Forum PCLab.pl: The Elder Scrolls Online - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (19 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

The Elder Scrolls Online

#81 Użytkownik jest niedostępny   iniside Ikona

• Chaos Sorcerer
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 30 Styczeń 2014 - 21:08

Zobacz postPulpit, o 30 Styczeń 2014 - 14:09, napisał(a):

Zick ile wspólnego ma trailer z grą? Bo Sucker Punch też miał fajny trailer :E

Nie wiem o co ci chodzi. Sucker Punch to był jeden z niewielu filmow na ktore warto bylo pojsc do kina ;p.

Wracajac do TESO. Trzeba byc niezlym frajerem zeby kupowac te gre. To co odwalili tym preoderem to juz jest calkiem nowa deifnicja cashgrabu :E

Sam trailer, jest chyba najlepsza czescia gry. Z drugiej strony, juz za pare lat gry single player beda wygladac podobnie ;p.
edit:
W sumie to kupilem alpha EQ: Landmark wiec chyba nie powinenen sie wypowiadać :E

Ten post był edytowany przez iniside dnia: 30 Styczeń 2014 - 21:11

#82 Użytkownik jest niedostępny   ziCk_lodz Ikona

• Cham, burak i prostak + życiowa pierdoła
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Styczeń 2014 - 22:10

Zobacz postPulpit, o 30 Styczeń 2014 - 14:09, napisał(a):

Zick ile wspólnego ma trailer z grą? Bo Sucker Punch też miał fajny trailer :E

Gra jest płytka niczym kałuża - LMB spamfest + totalnie z dupy skille przy którym nawet Skyrim mieni się niczym mistrzostwo szermierki w grach :E Jeżeli widziałeś oficjalny gameplay to... nic więcej w pełniaku nie zobaczysz :E W sumie jak teraz pomyślę, to nawet TERA ma bardziej rozbudowany system walki - tam przynajmniej są uniki, tutaj niczym WoW 2004 dostajesz w czerep mimo, że wróg daleko atakuje powietrze :E

Zobacz postiniside, o 30 Styczeń 2014 - 21:08, napisał(a):

edit:
W sumie to kupilem alpha EQ: Landmark wiec chyba nie powinenen sie wypowiadać :E

Gdyby nie to, że licencjat męczę to też bym kupił - a nuż widelec coś by trafiło do EQN i byłby lans przez kilka lat :E

edit:
Cholera na pewno gdzieś można betować pieniążki po ilu miesiącach upadnie kolejne MMO. Ciekawe czy utrzyma się dłużej od TORtanica - bo że się sprzeda to jest pewne, nawet pomimo tego niedorzecznego cashgrabu :E

Ten post był edytowany przez ziCk_lodz dnia: 30 Styczeń 2014 - 22:19

#83 Użytkownik jest niedostępny   Volloso Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 30 Styczeń 2014 - 22:19

To ja już wolę Wildstara..

#84 Użytkownik jest niedostępny   ziCk_lodz Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 30 Styczeń 2014 - 22:21

Zobacz postVolloso, o 30 Styczeń 2014 - 22:19, napisał(a):

To ja już wolę Wildstara..

"Jak bym chciał WoW'a to bym kupił WoW'a" ktoś mądry kiedyś powiedział :terefere:

#85 Użytkownik jest niedostępny   Volloso Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 30 Styczeń 2014 - 22:25

Zobacz postziCk_lodz, o 30 Styczeń 2014 - 22:21, napisał(a):

"Jak bym chciał WoW'a to bym kupił WoW'a" ktoś mądry kiedyś powiedział :terefere:

W Wowa przegrałem zdecydowanie zbyt dużo :P
I tak rozejdzie się o endgame czyli bez zmian. Wyjdzie Warlords of Draenor i wszystko wróci do normy na rynku.

#86 Użytkownik jest niedostępny   ziCk_lodz Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 30 Styczeń 2014 - 22:28

Zobacz postVolloso, o 30 Styczeń 2014 - 22:25, napisał(a):

W Wowa przegrałem zdecydowanie zbyt dużo :P
I tak rozejdzie się o endgame czyli bez zmian. Wyjdzie Warlords of Draenor i wszystko wróci do normy na rynku.

Nie wiem. Na razie Wildstar zapowiada się na taką samą padakę jak Rift. Taki WoW w innej szacie + parę kosmetycznych zmian :E Mam nadzieję, że EQN wniesie coś do tematu i pchnie rynek do przodu bo ta stagnacja na rynku MMO staje się powoli żałosna. Chociaż powiadają, że nadzieja matką głupich :(

#87 Użytkownik jest niedostępny   Volloso Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 30 Styczeń 2014 - 22:34

Zobacz postziCk_lodz, o 30 Styczeń 2014 - 22:28, napisał(a):

Nie wiem. Na razie Wildstar zapowiada się na taką samą padakę jak Rift. Taki WoW w innej szacie + parę kosmetycznych zmian :E Mam nadzieję, że EQN wniesie coś do tematu i pchnie rynek do przodu bo ta stagnacja na rynku MMO staje się powoli żałosna. Chociaż powiadają, że nadzieja matką głupich :(

Rifta akurat bardzo dobrze wspominam. Fakt duże podobieństwo do Wowa i bardzo łatwe rajdy ale gdyby mieli kasę na lepszy marketing to mogłoby coś z tego być. Tak ciągle drugi WoW ale bardzo sobie ceniłem rozwiązania. Z tym, że widać było spore braki w niektóych aspektach gry.
EQN też widzę jako ostatni bastion mojej nadziei na tym rynku ( aktualnie to w totalnie nic nie gram bo nie ma w co) ale takich było już tyle "teraz w końcu coś nowego, odchodzimy od Wowa" że masakra..

#88 Użytkownik jest niedostępny   ziCk_lodz Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 30 Styczeń 2014 - 22:41

WoW nie był zły, ale to było 10 lat temu. Oczekuję progresu - Rift nim nie był. "Podobieństwo" to niedomówienie, to była perfidna copypasta :E

To zależy czego oczekujesz od MMO. Ja bym chciał sandboxa w jakimś średniowiecznym fantasy (czyli wypisz wymaluj EVE z mieczami, magią i smokami :E). ArcheAge jest całkiem przyjemny jeżeli pominąć fakt, że pół gry ssie... tzn. cały combat system. Może Blade&Soul będzie dawało radę (chociaż "przystosowują je do rynku zachodniego" czyli pewnie zabiją wszystko co w tej grze ma sens :E). Napalam się na Black Desert jak szczerbaty na suchary ale zanim to dostaniemy na zachodzie to już pewnie będę w party grał z własnymi dziećmi :E

Ten post był edytowany przez ziCk_lodz dnia: 30 Styczeń 2014 - 22:42

#89 Użytkownik jest niedostępny   ChemicalRider Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 30 Styczeń 2014 - 22:54

TESO można jednak trochę taniej wyrwać niż 250 zł, http://kotaku.com/ne...swor-1512514311 wychodzi koło 149 zł.

#90 Użytkownik jest dostępny   Vulc Ikona

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Styczeń 2014 - 23:15

Zobacz postziCk_lodz, o 30 Styczeń 2014 - 22:41, napisał(a):

To zależy czego oczekujesz od MMO. Ja bym chciał sandboxa w jakimś średniowiecznym fantasy (czyli wypisz wymaluj EVE z mieczami, magią i smokami :E).

Mnie by urządzało coś w klimatach Władcy Pierścieni, ale po "przygodzie" z LotRO, które niby ludzie oceniali pozytywnie, nie jestem przekonany czy chciałbym zobaczyć coś nowego. Ogólnie od lat zastanawiam się dlaczego każde kolejne MMO mnie kompletnie odrzuca i powiedziałbym, że te gry (nie mówię, że wszystkie), wydają mi się po prostu prymitywne i niedopracowane (to powiedziałem, ładnie mi się zaraz dostanie...). System walki, animacje, lokacje - sztywno i bez polotu. Nie dla mnie ten gatunek najwyraźniej.

Ten post był edytowany przez Vulc dnia: 30 Styczeń 2014 - 23:22

#91 Użytkownik jest dostępny   Perth Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 05 Luty 2014 - 10:19

Chyba zaczynają testy serwerów do TESO. Przed chwilą otrzymałem na maila zaproszenie do uczestnictwa w weekendowych zamknietych testach od 12 PM w piatek do 11:59 PM w pon czasu EST. Dodatkowo prosza wszystkich by w sobote o 8 byc zalogowanym bo robia stress testy serwerów. Napisali ze postac utworzona teraz w tych testach bedzie dostepna w nastepnych, wiec pewnie planuja ich robic wiecej w przyslosci. Niestety te testy objeta sa klauzula więc nie bedzie można umieszczać żadnych screenow, filmikow itp, wiec pewnie nie bedzie wysypu gameplayi na weekendzie.

#92 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit Ikona

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Luty 2014 - 10:28

Zobacz postPerth, o 05 Luty 2014 - 10:19, napisał(a):

Niestety te testy objeta sa klauzula więc nie bedzie można umieszczać żadnych screenow, filmikow itp, wiec pewnie nie bedzie wysypu gameplayi na weekendzie.

Hue hue, nie tak działa internet :E

#93 Użytkownik jest dostępny   Perth Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 05 Luty 2014 - 10:43

Przed chwila sie dokopalem ze juz jedne takie testy byly i zadnych gameplay nie bylo, nawet zadnych informacji o istnieniu beta testow. Poza tym pewnie kazda kopia bedzie miala jakis znak wodny, kod w rogu czy cos, ze jakby sie deweloperzy natkneli na taki film/screen itp to bez problemu mogli zablokowac to konto beta.

#94 Użytkownik jest niedostępny   NejiHiuga Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 05 Luty 2014 - 12:18

Działa wam rejestracja? Po wypełnieniu wszystkich danych i próbie zakończenia procesu pojawia się komunikat ,,We're sorry but you cannot access this site. Please review our Privacy Policy.''Klucz na pocztę dostałem.

#95 Użytkownik jest niedostępny   Meuron Ikona

• Rzezimieszek
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Luty 2014 - 13:11

Dostałem kluczyk na stress testy które odbędą sie w piątek,będzie można wkońcu przetestować tego Eldera :P

#96 Użytkownik jest niedostępny   yonygabounce Ikona

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 05 Luty 2014 - 13:21

tez dostalem klucz . Testy od VII do X lutego.

#97 Użytkownik jest niedostępny   Konioklonio Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Luty 2014 - 14:13

Też dostałem, launcher pobiera 22GB contentu.

#98 Użytkownik jest dostępny   bobrix Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 05 Luty 2014 - 16:40

W końcu też potestuję :E

#99 Użytkownik jest niedostępny   Xava2011 Ikona

• Szorstki i chamski burak
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Luty 2014 - 16:48

Jakoś nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony. Imo skończy jak wszystkie inne, czyli po pewnym czasie upadnie albo przejdzie na f2p. Znam taką sytuację: Wychodzi nowa gra, wszyscy grają a po tygodniu "ee nie ma co robić, ale kupa" i wracają do wowa. :lol2: haha.

Ten post był edytowany przez Xava2011 dnia: 05 Luty 2014 - 16:50

#100 Użytkownik jest niedostępny   Trollmaker Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Luty 2014 - 16:57

Też dostałem kluczyk do bety ale najpierw to ja muszę dostać do łap paczkę w której są podzespoły kompa na którą czekam już dobre 3 dni.Może da radę pograć parę godzin :P

Ten post był edytowany przez Trollmaker dnia: 05 Luty 2014 - 16:57

• (19 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Ostania »