się problemu i działały one calkowicie normalnie!!. co mam z tym fantem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem sam. Najwyraźniej :D

Czekamy na pomoc :)

 

dziwne, bo dosłownie 5 minut przed pojawieniem się problemu grałem w battlefielda bez żadnego problemu. siedziałem też na facebooku. odeszłem od komputera zaparzyć herbate (5 minut) wracam i wszystko oszalało... :o

 

@down: to chyba przez tą herbate :E

 

widze ze musimy czekać na kogoś bardziej w temacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo dosłownie 5 minut przed pojawieniem się problemu grałem w battlefielda bez żadnego problemu. siedziałem też na facebooku. odeszłem od komputera zaparzyć herbate (5 minut) wracam i wszystko oszalało... :o

:E ja grałem w Fife12. Poszedłem zrobić sobie herbatkę. A to patrz...

Usunąłem też certyfikaty wszystkie. I co dziwne, dalej problem występuje :)

No i datę też mam dobrą :)

Pierwszy mój problem z tą przeglądarką...

 

Też cię co chwilę rozłącza ?

\

właśnie się zorientowałem, że mi się firewal wyłączył :E

Czekam aż Avira skończy skanować uruchamiam ponownie i myślę, że będzie ok :)

Wywaliło mi blue screna skanuje jeszcze raz avira, teraz mam firewala włączonego :D

Koniec moich pomysłów :E

Dalej mi to nie działa macie jakieś pomysły :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja też mam problem z google hrome wczoraj postawiłem system pobrałem google hrome i dzisiaj zauważyłem że nawet niemogę się zalogowć na stronie mojego operatora telefonu (orange) ma ktoś pomysł co z tymi certyfikatami zrobić dodam jeszcze że wyłączyłem w ustawieniach sprawdzanie certyfikatów i dalej nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taki sam problem , :( , na szczęście Mozilla nie ma takich problemów i mogę spokojnie logować się na facebooka i grać w BF3 . Najwidoczniej problem jest powszechny i trzeba czekać aż Google upora się z problemem ! . Wydaje mi się że nic z tym nie zrobimy, trzeba uzbroić się w cierpliwość ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dokładnie ten sam problem w moim przypadku. Uaktywnił się on po najnowszej aktualizacji Chroma. Adblock od kilku dni uaktywniał okienko z informacją o koniecznej aktualizacji przeglądarki w celu dalszego korzystania z programu. Tak więc dziś zrobiłem update i efekt natychmiastowy. Facebook, gmail, google - nieprawidłowy certyfikat. Mam nadzieję, że google naprawią to w miare szybko. Nie chcę zmieniać przeglądarki ;)

 

Najgorsze jest to, że nie ma żadnej konkretnej informacji w internecie na ten temat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie! Co ciekawe odkryliśmy to rpzez przypadek. Poprosiłem kolegę z turcji, który przez przypadek nacisnął 'Domyślny motyw' I oto cała filozofia. Po prostu przywróćcie domyślny motyw, i zrestartujcie przeglądarkę. Pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie! Co ciekawe odkryliśmy to rpzez przypadek. Poprosiłem kolegę z turcji, który przez przypadek nacisnął 'Domyślny motyw' I oto cała filozofia. Po prostu przywróćcie domyślny motyw, i zrestartujcie przeglądarkę. Pzdr :)

Przypadek?

Większy niż sobie zdajesz sprawę, bo kiedy ty zmieniałeś motyw Google wprowadziło poprawkę.

Mi o koledze problem znikł.

 

Edit:literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...