Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

_orgin

nieprawidłowy certyfikat serwera

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, mam dziwny problem otóż od kilku już miesięcy używam google chrome i nie było zadnych problemów. aż do dzisiaj. za każdym razem gdy chce wejsć na strone <https>, np battlelog.com czy facebook przeglądarka ostrzega mnie o nieprawidłowym ceryfikacie serwera. tekst poniżej:

 

Nieprawidłowy certyfikat serwera

Podjęto próbę nawiązania połączenia z witryną www.facebook.com, jednak serwer przedstawił nieprawidłowy certyfikat.

Nie można przejść dalej, ponieważ operator strony poprosił o zwiększenie bezpieczeństwa w tej domenie.

 

dodam ze nigdy sie cos podobnego nie działo, a na strony które podałem logowałem się dosłownie 5 minut przed pojawieniem się problemu i działały one calkowicie normalnie!!. co mam z tym fantem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem sam. Najwyraźniej :D

Czekamy na pomoc :)

 

dziwne, bo dosłownie 5 minut przed pojawieniem się problemu grałem w battlefielda bez żadnego problemu. siedziałem też na facebooku. odeszłem od komputera zaparzyć herbate (5 minut) wracam i wszystko oszalało... :o

 

@down: to chyba przez tą herbate :E

 

widze ze musimy czekać na kogoś bardziej w temacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo dosłownie 5 minut przed pojawieniem się problemu grałem w battlefielda bez żadnego problemu. siedziałem też na facebooku. odeszłem od komputera zaparzyć herbate (5 minut) wracam i wszystko oszalało... :o

:E ja grałem w Fife12. Poszedłem zrobić sobie herbatkę. A to patrz...

Usunąłem też certyfikaty wszystkie. I co dziwne, dalej problem występuje :)

No i datę też mam dobrą :)

Pierwszy mój problem z tą przeglądarką...

 

Też cię co chwilę rozłącza ?

\

właśnie się zorientowałem, że mi się firewal wyłączył :E

Czekam aż Avira skończy skanować uruchamiam ponownie i myślę, że będzie ok :)

Wywaliło mi blue screna skanuje jeszcze raz avira, teraz mam firewala włączonego :D

Koniec moich pomysłów :E

Dalej mi to nie działa macie jakieś pomysły :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja też mam problem z google hrome wczoraj postawiłem system pobrałem google hrome i dzisiaj zauważyłem że nawet niemogę się zalogowć na stronie mojego operatora telefonu (orange) ma ktoś pomysł co z tymi certyfikatami zrobić dodam jeszcze że wyłączyłem w ustawieniach sprawdzanie certyfikatów i dalej nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taki sam problem , :( , na szczęście Mozilla nie ma takich problemów i mogę spokojnie logować się na facebooka i grać w BF3 . Najwidoczniej problem jest powszechny i trzeba czekać aż Google upora się z problemem ! . Wydaje mi się że nic z tym nie zrobimy, trzeba uzbroić się w cierpliwość ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dokładnie ten sam problem w moim przypadku. Uaktywnił się on po najnowszej aktualizacji Chroma. Adblock od kilku dni uaktywniał okienko z informacją o koniecznej aktualizacji przeglądarki w celu dalszego korzystania z programu. Tak więc dziś zrobiłem update i efekt natychmiastowy. Facebook, gmail, google - nieprawidłowy certyfikat. Mam nadzieję, że google naprawią to w miare szybko. Nie chcę zmieniać przeglądarki ;)

 

Najgorsze jest to, że nie ma żadnej konkretnej informacji w internecie na ten temat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie! Co ciekawe odkryliśmy to rpzez przypadek. Poprosiłem kolegę z turcji, który przez przypadek nacisnął 'Domyślny motyw' I oto cała filozofia. Po prostu przywróćcie domyślny motyw, i zrestartujcie przeglądarkę. Pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie! Co ciekawe odkryliśmy to rpzez przypadek. Poprosiłem kolegę z turcji, który przez przypadek nacisnął 'Domyślny motyw' I oto cała filozofia. Po prostu przywróćcie domyślny motyw, i zrestartujcie przeglądarkę. Pzdr :)

Przypadek?

Większy niż sobie zdajesz sprawę, bo kiedy ty zmieniałeś motyw Google wprowadziło poprawkę.

Mi o koledze problem znikł.

 

Edit:literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...