Skocz do zawartości
fatalxx11

The Elder Scrolls Online

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony. Imo skończy jak wszystkie inne, czyli po pewnym czasie upadnie albo przejdzie na f2p. Znam taką sytuację: Wychodzi nowa gra, wszyscy grają a po tygodniu "ee nie ma co robić, ale kupa" i wracają do wowa. :lol2: haha.

Co jest w sumie paradoksem samo w sobie, bo WoW jest piekielnie monotonny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest w sumie paradoksem samo w sobie, bo WoW jest piekielnie monotonny :E

W wowie przynajmniej masz end game i zawsze jest coś do zrobienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wowie przynajmniej masz end game i zawsze jest coś do zrobienia...

Jedno i to samo :heu:

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny Launcher buguje się przy wznawianiu, zasysaj 22GB licząc że się nie wysypie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wowie przynajmniej masz end game i zawsze jest coś do zrobienia...

 

Dziwne jakby MMO po 9-10 latach od powstania nie miała end gejmu.

 

Ale fakt jest taki, że 90% nowych mmo stawia w pierwszej kolejności na content do lvlowania bo z tym gracz ma w pierwszej kolejności styczność. Taki developer myśli sobie pewnie, że zanim gracz dojdzie do max poziomu oni zdążą 'wyprodukować' end gejm: prost przykład Bioware i SWTOR, goście na początku zakładali, że przeciętny gracz wbije max lvl dopiero po 3 miesiącach. Podobnie jest z TESO niestety... wyjątkiem jest Wildstar który raczej 'działa' odwrotnie - zniechęca lvlowaniem ale perspektywy end gejmu na samym starcie są powalające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila sie dokopalem ze juz jedne takie testy byly i zadnych gameplay nie bylo, nawet zadnych informacji o istnieniu beta testow. Poza tym pewnie kazda kopia bedzie miala jakis znak wodny, kod w rogu czy cos, ze jakby sie deweloperzy natkneli na taki film/screen itp to bez problemu mogli zablokowac to konto beta.

brałem udział w poprzedniej becie. Na kazdym screenie są watermarki z loginem - dlatego nie ma wycieków. Ale kilka screenów mam na dysku na pamiątkę :) W piątek znów wyruszę podbijać ESO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałem udział w poprzedniej becie. Na kazdym screenie są watermarki z loginem - dlatego nie ma wycieków. Ale kilka screenów mam na dysku na pamiątkę :) W piątek znów wyruszę podbijać ESO :)

Brzmi jak 30 sekund z Gaussian Blur :E

 

Taki developer myśli sobie pewnie, że zanim gracz dojdzie do max poziomu oni zdążą 'wyprodukować' end gejm: prost przykład Bioware i SWTOR, goście na początku zakładali, że przeciętny gracz wbije max lvl dopiero po 3 miesiącach.

Dziwnym trafem developerzy mają wybitny problem z podstawami matematyki :E SWTOR zresztą do tej pory nie ma endgejmu x)

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze ma ruszyt ten test "wydajnosciowy" mam pytanko gdybym zalapl sie na klucz :) ile wazy klient do sciagniecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze ma ruszyt ten test "wydajnosciowy" mam pytanko gdybym zalapl sie na klucz :) ile wazy klient do sciagniecia?

22 giga. Spory ale za to dostajemy naprawdę śliczną oprawe graficzna, a dobre tekstury swoje ważą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e to sobie odpuszcze ;/ (debil wymyslil limity na szybkich laczach...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam 5 godzin pobierania to znowu nie tak źle :E Poza tym podali w ogóle jakieś oficjalne minimalne wymagania? bo nie mogę nic znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem wczoraj kluczyk na ten stress test co będzie w weekend.

Zobaczymy co ta gierka jest warta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jedzie... aż modem parzy. ;>

Daj mi tyle, ale uploadu... wczoraj głupi gameplay 17 minut w 720p wrzucałem 6 godzin na YT 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jedzie... aż modem parzy. ;>

 

 

SoooFastello.png

 

 

Taa przy Applying Patch, też miałem podobny transfer. Trolling się nie udał :D Oprócz 22 GB samej gry, do pobrania jest bodajże 5 GB patch :P

Edytowane przez krzychu09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajć. :< Spostrzegawczość zaliczona !

Normalnie jechało 12,5Mb/s ale niestety potrafiło drastycznie spaść. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to k...a ma być?! Ściągnęło i wyświetla, że brak miejsca na dysku, a było prawie 40GB, z którego zostało 22GB i ściąga od nowa wszystko :cassetete: Cholera wie gdzie wcięło prawie 20GB...

 

@dobra znalazłem folder, ale ktoś mi powie ile miejsca potrzeba na poprawne ściągnięcie i instalację? Mam 44GB wolnego miejsca i to nie wystarczyło...

Edytowane przez Zg0dusi3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem że minimum 60gb :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na sam patch darł ryjek że 30 gb to za mało - a klienta mam z poprzedniej beta sesji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zainstalowana gra zajmuje 30GB. Ściągało 22 + 8 GB, potem instalowało, więc pewnie te 60GB na instalator i grę trzeba mieć z czego instalator potem zdaje się być usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...