Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hudy8888

Intel pentium B960 czy i3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Panowie laptop z jakim procesorem warto kupic z B960 2x2,2 GHz czy z i3 2330M 2,2GHz pozostała konfiguracja jest prawie dentyczna jednak cena jest o 200zł niższa przy B960... Komputer ma słuzyc do internetu,filmów,zdjęć, i prostych gierek jak mnie najdzie ochota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie laptop z jakim procesorem warto kupic z B960 2x2,2 GHz czy z i3 2330M 2,2GHz pozostała konfiguracja jest prawie dentyczna jednak cena jest o 200zł niższa przy B960... Komputer ma słuzyc do internetu,filmów,zdjęć, i prostych gierek jak mnie najdzie ochota...

 

Pentium jest chyba ok 10% wolniejszy. I tak nie odczujesz różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mówisz że nie warto przepłacac?/ lepiej dorzuciś z 50zł i wziąść więcej pamięci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie warto. Jak nie masz 4GB ram tylko np 2 to nawet warto. Jak masz 4GB to więcej nie potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chdzi o te dwa laptopy: http://allegro.pl/laptop-lenovo-b570-2x2-2ghz-4gb-320-hdmi-bluetooth-i2341156511.html http://allegro.pl/hit-lenovo-b570-2x2-2ghz-3gb-500g-hd3000-gratis-i2322090603.html który wybrać?? różnią się procesorami i wielkością pamięci.Nie wiem jaka w tym tańszym jest grafika taka sama jak w tym roższym HD 3000 czy cos innego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No halo panie ogromny. Skąd miałem wiedzieć jaka grafa. W praniu na nie zintegrowanych kartach są prawie identyko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie sa prawie identyko. HD3000 jest znacznie wydajniejsze niż HD2000.

 

I B960 ma 2/2 (rdzenie/wątki), i3 ma 2/4. Sam ten fakt stawia notka z i3 na czele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...