Skocz do zawartości
fatalxx11

The Elder Scrolls Online

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że nie , ostatnio na promocji steam był TESO jakoś za 80 zł z tego co pamiętam(black friday).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Panowie lipa. Kupilem 3 klucze na g2a.com i wszystkie trzy zostaly zbanowane po 2tyg.

Uważajcie gdzie kupujecie gre.

Kupował ktoś na cdkeys.com? Sprawdzony sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś na cdkeys.com? Sprawdzony sklep?

 

Sprawdzony, kupowałem kilka razy i bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Sprawdzony, kupowałem kilka razy i bez problemu.

już kupiłem, ale gra na razie niezbyt mi podpasowała :) Opinie nt. aktualnej wersji, po patchach i zmianach raczej pozytywne.

Dużo bardziej podobał mi się WoW (gralem tylko w wersję starter do 20lvl). Ta gra to ani takie MMO, ani cRPG, takie coś pomiędzy. Brakuje mi opcji PK jak to jest w innych MMO, mnogości przedmiotów w róznych kolorkach (jak to jest w innych MMO), handlu. Może na wyzszych poziomach wygląda to inaczej.

Formuła questów też niezbyt przypadła mi do gustu, wolę coś typu jak w WoW czyli zabij 20 wilków lub zbierz 10 skór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś aktualnie gra? Mam 20 lvl, gram orkiem templariuszem i bardzo chętnie pozwiedzałbym świat z jakąś inną duszyczką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliście się kiedyś z informacją, że wasze zamówienie na ESO zostało zwrócone? Kupiłem klucz w sklepie 3kropki i po 2 latach wchodzę sobie na konto ESO, a tam tylko "refunded" przy moim kluczu. Co z tym można zrobić? Oszustwo sklepu, czy jakiś błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ostatnio gre mi strasznie laguje i deca, ktos ma podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo,

jedno pytanie z mojej strony, czym różnią się wersje gry? Widzę ESO Morrowind, potem jakieś w białym pudle Tamirel Umlimitedczy jakoś tak...to są dodatki czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka o TESO.

 

Grałem w Skyrima, około 500h spędzone w grze, do dziś uważam to za 1 z 3 najlepszych gier w jakie grałem. Miło wspominam spędzony czas w Skyrim.

Zastanawiam się nad kupnem TESO, ale:

 

1) Wersja konsolowa na PS4, używka na allegro chodzi po 30-40 PLN. Czy tam trzeba opłacić jakiś abonament? Czy po prostu kupuję CD, wrzucam (mam ps plus internet) i gram?

2) Ogólnie jeżeli Skyrim tak mnie urzekł, odnajdę coś dla siebie w TESO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Żałuje że to kupiłem. Na szczęście tanio wyrwałem. Na PC jeszcze grafika była dobra, dało się grę upiększyć dzięki modą oraz polepszyć mechanikę.

Na PS4 wygląda to żenująco. Jakbym się cofnął 10 lat wstecz. Początek gry chaotyczny. Chyba już za późno na powrót do świata Elder Scrolls. Trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Dzięki za odpowiedź. Żałuje że to kupiłem. Na szczęście tanio wyrwałem. Na PC jeszcze grafika była dobra, dało się grę upiększyć dzięki modą oraz polepszyć mechanikę.

Na PS4 wygląda to żenująco. Jakbym się cofnął 10 lat wstecz. Początek gry chaotyczny. Chyba już za późno na powrót do świata Elder Scrolls. Trudno.

 

TESO jest ok ale fakt mechanika gry jak z czasów Morrowinda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po 4 latach przerwy wróciłem żeby ograć TESO z smokami w Elsweyr i zobaczyć odświeżone przygody w Morrowind. Ku mojemu zaskoczeniu grają w to aktualnie tabuny ludzi jest wręcz tłoczno i chciałem się dowiedzieć z ciekawości czy ktoś z forum też w to pyka?

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZCv8JgqNF-0

 

Gra mocno ewoluowała od czasu premiery, ale nadal rdzeń rozgrywki to czysty singiel z masą fabularnych questów i wbrew pozorom nie typu zabij 15 wilków i przynieś ich skóry tylko bardziej rozbudowane.

 

PS> Na benchmark.pl jest recenzja nowego dodatku ze smokami "Moja przygoda z The Elder Scrolls Online" i Autor chwali sobie miło spędzony czas przy tym tytule.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty singiel? Gra MMORPG raczej do tego nie pasuje.. Sam gram, siedzę w gildii i jakoś nie mam poczucia, że to gra dla samotnego gracza - dla fabuły.

Chyba, że tak samo myślisz o WoW'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No czysty singiel są dokładnie takie same zadania jak w klasycznym The Elder Scrolls z długą linią fabularną, głównym wątkiem przy każdym dodatku i masą zadań, które są rozbudowane, oczywiście dialogi i możliwość wybierania różnych wariatów. MMO tylko dlatego że ganiają po mapie inni gracze ;). Cały czas ganiam sam i nawet nie widzę potrzeby bycia w jakiejś Gildii wszystkie zadania robię sam jak w grach singlowych i inni też tak ganiają. Gildia to może i jest potrzebna na rajdy albo te trudniejsze podziemia cała reszta to typowa przygoda w świecie TES z swobodą przy tworzeniu postaci i eksploracją. 95% gry to zadania singlowe z typowymi questami fabularnymi tam nie ma co robić z innymi graczami (latanie od znacznika do znacznika na mapie, zbieranie skyshardów, lorebooków i innych kapliczek).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czysty singiel są dokładnie takie same zadania jak w klasycznym The Elder Scrolls z długą linią fabularną, głównym wątkiem przy każdym dodatku i masą zadań, które są rozbudowane, oczywiście dialogi i możliwość wybierania różnych wariatów. MMO tylko dlatego że ganiają po mapie inni gracze ;). Cały czas ganiam sam i nawet nie widzę potrzeby bycia w jakiejś Gildii wszystkie zadania robię sam jak w grach singlowych i inni też tak ganiają. Gildia to może i jest potrzebna na rajdy albo te trudniejsze podziemia cała reszta to typowa przygoda w świecie TES z swobodą przy tworzeniu postaci i eksploracją. 95% gry to zadania singlowe z typowymi questami fabularnymi tam nie ma co robić z innymi graczami (latanie od znacznika do znacznika na mapie, zbieranie skyshardów, lorebooków i innych kapliczek).

 

Ja ostatnio kupiłem i napykałem już kilkanaście dobrych H - nadal zapoznaje się z mechaniką itp itd bo sporo tego.

 

Miałem uprzedzenia, że to MMO, ze pewnie nuda - okazuje się że nie czekam już na TES VI, bo to jest tutaj ciągle powiększane, to pełnoprawne RPG . .. qusty są mega rozbudowane i ciekawe. Contentu na kilka miesięcy grania, jeżeli ktoś postanowi pozostać na pewno warto wykupić abonament.

Pisać możaby wiele, ale jeśli szukasz ludzi do ogania to jest masa grup FB z gildiami, wiek graczy to myślę średnia 25+30+ więc społecznośc chyba najlepsza jaką można spotkać.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem i napykałem już kilkanaście dobrych H - nadal zapoznaje się z mechaniką itp itd bo sporo tego.

 

Miałem uprzedzenia, że to MMO, ze pewnie nuda - okazuje się że nie czekam już na TES VI, bo to jest tutaj ciągle powiększane, to pełnoprawne RPG . .. qusty są mega rozbudowane i ciekawe. Contentu na kilka miesięcy grania, jeżeli ktoś postanowi pozostać na pewno warto wykupić abonament.

 

W pełni się zgadzam :D:thumbup:

 

PS> Ja nie szukam ludzi do grania bo ogram singla + wszystkie dodatki fabularne i tyle nie zamierzam siedzieć w tej grze ;). Jak kogoś spotkam po drodze i akurat pasuje mu to samo zadanie to biegam w PT ale tak to generalnie eksploracja i robienie questów solo jak w normalnym TES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio wróciłem żeby zobaczyć co się pozmieniało, po dwóch wieczorach wywaliłem i wróciłem do grania w Guild Wars 2. Część rozwiązań stosowanych przez grę po prostu mnie męczyła jak np. gotowanie, przepisy na wszystko trzeba kupić, nie ma opcji odkrywania przepisów jak np. w GW2, może jakbym przesiadał się z World of Warcraft to odczucia byłyby inne ale przesiadka z GW2 nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia i nawet całkiem fajne questy nie uratowały dla mnie tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja w to gram tylko dla fabuły tak jak w pozostałe odsłony TES a nie pierdoletów typu gotowanie :E. Ogram singlową część przed TES VI i nic więcej mnie nie interesuje ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skończą mi się gry do ogrania to może przysiądę z podobnym podejściem i przepcham sobie po prostu fabułę ;) A co do pierdółek typu gotowanie, w GW2 jest to dość przydatne (bonusy do exp itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tutaj nie widzę potrzeby zabawy w takie bzdety, bo jest skalowanie poziomu trudności do lvl postaci mogę samotnie przemierzać świat i robić wszystkie zadania solo bez żadnego skrępowania, pełna dowolność i swoboda nikt mnie nawet nie zmusza do wyboru głównej linii fabularnej z podstawki, czy dodatków mogę robić co chcę i grać, jak chcę np. magiem biegającym z mieczem, czyli to z czego jest znany klasyczny The Elder Scrolls.

 

Zamiast czekać na jakieś fanowskie remaki na silniku Skyrima lepiej ograć sobie Morrowind w TESO i pozabijać smoki w Elsweyr :).

 

Do TES VI jeszcze daleka droga a lepsze to niż enty raz przechodzenie Skyrima na modach ;).

 

Samych dodatków fabularnych w TESO jest cała masa a każdy z nich to nie tylko nowa fabuła i zadania ale też i krainy do zwiedzania czyli eksploracji i widoczki (gra jest gigantyczna)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakby ktoś pytał to spolszczenie też jest od Skrybowie Tamriel

 

5694DVJ.jpg

 

xXkdloz.jpg

 

Oczywiście nie wszystko jest jeszcze przetłumaczone ale lepsze to niż nic chyba że ktoś woli grać w całości po angielsku ;)

 

PS> Gra ma też obsługę pada od XBOX ONE :P

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać trzeba jakiś abonament wykupić? Jak tak to ile on kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest taki teren jak był Elder of the Scrolls: Daggerfall, czyli całe Tamriel. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie trzeba płacić żadnego abonamentu ja mam kupioną grę i dodatki które mnie interesowały nic więcej.

 

Opcjonalnie można płacić ESO Plus za które dostajesz jakieś punkty do kupowania pierdół w stylu skórki dla konia albo przebranie ale mnie to kompletnie nie interesuje :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra jeszcze bo nie wiem czy opłaca się zaczynać od zera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...