Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sowekel

Mumio shilajit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OmgCat

Jedz danonki, mają dużo wapnia, a od takich tabletek trzymaj się z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedz danonki, mają dużo wapnia, a od takich tabletek trzymaj się z daleka.

Na danonki jeste za duży :E

Czyli powiadacie że lepiej kupić wapń lub inny specyfik w aptece na kości niż to cudo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

No jasne. Masz większą pewność co łykasz.

 

A na danonki nigdy nie jest się za dużym. Ja je mogę jeść i jeść, ale drogie są :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

produkcja suplementów jest niezła, produkujesz byle co, piszesz byle co, powołując się na byle jakie publikacje, i bez udowodnionego w działaniach działa, wypuszczasz na rynek i sprzedajesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

giez - nasz forumowy farmaceuta :E Niestety masz rację, ale jak kupuje sobie wapń w tabletkach to chyba ten wapń tam jest, true? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedz danonki, mają dużo wapnia, a od takich tabletek trzymaj się z daleka.

Do tego actimel i jesteś niezniszczalny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gips, wapno i cement dostaniesz w pobliskim składzie budowlanym, 10x taniej.:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

produkcja suplementów jest niezła, produkujesz byle co, piszesz byle co, powołując się na byle jakie publikacje, i bez udowodnionego w działaniach działa, wypuszczasz na rynek i sprzedajesz :P

Panie a taki produkt cissus? to też ściama bo ludzie piszą na forach że jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem już że nie lubię tego, bo ledwo dwie łyżki i już nie ma. Po za tym nie jestem małym bobaskiem dla którego danonki są tylko profilaktyką , tylko ja miałem uraz kości/stawu.

A i jeszcze jedno, żeby nie było, że leczę się na pclabie :E , to dodam że byłem u lekarza, miałem nawet zabiegi z fizykoterapii. Lekarz mówił że powinienem się wspomagać jakimiś tabletkami, dlatego Was proszę o pomoc w wyborze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Danonki zawierają cukier, co podobno blokuje wchłanianie się wapna. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz calperos. Do nabycia w aptece. (Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz calperos. Do nabycia w aptece. (Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu).

Narazie biorę wapń innej firmy.

Jeśli chodzi o calperos to on ma wapń w postaci węglanu wapnia, a ten się gorzej wchłania niż chelat? Mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Skonsultuj się z farmaceutą. ;-] W opisie jest informacja, że calperos można przyjmować właśnie w czasie rekonwalescencji. I jest dużo tańszy od tego mumio (w przeliczeniu na kapsułkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę kupował tego mumio bo to syf podobno. Rozmawiałem z pewną osobą co się zna na tych rzeczach i poleca fitmax cissus. Może ktoś brał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przyswajalny jest wapń ze skorupek jajek - wystarczy je sproszkować (zmielić) i posypać tym np. kartofle czy coś równie smacznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...