Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojtek234

Wszystko na temat Xbox 360 v3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że zamknęli nam kolejny temat do pogadania o Xboxie przez kolejną wojnę fanboyów to otwieram nowy. Mam nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy chcą zadać jakieś pytanie czy KULTURALNIE pogadać o konsoli, grach, sprzęcie czy innych sprawach z tym związanych. Bez ŻADNEGO OFFTOPU I SPAMU !!! Odrazu mówię, że jeżeli ktoś chce napisać coś typu, że PS3 jest lepsze itp. to niech wyjdzie z tego tematu zanim cokolwiek napisze. Już przez takie wojny i inne offtopy zamknęli nam 2 tematy. Może wersja 3.0 przeżyje. Proszę stosować się do tego co tu napisałem i do regulaminu forum. Jeżeli ktoś zacznie coś podobnego jak w tamtych temat odrazu robić raporty.

Dodaję linki do wcześniejszych zamkniętych tematów "Wszystko na temat Xbox 360":

Wszystko na temat Xbox 360

Wszystko na temat Xbox 360 v2.0

Można tam znaleźć odpowiedź na wiele pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o stosowaniu się do regulaminu, a sam złamałeś go w tym temacie. Chyba jednak będzie potrzebna wersja v4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o ofercie Xbox 360 Elite + Forza Motorsport 3 + 2 pady za 1149zł. w Media Markt, znajdę gdzieś lepszą promocję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje, że to dobra promocja tym bardziej, że za "gołego" Elita zapłacisz koło 1000 zł. Pad czarny i Forza 3 to jest koszt koło 300 zł więc się raczej opłaca. Co do lepszych okazji to nie wiem czy coś znajdziesz. Chyba, że ceny w dół pójdą, ale raczej się na to nie zapowiada, albo przed samymi świętami. Ja bym brał jeżeli bym kupował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychu ten bundel sredni bo Forza bez kodzikow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@krzychu ten bundel sredni bo Forza bez kodzikow ;)

Parę autek i dwie trasy mnie nie zbawią, jeśli gra mnie wkręci to wtedy poszukam kodu na allegro albo będzie już dostępny na Live za MSP.

 

Chcący kupić osobno Elite, FM3 z kodami i 2 pady musiałbym zapłacić ok. 1350zł. a taki sam zestaw bez kodów wartych 30-50zł. mam za 1149zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Parę autek i dwie trasy mnie nie zbawią, jeśli gra mnie wkręci to wtedy poszukam kodu na allegro albo będzie już dostępny na Live za MSP.

 

Chcący kupić osobno Elite, FM3 z kodami i 2 pady musiałbym zapłacić ok. 1350zł. a taki sam zestaw bez kodów wartych 30-50zł. mam za 1149zł. :)

 

Ew. kup Forze z kodami, sprzedasz ta z bundla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtek dodaj moze linki do pierwotnego tematu oraz tego zalozonego przezemnie.ten pierwszy jest gdzies w smietniku.

chociaz nie wiem czy jest sens bo patrze juz ali przeglada ten temat i zaraz kolejny pojdzie sie ebac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

******!!! Ciekawe czy jak my zrobimy raban w temacie PS3 to im pozamykają.

 

Wczoraj w Saturnie w Warszawie widziałem tego elite z Forzą, z tym, że cena wynosiła 1099 ale był jeden pad.

 

Mam pytanie, jak przemaluję obudowę konsoli na inny kolor, oczywiście bez rozkręcania (pozaklejam otwory, zabezpieczę i pomaluję) to gwarancja pójdzie w diabły, czy nikt się może nie będzie czepiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, jak przemaluję obudowę konsoli na inny kolor, oczywiście bez rozkręcania (pozaklejam otwory, zabezpieczę i pomaluję) to gwarancja pójdzie w diabły, czy nikt się może nie będzie czepiał?

nie jestem pewny, ale chyba tak. Kiedyś była o tym dyskusja i MS nie patrzy przychylnym okiem na wizualny tuning konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel - zawsze możesz się spotkać ze stwierdzeniem, iż to twoje działania doprowadziły do padaki sprzętu (wilgoć, związek chemiczny w farbie, niezabezpieczona konsola podczas malowania, ograniczenie przepływu powietrza przez mniejszą średnicę dziurek w związku z nałożeniem farby - wymyślam ale imho, tego możesz się spodziewać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
******!!! Ciekawe czy jak my zrobimy raban w temacie PS3 to im pozamykają.

 

Wczoraj w Saturnie w Warszawie widziałem tego elite z Forzą, z tym, że cena wynosiła 1099 ale był jeden pad.

 

Mam pytanie, jak przemaluję obudowę konsoli na inny kolor, oczywiście bez rozkręcania (pozaklejam otwory, zabezpieczę i pomaluję) to gwarancja pójdzie w diabły, czy nikt się może nie będzie czepiał?

Ryly? ya , ryly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie się nad tym zastanawiałem, a widzieliście może kiedyś takie skiny do naklejenia na konsolę (widziałem z AC kiedys na allegro), zastanawiam się czy to ładnie wygląda, jest trwałe itd, dodatkowo czy jest jakiś sklep z takimi rzeczami, bo nigdzie nie mogę znaleźć a na allegro jest tylko jakiś winyl z Forzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja czytalem nt. przemalowania - gwarancji sie nie traci,ale w przypadku odeslania do serwisu,czyszcza ci obudowe i cala praca na marne.

 

ps.

przestancie zadzic raporty z byle powodu,bo poleci i ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów płacimy za wojny z ps3.

Trzeba się kiedyś przejść do ps3 :).

Są już dostępne dyski 250gb do kupienia ? jeśli nie to kiedy będą jeśli wiadomo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokleiłem tamte dwa tematy do pierwszego postu i o PS3 proszę nie zaczynać. Powinien być wprowadzony zakaz pisania tego słowa w tym temacie :E A dysków oryginalnych 250GB chyba nie ma osobno za to dyski te co działają na allegro już są sformatowane do działania z konsolą. Kupujesz do tego kieszeń i masz dużą pojemność w nie bardzo dużej cenie. Chyba, że ci nie przeszkadza dysk leżący obok konsoli czy gdzieś to wystarczy kabelek. Ew. jak masz już mniejszy dysk twardy oryginalny to możesz go wyciągnąć z kieszeni i wsadzić nowy 250GB więc wyjdzie cię tyle co za sam dysk sformatowany na allegro. Tamten stary możesz sprzedać do laptopa, albo do czegoś. Jest jeszcze 3 opcja. Kupujesz ten dysk działający z Xboxem 250GB i sam go formatujesz jak potrafisz. Napewno nie zabardzo będzie się opłacać kupić oryginalny dysk 250GB nawet jeżeli będzie chociaż o tym nic nie słyszałem. Znając M$ to koło 500 zł by sobie zażyczyli za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo widzę uzasadnienie do kupna tak dużego dysku do Xboxa. Dysk 120 GB w zupełności wystarcza do załadowania ponad 10 gier na HD, do tego zostaje jeszcze miejsce na dema, dodadtki do gier, save'y i wszelkie inne duperele. Mało kto gra w 10 gier na raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 60GB i mam zapełnione między 10, a 20 zawsze :E Trochę DLC do GH i RB oraz jakaś gra zainstalowana na dysk, którą wywalam po przejściu czy pograniu sobie i czasami jakieś demko, które też po przejściu wywalam :E 20GB to może rzeczywiście mało, ale dla mnie to już 60GB to za dużo. Wiem, że są ludzie którzy więcej na dysk DLC ściągają itp., ale to powinno wystarczyć 120GB. 250GB to naprawdę nie wiem po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy Forza 3 jest dodawana tylko do Elite czy do Pro i Arcade też ?

Chodzi mi o polske i zagranice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko do Elite, z uwagi na to, że sprzedaż Forzy zaczęła się po zakończeniu oficjalnej produkcji Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps.

przestancie zadzic raporty z byle powodu,bo poleci i ten temat...

Lepiej chyba słać od razu raporty, niż wchodzić w zbędną dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Ci co rozpętali wojny w tamtych tematach nie dostali nic tylko siedzą i się cieszą, że nam zamknęli temat. Odrazu słać raporty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy tu wprowadzić zasade,wzmianka o PS3=33%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem tylko tego nie piszę, bo nikt z nas nie jest modem, ani adminem, żeby tak robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczy tu wprowadzić zasade,wzmianka o PS3=33%

Sama wzmianka o PS3 to jeszcze nie grzech, IMO problemem są użytkownicy nieumiejętnie je zamieszczający. W tej sytuacji najlepszym wyjściem jest nie odpowiadać na takie posty, tylko od razu raportować, czyli stosować zasadę "nie karmić trolla".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...