Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rsc-pl

Facebook nie mogę zalogować się na konto - proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od czwartku pojawia mi sie po zalogowaniu an FB strona "Poświęć chwilę na zabezpieczenie swojego konta Facebook" - gdy wykonam wszystkie kroki , wpisze nowe haslo, zaloguje sie na nowym hasle to znow otwiera mi sie ta sama strona" Poświęć chwilę na zabezpieczenie swojego konta Facebook" i tak w kółko :/ o to adres tej strony

https://www.facebook.com/roadblock/

 

Z tego co widze problem dotyczy duzej ilosci uzytkownikow, niestety badzo malo jest opisanych przypadkow na forach.

Zalezy mi na odsykaniu dostepu do konta poniewaz jestem organizatorem wydarzen kulturalnych i duzo ludzi komunikuje sie ze mną wlasnie przez facebooka.

 

pisalem do obslugi i nic nie odpowiadaja ani nie robią. Porazka.

Haslo zmienialem juz z 20 razy probowalem na roznych przegladarkach, urzadzeniach i roznych sieciach internetowych nic nie pomaga. Pewno maja jakiegos buga w systemie bezpieczenstwa, jednak jesli taka sytuacja ma miejsce to powinni jakos sie tym problemem zajac po skargach userow, jednak oni nie robia nic ...

 

Aha i jeszcze jedno - nie, nie uzywalem durnych aplikacji jak kalendarz czy inne tego rodzaju smieci, generalnie nie korzystalem z zadnych aplikacji na FB.

Nie klikalem tez w zadne linki z maili czy Bog wie czego. Zaczelo mi sie to pokazywac samo od siebie.

od poczatku polaczenie bylo w https i facebook.com [zrdlo strony tez sprawdzalem], wiec nie ma mowy o zadnym phisingu.

 

dokladna tresc komunikatu :

 

Poświęć chwilę na zabezpieczenie swojego konta Facebook

 

 

Niedawno podobny incydent miał miejsca na innej witrynie, niezwiązanej z Facebookiem. Facebook nie został w jego wyniku narażony, lecz Twoje konto może być zagrożone, jeśli w obu miejscach używasz tego samego konta.

 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa przeprowadzimy Cię przez kilka kroków, które pomogą w zabezpieczeniu konta. To zajmie tylko parę minut.

 

Po początek zadamy Ci kilka pytań, aby potwierdzić, że to konto należy do Ciebie (jeśli rozpoznamy Twój komputer, krok ten będzie można pominąć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam z tego syfu nie korzystam, ale chyba mają coś takiego jak dział techniczny. Może to mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Showman, Liczylem na konkretne wypowiedzi a nie gadanie o dupie maryny, jak juz wspomnialem FB jest dla mnie wazny ze wzgledu na latwa komunikacje z roznymi ludzmi, nie siedzisz w organizowaniu czegokolwiek wiec nie wiesz jak poteznym narzedziem do tego jest facebook, nie uzywasz wiec zachowaj to dla siebie, a teraz prosze Cie zamilcz.

 

Pentium D, wiedze ze nie przeczytales tego co napisalem - kontaktowalem sie juz z obsluga, bez jakiejkolwiek odpowiedzi. W dziale pomocy znalezc moge najwyzej porade jak zmienic emial czy haslo, wiec jakby byla odpowiedz tam to raczej bym nie zawracal glowy niomu na forum dla zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś przez aplikację "facebook dla urządzeń mobilnych albo "facebook dla systemu android" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, probowalem na telefonie zarowno przez aplikacje jak i przez przegladarke. Probowalem na netbooku i PC, u znajomego, na internecie mobilnym oraz moim domowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja takiego komunikatu nie miałem. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie, lub być może to tylko komunikat i musisz go zamknąć X em albo odświeżyć stronę. Bo z tego co zauważyłem to czasami tak mają, że coś się pojawia zamiast okna głównego i trzeba po prostu odświeżyć.

Weź daj zrzuty ekranu albo coś w ten deseń co dokładnie się pokazuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

61887435213828237568.png

96822141089781248919.png

i tak przy kazdym logowaniu, potem pojawia sie captcha, nastepnie zmiana hasla, przychodzi potwierdzenie na moj email o zmianie hasla z poprawnym naglowkiem od FB bez zadnych podejrzanych adresow. Jak juz pisalem haslo zmianialem okolo 20 razy, resetowalem takze, jednak problem pojawia sie nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kliknij na logo Facebooka i zobacz co się stanie czy wyświetli się ta sama strona czy przeniesie Cię na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyjaciolka miala problem z biala strona na fb, pomoglo ... https zamiast http ... moze sprawdz w ten sposob zaladuj strone bez szyfrowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem ;/ rsc-pl jak uporasz się z problemem to napisz co pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszperalem zagraniczne fora i odpowiedz jest prosta- jesli obsluga FB sie za to sama nie zabierze to my nic nie zdzialamy. Co jak co ale obsluga myspace [uzywalem przed FB] odpowiadala migiem, w pare godzin na kazde pytanie ...

Trzeba po prostu masowo zgłaszac ten problem do obsługi, bo inaczej to raczej nie sadze zeby sami od siebie cos zrobili :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez mam ten sam problem juz ze 20 maili wyslalem do nich. zresetowali mi haslo i przy probie zalogowania znowu to samo :(

 

takiego maila od nich otrzymalem:

Twoje hasło zostało zresetowane. Aby się zalogować, użyj poniższych danych: ****** ******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sukces wreszcie odblokowali po 5 dniach :|

szkoda gadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie - odblokowali w sensie juz sie nie pokazywal ten komunikat czy zmieniles poraz kolejny haslo i wtedy dopiero weszlo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem wczesniej:

wysylalem caly czas maila o tej samej tresci...dostalem kolejna odpowiedz i wreszcie po zalogowaniu wszystko ok bylo.bez regulki"poswiec chwile..."

zmienilem haslo po raz kolejny na swoje i narazie dziala... odpukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przez to... podawalem maila i zeby mi naprawili konto...spamowalem ich ostro i sie jakos udalo.

zadnego potwierdzenie nie dostawalem odnosnie wyslanych wiadomosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego typu treści wiadomości wysyłałeś im? W języku polskim czy angielskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dostawałes na maila po zmianie hasła? Może musiałes kliknąć tam w jakiś link i tego nie zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zmianie hasla dostawalem powiadomienie ze zmienione haslo!

po mailu do nich w jezyku polskim nie dostawalem potwierdzenia otrzymania przez nich wiadomosci...

w kolko wysylalem maile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...