Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

trocha6

Igrzyska Olimpijskie 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Nie popadajmy w skrajności. Klęski nie ma co ogłaszać bo jeszcze nie przegraliśmy. Ale słowa krytyki jak najbardziej zasłużone bo graliśmy słabo, sporo poniżej możliwości. Mieliśmy czerwony dywan do półfinalu i walki o medale. Taka jest prawda i nie ma co się tłumaczyć z pisania prawdy.

Ale jakby się udało pokonac Ruskuff to mógłby by byc spory pozytywny kop dla naszych. Emocje jutro będą :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w ćwierćfinale zawsze się gra obyć albo nie być :E nie ważne z którego miejsca w grupie się wyszło.

Serio? :o

 

 

Ja nie jestem sezonowym kibicem i nie odwracam się od reprezentacji, ale czuję się oszukana i uważam, że coś takiego jak z Australią nie miało się prawa wydarzyć. To było frajerstwo. Olimpiada jest najważniejszą imprezą sportową i dlatego to tak boli. Z Rosją zawsze gra nam się okrutnie ciężko, ale może wreszcie brak roli faworyta zrobi naszym chłopakom dobrze. Tak czy siak, jutro wieczorem palpitacje serca gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze wejdziemy w mecz, wszyscy w naszej drużynie będą mieć dzień konia, a Rosjanie nie będą nas odrzucać od siatki zagrywką i Michajłow nie będzie miał jutro swojego dnia to myślę, że mamy szanse;) Rosjanie są słabi w obronie więc trzeba to wykorzystać. I przygotować się na kilka spektakularnych bloków na naszych zawodnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numer wywinęły makarony! :E

 

Za godzinę czas na nas, ale się denerwuję, uch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaję, że siatkarze zwyczajnie nie chcą jechać drugi raz w tym roku do Tuska ;) No ale zobaczymy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kalectwo, nie oglądałem za wielu meczy reprezentacji, ale to co wyrabiają na boisku - aż mi szkoda patrzeć. Gorszy okres, może być, ale nie powiem, zły jestem - w sumie głównie przez te zachwyty och och jaka nasza reprentacja świetna, nadzieja na złoto, komentatorzy w TVP wieszali już medale na szyi (chociaż robią to cały czas, krew mnie zalewa jak słucham ich, momentami nie wiedzą o czym mówią - w sumie wiedza tyle, co ja się dowiedziałem oglądając tą olimpiadę piąte przez dziesiąte, a jak się mylą - biegnie/podaje/jest przy piłce/rzuca X, a całkiem z innego kraju i z całkiem inna osoba - już nie raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ piękne g*wno dzisiaj nam nasza nadzieja na medal zaprezentowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie. Zero siły w ataku. Rozegranie Żygadły to jest śmiech na sali. Kurek podobnie bardzo słabe igrzyska. Środkowi to w ogóle nie istnieli. Nie tego się spodziewałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej na jakiś czas zmniejszy się liczba pseudo kibiców sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruscy dobitnie pokazali nam gdzie nasze miejsce w siatkówce. Może zamiast porywać się na drugorzędne rozgrywki Ligi Światowej należało spokojnie potrenować, by szczyt formy przyszedł na igrzyska.

Dla mnie to wygląda tak, że nasi ten szczyt mieli właśnie na LŚ, a potem jakby zeszło z nich powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruscy dobitnie pokazali nam gdzie nasze miejsce w siatkówce. Może zamiast porywać się na drugorzędne rozgrywki Ligi Światowej należało spokojnie potrenować, by szczyt formy przyszedł na igrzyska.

Dla mnie to wygląda tak, że nasi ten szczyt mieli właśnie na LŚ, a potem jakby zeszło z nich powietrze.

Albo czek na milion im wystarcza... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nami jest tak zawsze wygrywamy mało znaczące rozgrywki by na olimpiadzie przegrać z kretesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro było to oglądać. Nie pokazaliśmy nic dobrego i mecz przegraliśmy w szatni. Na ostatnich Igrzyskach po przegranym meczu z Włochami płakałam jak dziecko, bo nasi walczyli jak lwy, ale się nie udało. Dzisiaj jestem zniesmaczona, zła i bardzo rozczarowana. No i to by było chyba na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo wywalamy? :P

Tak już na chłodno, chociaż o dziwo nie jestem jakoś strasznie zasmucony, aż mi jest z tym źle. Znów przegrana w głowach, ale oprócz tego wiele innych wniosków, które są już powtarzane wszędzie. Czyli forma, która moim zdaniem nie była jakaś kosmiczna na LŚ, przeciwnicy dopisali. Brazylia odpuściła ten turniej(robiła siłówkę na IO), Rosja nieobecna, Włosi również w czarnej d... spójrzmy kto gra dalej na IO. Rosja, Włochy i nie ukrywajmy na 99,9% Brazylia. Jestem zniesmaczony, tak to chyba dobre określenie a to dlatego, że tak jak Iranek pamiętam b.dobrze mecz z Włochami w Pekinie. Przeciwnicy zrobili z nas faworytów a to w sporcie połowa sukcesu a my jednak nadal sobie z tym nie radzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie. Zero siły w ataku. Rozegranie Żygadły to jest śmiech na sali. Kurek podobnie bardzo słabe igrzyska. Środkowi to w ogóle nie istnieli. Nie tego się spodziewałem...

 

Dokładnie, na kontrach wszystkie piłki na skrzydła, zazwyczaj za blisko siatki i na potrójny blok.

Przy przyjęciu to samo, gra środkiem dopiero w końcówce 3 seta, inna sprawa, że przyjęcie w całym meczu było fatalne.

 

Można było chyba wprowadzić Zagumnego w 3 secie, chyba trener widział jak to wygląda.

 

 

Obaj mają już swoje lata (Zagumny 36, Żygadło 34), do następnych IO raczej żaden z nich nie dociągnie, nie wiem czy jest ktoś wyróżniający się na rozegraniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na kontrach wszystkie piłki na skrzydła, zazwyczaj za blisko siatki i na potrójny blok.

Przy przyjęciu to samo, gra środkiem dopiero w końcówce 3 seta, inna sprawa, że przyjęcie w całym meczu było fatalne.

 

Można było chyba wprowadzić Zagumnego w 3 secie, chyba trener widział jak to wygląda.

 

 

Obaj mają już swoje lata (Zagumny 36, Żygadło 34), do następnych IO raczej żaden z nich nie dociągnie, nie wiem czy jest ktoś wyróżniający się na rozegraniu?

Żygadło tak wystawia, włoska szkoła, która przyniosła nam sukcesy do tej pory. Zagumny grał, nic się kompletnie nie zmieniło, po za tym zespół woli Żygadłę(o?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj mają już swoje lata (Zagumny 36, Żygadło 34), do następnych IO raczej żaden z nich nie dociągnie, nie wiem czy jest ktoś wyróżniający się na rozegraniu?

Do kadry był już wstępnie przymierzany Fabian Drzyzga.

 

Korzystając z okazji, że jestem na antenie, chciałabym serdecznie pozdrowić Tupaczka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Korzystając z okazji, że jestem na antenie, chciałabym serdecznie pozdrowić Tupaczka!

Ach dziękuję Iraneczku(o?), pozdrawiam ciepło. Szkoda, że okoliczności takie niemiłe.

Edit: cholera człowieka nie było trochę w kraju i już odmieniać nie umie przez przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach dziękuję Iraneczku, pozdrawiam ciepło. Szkoda, że okoliczności takie niemiłe.

Taki już los kibica. Do miłego przeczytania podczas ME 2013 i MŚ 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruscy dobitnie pokazali nam gdzie nasze miejsce w siatkówce. Może zamiast porywać się na drugorzędne rozgrywki Ligi Światowej należało spokojnie potrenować, by szczyt formy przyszedł na igrzyska.

Dla mnie to wygląda tak, że nasi ten szczyt mieli właśnie na LŚ, a potem jakby zeszło z nich powietrze.

 

Sporo jest takich komentarzy. Fakt, LŚ nie była priorytetowa w tym roku ale spójrz na Amerykanów 4 lata temu. Też wygrali LŚ w roku olimpijskim. Nie przeszkodziło im to w zdobyciu złota w Pekinie. Oni utrzymali formę, nasi niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BeerBoobs

Za dużo spuszczania się nad sukcesem w Lidze Światowej, którą w sezonie olimpijskim wszyscy najwięksi zwyczajnie zlali.

-----

Włochom życzę złota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki już los kibica. Do miłego przeczytania podczas ME 2013 i MŚ 2014 :)

Aniu(o tak prościej) mam nadzieję, że to nie przytyk o sezonowym kibicowaniu, obiecuję poprawę. ;)

 

Za dużo spuszczania się nad sukcesem w Lidze Światowej, którą w sezonie olimpijskim wszyscy najwięksi zwyczajnie zlali.

-----

Włochom życzę złota :)

Myślę, że przesadzasz. Trochę za ostro, weźmy pod uwagę to, że zawodnicy nie pompowali tego a raczej rozsądnie tonowali.

Ja oglądając LŚ miałem dziwne wrażenie, komentatorzy opanowali moje zazwyczaj zdrowo rozsądkowe(niektórzy nazywają to inaczej) podejście i zacząłem wierzyć w galaktyczną grę Naszych. Nawet w finale usłyszałem, że wspieliśmy się na poziom Brazylii, którzy dominowali kilkanaście lat. Ale już po meczu z Włochami w Londynie zauważyłem, że to wciąż jest gra na poziomie 4-7 zespołu świata.

 

Sporo jest takich komentarzy. Fakt, LŚ nie była priorytetowa w tym roku ale spójrz na Amerykanów 4 lata temu. Też wygrali LŚ w roku olimpijskim. Nie przeszkodziło im to w zdobyciu złota w Pekinie. Oni utrzymali formę, nasi niestety nie.

Ale wted grał Ball, więc to się nie liczy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu(o tak prościej) mam nadzieję, że to nie przytyk o sezonowym kibicowaniu, obiecuję poprawę. ;)

Nie, nie, to nie był żaden przytyk! Po prostu występy reprezentacji zawsze mobilizują do większej aktywności. Prawda jest jednak taka, że trzeba wiedzieć, co dzieje się w lidze, żeby móc szerzej rozmawiać o kadrze ;) Tym samym więc trzymam za słowo i zapraszam wszystkich do dyskusji w sezonie.

 

Moim postanowieniem na kolejny sezon jest poświęcenie większej uwagi siatkówce plażowej, bo Fijałek i Prudel zrobili na mnie niesamowite wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi postawa Bułgarii taki młody zespół a tak dobrze im idzie myślę , że będą mieli medal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...