Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

barekyslaw

Laptop multimedialny praca i rozrywka ~2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Planuje przesiadkę z mojego wysłużonego HP-ka na coś nowszego. Mój aktualny laptop jeszcze daje rade ale grzeje się tak że można jaja smażyć i bateria odmówiła współpracy. Jestem dosyć wymagającym użytkownikiem. Głównie gram oglądam filmy i korzystam z internetu. Laptop miałby odtwarzać gry pokroju Battlefield 3, Diablo 3 itp. Cena to 2500 +/- 200 zł.

 

Mój dotychczasowy typ: http://www.x-kom.pl/p/77008-notebook-laptop-15,6-dell-vostro-3555-a6-3420m-8gb-500-dvd-rw-7hp64.html

 

Aktualny laptop: hp dv5 1110 ew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daer'Ragh

ale twoj typ do grania sie za bardzo nie nadaje, diablo by dobrze dzialalo ale o bf3 mozna zapomniec. poza tym nawet jakby ten laptop mial osobna karte graf., oprocz tej integry, to i tak nie warto sie w takie cos pakowac, bo ponoc wiecej problemow jest z amd llano + osobne gpu niz to warte. po prostu w ogole nie bierz procesora amd jesli chcesz pograc.

 

szukaj czegos na i3/i5 (to juz nie takie wazne jaki model) i geforce gt 540m, w tej cenie ten geforce to najlepsza karta. i3/i5 w wiekszosci zastosowan tez bedzie szybszy niz jakiekolwiek amd llano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...