Skocz do zawartości
Bassfreak

Devil May Cry 5 / DmC PC

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę i polecam. Graficznie, muzycznie, gameplayowo naprawdę spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wam się naprawdę ta gra podoba graficznie? Dla mnie wszystko jakieś takie plastikowe jest. :E

Sam design plansz jest jak najbardziej okej.

Za to już wiem, że nie polubię tego wcielenia Dantego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenach tylko

Ah, to by wyjaśniało czemu mi się to nie podoba po przejściu pierwszej misji... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, to by wyjaśniało czemu mi się to nie podoba po przejściu pierwszej misji... :hmm:

 

grałeś w screeny... nie kłóć się :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, to by wyjaśniało czemu mi się to nie podoba po przejściu pierwszej misji... :hmm:

Nie pyskuj! :E

 

Od razu mówię, imo najlepsza odsłona serii :)

Który to już raz w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pyskuj! :E

 

 

Który to już raz w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? :D

666 :)

 

 

A co do samej gry - miodna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, imo najlepsza odsłona serii :)

 

 

w sumie autor powinien zmienić nazwę na DMC : Devil may cry

to nie jest "5" bo nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami

skończyłem grę w jakieś 11 godzin , dla mnie trochę za krótka

denerwujące jest to że jak odpalisz devil triger to wszyscy wrogowie są w powietrzu :E

 

za całość daję 8/10

fajnie by było jak by zrobili dmc 5 czyli kontynuację normalnej serii

 

niech ktoś przejdzie grę na najwyższym poziomie trudności

giniesz na 1 hit , powodzenia :E

Edytowane przez Bassfreak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna. Grałem tylko w 4 cześć DMC, i imo ta cześć jest dużo lepsza od poprzedniej, przy której także świetnie się bawiłem. Polecam każdemu kto lubi slashery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pyskuj! :E

 

 

Który to już raz w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? :D

Poprzednie odsłony mnie nużyły. Tutaj jest inaczej. Tuwszystko mam idealnie rozłożone: sieczka platformy i zagadki. Do tego extra bossowie, wciagająca hístoria i muza. Możliwe, że tak gadam że względu na projektor, ale polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że tak gadam że względu na projektor, ale polecam :)

Odpal windowsowy pinball, sapera albo w ostateczności pasjansa, zbadamy tę teorię :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal windowsowy pinball, sapera albo w ostateczności pasjansa, zbadamy tę teorię :>

Odpaliłem sapera, potwierdzam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły slasher. Moim zdaniem przebija nawet God of Wara 3.

:lol2:

 

Poprzednie odsłony mnie nużyły. Tutaj jest inaczej. Tuwszystko mam idealnie rozłożone: sieczka platformy i zagadki. Do tego extra bossowie, wciagająca hístoria i muza. Możliwe, że tak gadam że względu na projektor, ale polecam :)

 

Granie na projektorze jest denne, 10x bardziej wolne na plaźmie, lub małym monitorku

 

Jakos mnie nie przekonuje wielki obraz, coz moze miałem doczynienia z słabym sprzetem, ale gry mi sie w ogole na tym nie podobają.

 

Filmy bluray to co innego ;D

 

Odpaliłem sapera, potwierdzam :P

 

Jak tam okulary od sony kupiłes ?

Jak tam playstation 3 ograłes exclusivy ?

Podoba Ci sie uncharted ? heavy rain ?

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

 

 

 

Granie na projektorze jest denne, 10x bardziej wolne na plaźmie, lub małym monitorku

 

Jakos mnie nie przekonuje wielki obraz, coz moze miałem doczynienia z słabym sprzetem, ale gry mi sie w ogole na tym nie podobają.

 

Filmy bluray to co innego ;D

Ci co u mnei byli na "pokazie" stwierdzają, że w grach robi większe wrażenie niż w filmie. Ta sprzedaz 2600K idzie na poczet 3D Vision. Z 3D to już w ogóle będzie orgazm :E Całość oczywiście przygotowywana na Crysisa 3, ale i w DMC w 2D wręcz mnie powaliło. Po włączeniu tej gry na 40 calach stwierdzam, że nigdy więcej ani film ani gra na zwykłym wyświetlaczu. Jak mówiłeś to na pewno kwestia tego na czym to widziałeś. Ten projektor jest wręcz stworzony do 3D Vision i ma możliwość (wbrew nazwie) odpalać gry w 1080p (nie i - sprawdzone). To wszystko w 3D, to będzie masakra :D Zresztą zawsze marzyłem o własnym ekranie kinowym, a teraz już nigdy nie muszę chodzić do kina nawet na 3D bo po co, skoro mam kino w domu ? :D Jeśli dodać do tego, że gry robią lepsze wrażenie niż filmy 1080p mogę stwierdzić jedno - najlepszy mój zakup od czasów pierwszego LCD 32 :D

Jak tam okulary od sony kupiłes ?

Nie. Z racji braku kasy zainwestowałem w to. Poza tym tutaj mam "zabawkę" dla wszystkich a nie tylko dla siebie, a że ta jest zgodna, a nawet zalecana przez producenta do 3D Vision więc wybór był oczywisty

Jak tam playstation 3 ograłes exclusivy ?

Skończyłem Uncharted 1 (gra kapitalna) i zacząłem dwójkę. Potem trójka, GoW 3,4 i The Last of Us. Oczywiście wszystko w swoim czasie, bo gdy wyjdzie Crysis 3 i Tomb Raider to inne gry schodzą na dalekie plany :P

Podoba Ci sie uncharted ? heavy rain ?

Uncharted kapitalny, HR zapowiada się niczego sobie. Jest to zupełnie inna gra niż ją sobie wyobrażałem (w sensie lepsza) więc i na nią przyjdzie czas :)

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłeś to na pewno kwestia tego na czym to widziałeś. Ten projektor jest wręcz stworzony do 3D Vision i ma możliwość (wbrew nazwie) odpalać gry w 1080p (nie i - sprawdzone). To wszystko w 3D, to będzie masakra :D Zresztą zawsze marzyłem o własnym ekranie kinowym, a teraz już nigdy nie muszę chodzić do kina nawet na 3D bo po co, skoro mam kino w domu ? :D Jeśli dodać do tego, że gry robią lepsze wrażenie niż filmy 1080p mogę stwierdzić jedno - najlepszy mój zakup od czasów pierwszego LCD 32 :D

 

 

Z ciekawosci zobaczyłem tego Acer H5630 i z tego co widze to sprzęt nawet nie sredniej klasy, tylko budzetowiec :D

 

Ja widziałem gry na sprzecei za 7 tysiecy 1080p natywnym.

 

Z tego co widze Acer H5630 działa w 720, jes mozliwosc puszczenia 1080p, ale nie zalecane bo jaksoc obrazu jest tragiczna ;D

 

Grunt ze Ci sie podba :D

 

Ale z tym nie chodzeniem do kina to chyba żart, a jesli nie to wiele stracisz :D

Tam jest projektor troszku lepszy, i generuje troszku lepszą rozdzielczość niz 720p i jakosc obrazu :cool:

 

BTW.

 

Jak wyglądają gry z ps3, na tym cacku ?

Tragedia nie ??

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci zobaczyłem tego Acer H5630 i z tego co widze to sprzęt nawet nie sredniej klasy, tylko budzetowiec :D

 

Ja widziałem gry na sprzecei za 7 tysiecy 1080p natywnym.

 

Z tego co widze Acer H5630 działa w 720, jes mozliwosc puszczenia 1080p, ale nie zalecane bo jaksoc obrazu jest tragiczna ;D

 

Grunt ze Ci sie podba :D

 

Ale z tym nie chodzeniem do kina to chyba żart, a jesli nie to wiele stracisz :D

Tam jest projektor troszku lepszy, i generuje troszku lepszą rozdzielczość niz 720p i jakosc obrazu :cool:

 

Ostatnio byłem w kinie na Hobbicie i oglądałem wczoraj na nim Władców Pierścieni. Efekt w domu niczym (powtarzam, niczym) nie odbiegał od tego w kinie. Grając w DMC czułem, że jestem w środku filmu akcji. To po prostu trzeba zobaczyć a nie oceniać z góry. Poczytaj o opiniach czy chociaż jeden posiadacz na nie narzeka

BTW.

 

Jak wyglądają gry z ps3, na tym cacku ?

Tragedia nie ??

Sam jesteś tragedia :E Jak mówiłem, każdy kto był u mnie (a ostatnio było wielu) w tym dwóch szczególnych sceptyków stwierdziło (o dziwo jeden sceptyk najbardziej), że chciałby mieć coś takiego w domu. Przypomnę tylko, że jest to posiadacz świetnej klasy TV 40stki 3D (za ponad 3500 zł) więc o czymś to świadczy. jak tylko zakupię 3D Vision zrobię mini reckę urządzenia. Postaram się też pokazać jakość obrazu na ile będzie to możliwe, gdyż moim aparatem (z racji, że się popsuła cyfrówka) jest Erricsson Live With Walkman :E Co do jednego jednak masz rację: wolę odpalać na nim gry w 720p gdyż zwyczajnie robią lepsze wrażenie no i (mam nadzieje, że) da mi to możliwość odpalenia Crysisa 3 w absolutnie maksymalnych detalach po włączeniu 3D.

PS - Największą zaletą jest jednak kontrast i jasność obrazu gdyż ta nawet zadowala w samym środku dnia w trybie ECO, a granie na dużej ścianie (na szczęście takową mam, obszar ok 150 cali lub [na oko] 60-70 jak podłączam sprzęt do laptopa i chcemy na noc obejrzeć filmik z kobitką [mogę puszczać ze stacjonarki, ale póki nie kupię narożnika [a ten zamierzam gdzieś za miesiąc] za dużo jest kombinowania z kablami i nie tylko, więc wolę przez ten czas przenosić samo urządzonko. Do grania mam ok 150 cali a do filmów chwilowo ok 60-70.)) w nocy i w pełnym podświetleniu to istna masakra, w sensie pozytywnym oczywiście. Na prawdę polecam :) Ja jako wybredny wizualizator dawno się tak nie cieszyłem z czegoś posiadanego jak z tego projektora :) Ten model był wybierany nie bez powodu :) Ma oczywiście 2 minusy: pierwszy to taki, że bardzo długo się wyłacza i w ciągu ok 5-10 nie wolno (a przynajmniej się tego nie zaleca i mam zamiar się do tego stosować) wyłączać kabla. Drugi minus to fakt,że co 3,4 lata przy przeciętnym (ok 4,5H dziennie) użytkowaniu trzeba zmieniać lampę. Na szczęście do tego modelu na dzień dzisiejszy kosztuje jakieś 700zł więc za 4 lata cena pewnie spadnie do 200 więc to jeszcze jest znośne. Poza tym, stwierdzam, że nigdy nie wrócę do standardowego wyświetlacza LCD/LED :) Jeszcze się tego upewnię po odpaleniu 3D Vision :)

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w kinie na Hobbicie i oglądałem wczoraj na nim Władców Pierścieni. Efekt w domu niczym (powtarzam, niczym) nie odbiegał od tego w kinie. Grając w DMC czułem, że jestem w środku filmu akcji. To po prostu trzeba zobaczyć a nie oceniać z góry. Poczytaj o opiniach czy chociaż jeden posiadacz na nie narzeka

 

Sam jesteś tragedia :E Jak mówiłem, każdy kto był u mnie (a ostatnio było wielu) w tym dwóch szczególnych sceptyków stwierdziło (o dziwo jeden sceptyk najbardziej), że chciałby mieć coś takiego w domu. Przypomnę tylko, że jest to posiadacz świetnej klasy TV 40stki 3D (za ponad 3500 zł) więc o czymś to świadczy. jak tylko zakupię 3D Vision zrobię mini reckę urządzenia. Postaram się też pokazać jakość obrazu na ile będzie to możliwe, gdyż moim aparatem (z racji, że się popsuła cyfrówka) jest Erricsson Live With Walkman :E Co do jednego jednak masz rację: wolę odpalać na nim gry w 720p gdyż zwyczajnie robią lepsze wrażenie no i (mam nadzieje, że) da mi to możliwość odpalenia Crysisa 3 w absolutnie maksymalnych detalach po włączeniu 3D.

heh wierze ze takie są własnie twoje odczucia, ale mowienie z 720 to to samo co 4k jest śmieszne :D

 

Ile dałes dokładnie ?

Na czym oglądasz, masz specjalny ekran, czy na gołej ścianie :D?

W jakim pomieszczeniu (wielkosci m2)?

Z jak daleka trzeba dac projektor ?

Jak oceniasz poziom czerni w całkowitej ciemnosci ?

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wierze ze takie są własnie twoje odczucia, ale mowienie z 720 to to samo co 4k jest śmieszne :D

Ależ ja nic takiego nie powiedziałem. Tamto zcacko za 4K na pewno robi lepsze wrażenie, ale jest 2x droższe i jest to zabawka jednoplayerowa, więc w ostateczności nie dałem rady. Z perspektywy tego tygodnia nie żałuję, ale mówię, ostatecznie ocenię po podłaczeniu 3D Vision :)

Ile dałes dokładnie ?

1869zł :)

Na czym oglądasz, masz specjalny ekran, czy na gołej ścianie :D?

Na gołej ścianie. Mam ścianę kremowo-żółto-białą, ale jest w zupełności odpowiednio jasna :)

W jakim pomieszczeniu (wielkosci m2)?

Pokój ma ok 5m

Z jak daleka trzeba dac projektor ?

W obu wypadkach patrzę gdzieś z 2m (nawet 2.5) przy czym warunki pozwalają na od metra do 4. W każdym wypadku efekt zadowala :)

Jak oceniasz poziom czerni w całkowitej ciemnosci ?

Jak w LCD. W plaźmie jest pod tym względem lepiej, ale ja nigdy tak nie patrzałem na intensywność czerni :)

 

By za bardzo nie bardzo nie offtopować stwierdzam, że DMC jak na razie zrobił na mnie największe wrażenie wśród odpalanych gier. Na drugim miejscu Crysis 1 :) Oczywiście od razu mówię, nie nastawiajcie się na super hiper grafikę. Ta jest niezła, ale nie ma jakiegoś szału. Po prostu w tej grze gameplay + muza + zagadki (+ u mnie wielkość "ekranu") robią swoje. Jeszcze te kombosy i sposób na przeciwników (każdego bossa się zabija inną kombinacją i sposobem). na grę jednak będą narzekać głównie Ci, którym spodobały się poprzedniczki. Mi osobiście nie przypadły do gustu, za to ta gra to coś pięknego :)

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Giera" całkiem fajna, może tylko wkurza wygląd dantego bez białych włosów(na początku jest fajne nawiązanie do tego). Poziom trudności się obniżył w stosunku do poprzednich części, slashery zwykle przechodzę na "normalu" i na tym poziomie jest trochę za łatwo. Fabuła wydaje się całkiem ciekawa, w sumie dopiero zacząłem grać, mam nadzieję że się później nie zawiodę.

Graficznie widać że to "cudo" z konsoli z dodanymi jedynie dla przyzwoitości kilkoma ustawieniami, ale to specjalnie nie przeszkadza, ważne aby gra śmigała bez żadnych spadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem :) 6 godzin 40 minut na poziomie Nephilim(najwyższy możliwy do odpalenia za pierwszym podejściem). Gra bardzo fajna, przyjemnie się sieka. Trochę za łatwa(chociaż ostatni boss był lekkim wyzwaniem) no ale od czego są wyższe poziomy trudności, szkoda tylko że aby zagrać na np: Dante Must Die muszę przejść grę jeszcze raz na Son of Sparda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ależ ja nic takiego nie powiedziałem. Tamto zcacko za 4K na pewno robi lepsze wrażenie, ale jest 2x droższe i jest to zabawka jednoplayerowa, więc w ostateczności nie dałem rady. Z perspektywy tego tygodnia nie żałuję, ale mówię, ostatecznie ocenię po podłaczeniu 3D Vision :)

 

1869zł :)

 

Na gołej ścianie. Mam ścianę kremowo-żółto-białą, ale jest w zupełności odpowiednio jasna :)

 

Pokój ma ok 5m

 

W obu wypadkach patrzę gdzieś z 2m (nawet 2.5) przy czym warunki pozwalają na od metra do 4. W każdym wypadku efekt zadowala :)

 

Jak w LCD. W plaźmie jest pod tym względem lepiej, ale ja nigdy tak nie patrzałem na intensywność czerni :)

 

By za bardzo nie bardzo nie offtopować stwierdzam, że DMC jak na razie zrobił na mnie największe wrażenie wśród odpalanych gier. Na drugim miejscu Crysis 1 :) Oczywiście od razu mówię, nie nastawiajcie się na super hiper grafikę. Ta jest niezła, ale nie ma jakiegoś szału. Po prostu w tej grze gameplay + muza + zagadki (+ u mnie wielkość "ekranu") robią swoje. Jeszcze te kombosy i sposób na przeciwników (każdego bossa się zabija inną kombinacją i sposobem). na grę jednak będą narzekać głównie Ci, którym spodobały się poprzedniczki. Mi osobiście nie przypadły do gustu, za to ta gra to coś pięknego :)

 

Od lat posiadam projektor i nie zgadzam się - gry na projektorze wyglądają średnio. W dodatku Hydro nie powiedziałeś o największej wadzie projektora - konieczności, aby było ciemno.

 

Oglądałem na moim projektorze niezliczone ilości filmów, całe euro obejrzeliśmy na nim (strefa kibica na zabudowanym tarasie), ale do gier się to nie nadaje.

 

Zobaczysz, zachwyt Ci przejdzie ;)

 

W dodatku, to faktycznie budżetowy projektor jest :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat posiadam projektor i nie zgadzam się - gry na projektorze wyglądają średnio. W dodatku Hydro nie powiedziałeś o największej wadzie projektora - konieczności, aby było ciemno.

Powiedziałem o tym, ale widać, że masz średni. Mój jest rekomendowany głównie pod gry i zapewniam, że na odpowiedniej ścianie nie musi być ciemno, tyle, że jak jest to dopiero robi wrazenie. No i mało tego, nie muszę wyłączać trybu ECO. Jutro, max po jutrze moja fotorecenzja wraz z 3D czyli kwintesencją projektora :)

Oglądałem na moim projektorze niezliczone ilości filmów, całe euro obejrzeliśmy na nim (strefa kibica na zabudowanym tarasie), ale do gier się to nie nadaje.

To zależy jaki. Mój jest rekomendowany na stronie oficjalnej nvidii w dziale 3D Vision :)

Zobaczysz, zachwyt Ci przejdzie ;)

Nie ma szans :D Jak 2D robi na mnie wrażenie to co dopiero 3D :P Zresztą napisałeś, że masz od lat. Mój model to rocznik 2012, poprawiony ten co wyszedł w 2010 :)

W dodatku, to faktycznie budżetowy projektor jest :E

Niska cena nie oznacza, że jest budżetowy, po prostu ma inne wady. Ja celowałem w obsługę 3D, full HD (tutaj niestety przy wyłączonym 3D, dlatego i tak będę grałw 720p. Różnicy na projektorze nie widać, w końcu to nie LCD), jasność oraz kontrast. Te rzeczy spełnia mega wzorowo. Wady są inne, ale o nich szerzej w recenzji :) Recka oczywiście z 3D Vision :) Zapraszam z góry :P

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

No wiem, Twój projektor to wybraniec losu, jedyny na którym wszystko działa okej.... Daruj sobie.

 

 

Projektor zaczyna robić dobre wrażenie dopiero w nocy, albo jeśli masz bardzo ciemne pomieszczenie.

 

 

 

 

Chociaż muszę przyznać, że skoro już remontuję mieszkanie to nieco zmienię koncepcję i zostawię sobie pustą ścianę, a ekran na stojaku odstawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • O człowieku, a już myślałem, że decyzja zapadła i spokój, Ty mi tutaj takie wątpliwości zasiewasz:) Jeśli chodzi o monitor to wymiana na większy nie wchodzi w grę, bo zwyczajnie mi się nie zmieści i musiałbym kombinować z uchwytem naściennym i raczej by się to nie udało, bo byłoby za wysoko. Dlatego monitor zostaje czy tego chcę, czy nie chce. Co do tych kart, ich opłacalności, sensowności nabycia itd. to jakbym rzeczywiście miał w planach całonocne posiedzenia przy gierkach, to pewnie bym się w to bardziej angażował, ale biorąc pod uwagę, że na gierki nie zamierzam (choćbym chciał) poświęcać więcej niż 3-4 godziny tygodniowo i zważywszy na listę tytułów do ogrania (która jest dużo bardziej obszerna, niż to co tutaj podałem, bo wymieniłem tylko te "najbardziej" wymagające sprzętowo) w które do tej pory nie miałem nigdy okazji zagrać (bo sprzęt na to nie pozwalał), to zanim nadrobię tę kupkę wstydu, to pewnie już ze trzy generacje miną i okaże się, że wszystko będzie do wymiany, a ja będę już za stary, żeby wcelować myszką w przeciwnika  Plus, nie mam za bardzo głowy do kupowania używanego sprzętu, nawet jeśli wiem, że może się to odbijać na moim portfelu, ale po to pracuję, żeby móc sobie raz na jakiś czas zrobić taki (w sumie to nieuzasadniony i zbędny do życia) prezent. W związku z tym dziękuję za chęć ucywilizowania mnie jako gracza, ale chyba jednak zostanę przy tym na co się zdecydowałem.      
    • Do 90cm to daleko. Ja gram na 48" z takiej odległości w Apex Legends. UltraWide w FPSach wypada różnie. Nieraz trochę bardzo ucieka minimapa w bok albo inne czesci interfejsu. W CoD można sobie go zadiustować. Ale w Apexie już nie. Z kolei w Overwath na UltraWide przez pewien czas grało się z pasami po bokach, bo niby czitujesz jak taki używasz. idąc w tą stronę powinni byli zablokować 30FPS/Hz bo nie każdy ma monitor 100Hz+ albo komputer który pociągnie ponad 30FPS Za to z technicznego punktu widzenia, nawet DukeNuken3D działa z UWQHD całkiem sprawnie  
    • Polecam tego użytkownika @kola01 Po zmianie timingów read write copy ~65/89/65 k, sprawdzone w memtescie extreame bez błędów. Próbowalem na tych samych timingach tez 6200 ale tu juz sypalo bledami.
    • gratulacje czarna tapeta lub automatyczna żonglerka tapetami co jakis czas, ukrywanie paska, brak ikonek na pulpicie i wygaszacz obrazu, unikać wyświetlania statycznego kontentu godzinami bez przerwy (loga stacji telewizyjnych czy agresywne hudy) możesz też to olać i używać jak chcesz : ) masz gwarancję (doczytaj czy Samsung daje gwarancję na wypalenia do swoich Tv, bo tego nie wiem) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- w temacie wypaleń czy ktoś z użytkowników C2 lub C3 często grywa w ultrawide (kustomowa rozdziałka) i zauważył jakeś małe retencje/wypalenia tym spowodowane (nierówne zużycie panelu)?
    • Czyli wszystko się zgadza co napisałem?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...