Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dazz

Samsung R522 ustawienie wydajności.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój laptop, jak chyba większość, posiada opcję ustawiania jego wydajności. Kiedy zakupiłem laptopa na pierwotnym Windowsie była znaczna różnica w grach między ustawieniem Oszczędzanie energii a wysoka wydajność. Potem był format i już zauważyłem, że obojętnie jaki tryb wydajności ustawię, to gry działają tak samo. Ściągnąłem więc 3dmark i sprawdziłem jak to jest. Niestety wyniki są niemal identyczne dla każdej opcji. Czy są jakieś sterowniki za to odpowiedzialne? Starałem się zainstalować wszystkie, ale może coś pominąłem. Laptop to Samsung R522, Windows 7 32 bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój laptop, jak chyba większość, posiada opcję ustawiania jego wydajności. Kiedy zakupiłem laptopa na pierwotnym Windowsie była znaczna różnica w grach między ustawieniem Oszczędzanie energii a wysoka wydajność. Potem był format i już zauważyłem, że obojętnie jaki tryb wydajności ustawię, to gry działają tak samo. Ściągnąłem więc 3dmark i sprawdziłem jak to jest. Niestety wyniki są niemal identyczne dla każdej opcji. Czy są jakieś sterowniki za to odpowiedzialne? Starałem się zainstalować wszystkie, ale może coś pominąłem. Laptop to Samsung R522, Windows 7 32 bit.

 

Teoretycznie tryby te powinny działać bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania ze strony Samsunga. Wspominasz tylko o działaniu gier, a więc zapewne pozostałe czynniki związane z planami jak chociażby podświetlenie czy przechodzenie w hibernację są ok. Sprawdź zaawansowane ustawienia planu zasilania i rozwijalne menu "Zarządzanie energią procesora". Dla zasilania bateryjnego powinno być 5%, a dla podłączonego 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...