Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

trocha6

Igrzyska Olimpijskie 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jeszcze tematu, więc zakładam przy okazji turnieju kwalifikacyjnego naszych kobiet :D

Ktoś ogląda? Jak to wygląda? Z wyników można stwierdzić, że jest bardzo dobrze, jednak żadnego z dwóch dotychczasowych (poza pojedynczymi fragmentami wczoraj) meczów niestety nie widziałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, miałem założyć podobny topic, jednak chęci zabrakło :lol2: Dziewczyny wczoraj pokazały się z niezłej strony. Holenderki wczoraj zagrały mecz również dla nas, jeszcze pozostał mecz z Serbkami :P DO boju !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... myślałem, że to dzisiaj gramy z Serbkami... Spieszyłem się do domu, bo mecz o 13, a to jest jutro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można naszą postawę określić jednym zdaniem... strasznie nierówna gra jak to u kobiet:) Gdybyśmy mieli w składzie jeszcze ze 3 Skowrońskie to nie trzeba by było się martwić o wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olimpiada zbliża się wielkimi krokami, nie mogę się już doczekać! :thumbup:

 

Oglądałam mecz naszych dziewczyn z Ruskimi - gra była najdelikatniej mówiąc szarpana :E Dzisiaj z Serbkami śledziłam tylko wyniki i całe szczęście, bo 3:2 po prowadzeniu 2:0 to nie jest to, co kibice lubią najbardziej. Niesamowicie ciężki jest ten turniej, kwalifikacja olimpijska wydaje się być odległym marzeniem, no ale dziewczyny walczą bardzo dzielnie. Kolejne na drodze Niemki lub Bułgarki, będzie trzeba mocno kibicować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olimpiada zbliża się wielkimi krokami, nie mogę się już doczekać! :thumbup:

 

Oglądałam mecz naszych dziewczyn z Ruskimi - gra była najdelikatniej mówiąc szarpana :E Dzisiaj z Serbkami śledziłam tylko wyniki i całe szczęście, bo 3:2 po prowadzeniu 2:0 to nie jest to, co kibice lubią najbardziej. Niesamowicie ciężki jest ten turniej, kwalifikacja olimpijska wydaje się być odległym marzeniem, no ale dziewczyny walczą bardzo dzielnie. Kolejne na drodze Niemki lub Bułgarki, będzie trzeba mocno kibicować :)

Jak wyglądała nasza gra w 3 oraz 4 secie ? Wiedziałem ze dziewczyny są nerwowe ale ze aż tak ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądała nasza gra w 3 oraz 4 secie ? Wiedziałem ze dziewczyny są nerwowe ale ze aż tak ? :E

Z Serbkami nie oglądałam, także Ci nie powiem ;) Mecz z Ruskimi pokazał, że mamy bardzo nieskuteczny środek, z niewieloma atakami punktowymi. Nie wiem, czy to taki mecz się przydarzył, czy to jakieś poważniejsze braki. A że u Pań nerwowo, to standard :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy w finale, Niemki pokonane! :luxhello:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało to nadzwyczaj dobrze... poza drugim setem:) Gramy z Turczynkami o IO. Oglądałem ich mecz i powiem, że może być ciężej niż byłoby z Rosjankami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam, Polki grały dobrze :) W drugim secie się pogubiły we własnych błędach, ale poza tą partią raczej kontrolowały to, co się dzieje na boisku. W damskiej siatkówce niestety nagminne jest zdobywanie punktów partiami i tutaj też było to bardzo widoczne, ale ostateczny wynik jest korzystny dla nas i o to chodzi. Tymczasem Turczynki właśnie pokonały Ruskie :D Jutro wielki finał o 16:30, kibicujemy! :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam, Polki grały dobrze :) W drugim secie się pogubiły we własnych błędach, ale poza tą partią raczej kontrolowały to, co się dzieje na boisku. W damskiej siatkówce niestety nagminne jest zdobywanie punktów partiami i tutaj też było to bardzo widoczne, ale ostateczny wynik jest korzystny dla nas i o to chodzi. Tymczasem Turczynki właśnie pokonały Ruskie :D Jutro wielki finał o 16:30, kibicujemy! :thumbup:

Kibicujemy, polski blok jutro musi dobrze zafunkcjonować i musi nam dać upragniony awans :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec marzeń o igrzyskach, dziewczyny zagrały beznadziejnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy rozpiskę!

 

29 lipca Polska - Włochy (godz. 21.00)

 

31 lipca Polska - Bułgaria (godz. 12.30)

 

2 sierpnia Polska - Argentyna (godz. 17.45)

 

4 sierpnia Wielka Brytania - Polska (godz. 12.30)

 

6 sierpnia Polska - Australia (godz. 10.30)

 

Szkoda, że pory nie są bardziej przyjazne pracującym widzom... Tak czy siak już coraz bliżej! POLSKA! :luxhello:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie ciekawie zapowiada się mecz z Wielką Brytanią :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że pare lat temu przegraliśmy z nimi seta na Memoriale Wagnera. :lol2: Moj boże, ale musieliśmy wtedy byc noobami. :E

 

I to z Wlazłym w składzie. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że to będą w końcu "nasze" igrzyska:) Ależ by było pięknie zagrać tam w finale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nasi siatkarze nas nie zawiodą tak jak nasi piłkarze ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labowicze gotowi do kibicowania?

 

Za 3 dni o tej porze będziemy już zagrzewali telewizory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zaczyna - mocny start z Włochami, chociaż... chyba nikt nie wie, co Włosi teraz mogą pokazać - może być bardzo ciekawy mecz, może być ciężki mecz.

 

 

a już jutro Fijałek-Prudel grają na piachu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, na plaży pierwszy mecz w plecy. Na dodatek przegapiłem mecz, bo rano coś źle sprawdziłem i myślałem, że grają o 15:30 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że ktoś nas powstrzyma na tych Igrzyskach:) Piękne zwycięstwo. Co za czasy, że mamy więcej asów serwisowych niż Włosi:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograliśmy Włochów w wielkim stylu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DeVil666

Winiar dla mnie MOTM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...