Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bucu1984

problem z touchpadem w toshiba tecra a3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu jestem w posiadaniu wyzej wymienionego laptopa z tym ze dolozylem do niego 1gb ramu takze mam w sumie 1,5gb i zainstalowalem na nim win 7 i od razu chce zaznaczyc zeby nie pisac mi tutaj rzeczy w stylu ze laptop jest za slaby na ten os czy cos podobnego bo do moich potrzeb chodzi ok

mam za to problem ze znalezieniem sterownikow do touchpada, bo te z xp nie dzialaja niby wszystko dziala ok ale przez brak dodatkowo zainstalowanych sterownikow nie moge wylaczyc opcji ktora nazywa sie : "stuknij aby kliknac"

jest ona szara i niem ozna jej ani wlaczyc ani wylaczyc w zwiazku z cyzm mam ja wlaczona a chcialbym to wylaczyc

jelsi ktos ma pomysl albo da rade podeslac link ze sterami z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tam TouchPad od Alps-a więc Win 7 powinien bez problemu pobrać sterowniki przez Windows Update, próbowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i byc moze win 7 to wszystko zrobil ale opcja "stuknij aby klinac" jest teoretycznie nieaktywna co w praktyce oznacza w moim przypadku ze dziala ale nie idzie jej wylaczyc

 

poprawka, windows sam zianstalowal sterowniki SYNAPTICS a nie ALPS

 

odinstalowalem synaptics, sciagnalem apls, zainstalowalem, wylaczylem funkcje tapping i jest jak chcialem, problem rozwiazany

do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...