Skocz do zawartości
fatalxx11

The Elder Scrolls Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem jak bardzo wielkiego szoka przeżyją kiedy okaże się, że 320 zł i 50 zł abonamentu (czy ile tam) to jednak nie jest najlepszy pomysł. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem jak bardzo wielkiego szoka przeżyją kiedy okaże się, że 320 zł i 50 zł abonamentu (czy ile tam) to jednak nie jest najlepszy pomysł. :E

 

Jesli nastawiaja sie na wzglednie niewielka ilosc graczy to pomysl moze sie sprawdzic.

 

Jesli nie to pewnie przerobia na mikroplatnosci. Choc z takiego przerabiania nic dobrego nie wynika zwykle.

Nauczylem sie juz lata temu, ze chcac grac normlanie i tak trzbea wykupic conajmniej "premium". A i z nim wciaz brakuje sprzetu ze "sklepu".

Dla mnie lepszy bylby abonament i jakias wersja demo (cos jak ma, a przynajmniej mial, WoW).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem wczoraj, trailer jest niesamowity, tak daleko odstaje od konkurencji że ciężko nawet mi znaleźć jakąś. Może i nasz Bagiński umie robić trailery tak samo jak specjaliści od Blizzarda, ale ten "wyrwał mnie z butów"

 

Pozdrawiam

Alek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zick ile wspólnego ma trailer z grą? Bo Sucker Punch też miał fajny trailer :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najśmieszniejsze jest to, że znam ponad 30 różnych osób, które mają dostęp do bety... ani jedna z nich nie wypowiada się pozytywnie 8:E

 

Też trochę poczytałem tu i tam, bo to jednak Elder Scrolls. Przemilczmy temat. :E Widać cała kasa poszła w trailery, to już mogli pełnometrażowy film nakręcić...

Zick ile wspólnego ma trailer z grą? Bo Sucker Punch też miał fajny trailer :E

http://www.youtube.com/watch?v=7pKLLCG9oXM

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zick ile wspólnego ma trailer z grą? Bo Sucker Punch też miał fajny trailer :E

Nie wiem o co ci chodzi. Sucker Punch to był jeden z niewielu filmow na ktore warto bylo pojsc do kina ;p.

 

 

Wracajac do TESO. Trzeba byc niezlym frajerem zeby kupowac te gre. To co odwalili tym preoderem to juz jest calkiem nowa deifnicja cashgrabu :E

 

Sam trailer, jest chyba najlepsza czescia gry. Z drugiej strony, juz za pare lat gry single player beda wygladac podobnie ;p.

edit:

W sumie to kupilem alpha EQ: Landmark wiec chyba nie powinenen sie wypowiadać :E

Edytowane przez iniside

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zick ile wspólnego ma trailer z grą? Bo Sucker Punch też miał fajny trailer :E

Gra jest płytka niczym kałuża - LMB spamfest + totalnie z dupy skille przy którym nawet Skyrim mieni się niczym mistrzostwo szermierki w grach :E Jeżeli widziałeś oficjalny gameplay to... nic więcej w pełniaku nie zobaczysz :E W sumie jak teraz pomyślę, to nawet TERA ma bardziej rozbudowany system walki - tam przynajmniej są uniki, tutaj niczym WoW 2004 dostajesz w czerep mimo, że wróg daleko atakuje powietrze :E

 

edit:

W sumie to kupilem alpha EQ: Landmark wiec chyba nie powinenen sie wypowiadać :E

Gdyby nie to, że licencjat męczę to też bym kupił - a nuż widelec coś by trafiło do EQN i byłby lans przez kilka lat :E

 

edit:

Cholera na pewno gdzieś można betować pieniążki po ilu miesiącach upadnie kolejne MMO. Ciekawe czy utrzyma się dłużej od TORtanica - bo że się sprzeda to jest pewne, nawet pomimo tego niedorzecznego cashgrabu :E

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już wolę Wildstara..

"Jak bym chciał WoW'a to bym kupił WoW'a" ktoś mądry kiedyś powiedział :terefere:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak bym chciał WoW'a to bym kupił WoW'a" ktoś mądry kiedyś powiedział :terefere:

W Wowa przegrałem zdecydowanie zbyt dużo :P

I tak rozejdzie się o endgame czyli bez zmian. Wyjdzie Warlords of Draenor i wszystko wróci do normy na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wowa przegrałem zdecydowanie zbyt dużo :P

I tak rozejdzie się o endgame czyli bez zmian. Wyjdzie Warlords of Draenor i wszystko wróci do normy na rynku.

Nie wiem. Na razie Wildstar zapowiada się na taką samą padakę jak Rift. Taki WoW w innej szacie + parę kosmetycznych zmian :E Mam nadzieję, że EQN wniesie coś do tematu i pchnie rynek do przodu bo ta stagnacja na rynku MMO staje się powoli żałosna. Chociaż powiadają, że nadzieja matką głupich :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Na razie Wildstar zapowiada się na taką samą padakę jak Rift. Taki WoW w innej szacie + parę kosmetycznych zmian :E Mam nadzieję, że EQN wniesie coś do tematu i pchnie rynek do przodu bo ta stagnacja na rynku MMO staje się powoli żałosna. Chociaż powiadają, że nadzieja matką głupich :(

Rifta akurat bardzo dobrze wspominam. Fakt duże podobieństwo do Wowa i bardzo łatwe rajdy ale gdyby mieli kasę na lepszy marketing to mogłoby coś z tego być. Tak ciągle drugi WoW ale bardzo sobie ceniłem rozwiązania. Z tym, że widać było spore braki w niektóych aspektach gry.

EQN też widzę jako ostatni bastion mojej nadziei na tym rynku ( aktualnie to w totalnie nic nie gram bo nie ma w co) ale takich było już tyle "teraz w końcu coś nowego, odchodzimy od Wowa" że masakra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW nie był zły, ale to było 10 lat temu. Oczekuję progresu - Rift nim nie był. "Podobieństwo" to niedomówienie, to była perfidna copypasta :E

 

To zależy czego oczekujesz od MMO. Ja bym chciał sandboxa w jakimś średniowiecznym fantasy (czyli wypisz wymaluj EVE z mieczami, magią i smokami :E). ArcheAge jest całkiem przyjemny jeżeli pominąć fakt, że pół gry ssie... tzn. cały combat system. Może Blade&Soul będzie dawało radę (chociaż "przystosowują je do rynku zachodniego" czyli pewnie zabiją wszystko co w tej grze ma sens :E). Napalam się na Black Desert jak szczerbaty na suchary ale zanim to dostaniemy na zachodzie to już pewnie będę w party grał z własnymi dziećmi :E

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czego oczekujesz od MMO. Ja bym chciał sandboxa w jakimś średniowiecznym fantasy (czyli wypisz wymaluj EVE z mieczami, magią i smokami :E).

Mnie by urządzało coś w klimatach Władcy Pierścieni, ale po "przygodzie" z LotRO, które niby ludzie oceniali pozytywnie, nie jestem przekonany czy chciałbym zobaczyć coś nowego. Ogólnie od lat zastanawiam się dlaczego każde kolejne MMO mnie kompletnie odrzuca i powiedziałbym, że te gry (nie mówię, że wszystkie), wydają mi się po prostu prymitywne i niedopracowane (to powiedziałem, ładnie mi się zaraz dostanie...). System walki, animacje, lokacje - sztywno i bez polotu. Nie dla mnie ten gatunek najwyraźniej.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczynają testy serwerów do TESO. Przed chwilą otrzymałem na maila zaproszenie do uczestnictwa w weekendowych zamknietych testach od 12 PM w piatek do 11:59 PM w pon czasu EST. Dodatkowo prosza wszystkich by w sobote o 8 byc zalogowanym bo robia stress testy serwerów. Napisali ze postac utworzona teraz w tych testach bedzie dostepna w nastepnych, wiec pewnie planuja ich robic wiecej w przyslosci. Niestety te testy objeta sa klauzula więc nie bedzie można umieszczać żadnych screenow, filmikow itp, wiec pewnie nie bedzie wysypu gameplayi na weekendzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety te testy objeta sa klauzula więc nie bedzie można umieszczać żadnych screenow, filmikow itp, wiec pewnie nie bedzie wysypu gameplayi na weekendzie.

Hue hue, nie tak działa internet :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila sie dokopalem ze juz jedne takie testy byly i zadnych gameplay nie bylo, nawet zadnych informacji o istnieniu beta testow. Poza tym pewnie kazda kopia bedzie miala jakis znak wodny, kod w rogu czy cos, ze jakby sie deweloperzy natkneli na taki film/screen itp to bez problemu mogli zablokowac to konto beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam rejestracja? Po wypełnieniu wszystkich danych i próbie zakończenia procesu pojawia się komunikat ,,We're sorry but you cannot access this site. Please review our Privacy Policy.''Klucz na pocztę dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kluczyk na stress testy które odbędą sie w piątek,będzie można wkońcu przetestować tego Eldera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony. Imo skończy jak wszystkie inne, czyli po pewnym czasie upadnie albo przejdzie na f2p. Znam taką sytuację: Wychodzi nowa gra, wszyscy grają a po tygodniu "ee nie ma co robić, ale kupa" i wracają do wowa. :lol2: haha.

Edytowane przez Xava2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trollmaker

Też dostałem kluczyk do bety ale najpierw to ja muszę dostać do łap paczkę w której są podzespoły kompa na którą czekam już dobre 3 dni.Może da radę pograć parę godzin :P

Edytowane przez Trollmaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...