Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

look997

Miejsce w Internecie, gdzie można uzyskać pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ostatnio, że na forach, gdzie wcześniej panował duży ruch, teraz rzadko się zdarza uzyskać jakąkolwiek pomoc, chociażby na tematy związane z komputerami i z Internetem.

Proszę o podanie miejsc w internecie gdzie można uzyskać jakąś konkretną pomoc, gdzie panuje ruch tak duży jak na forach w dawnych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek

Myślę że to forum jest bardzo dobrym miejscem gdzie można uzyskać pomoc, poza tym elektroda.pl, gdzie też zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to forum jest bardzo dobrym miejscem gdzie można uzyskać pomoc, poza tym elektroda.pl, gdzie też zapraszam.

 

Kilka lat temu więcej się tu działo..

Teraz zrobiła się mała umieralnia kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek
Teraz zrobiła się mała umieralnia

Tylko z czego to się bierze? Ludzie maja mniej problemów, czy im się po prostu nie chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z czego to się bierze? Ludzie maja mniej problemów, czy im się po prostu nie chce?

Ja wysnuwam teorię że są oni w innym miejscu, tylko pytanie gdzie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JetSetWilly

Ja wysnuwam teorię że są oni w innym miejscu, tylko pytanie gdzie? :)

 

Chcesz kompetencji i pomocy?

 

forum elektroda

 

Ale tam tematy wróbla ćwirka są kasowane z miejsca, więc przemyśl swoje pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienia się pewnie podejście.

To tak jak z IRC'em - 1998 rok, pamiętam, kanały pękały od ludzi. Teraz to umarło.

Zmienił się sposób komunikacji, mamy gtalki,  komunikatory w telefonach i inne narzędzia ułatwiające kontakt.

Mamy jeszcze lepsze googole które sra wynikami jak struty kot.

No i P2P bez którego cała ta sieć jest tylko dodatkiem Up_to_something.gif

 

Dostęp do elektronicznych treści - siedzi jakiś wariat i skanuje. Później PEB i wszyscy czytają Up_to_something.gif - oprogramowanie na zawołanie.

Wszyscy wiemy dokąd to prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek
Ale tam tematy wróbla ćwirka są kasowane z miejsca, więc przemyśl swoje pytania

Kwestia elektrody, wszystko zależy od działu, są moderatorzy z różnym podejściem, niektórzy jak w życiu przesadzają ze skrupulatnością i stosowaniem regulaminu. Osobiście piszę na elektrodzie w dziale sieci komputerowe i zabezpieczenia stacjonarne, jakoś nie ma problemów, mamy dział dla początkujących gdzie jak napiszesz coś po polsku (ortografia i interpunkcja) wszystko przejdzie. Więc zapraszam.

 

Dostęp do elektronicznych treści - siedzi jakiś wariat i skanuje. Później PEB i wszyscy czytają Dodaj obrazek - oprogramowanie na zawołanie.

Coś w tym jest, w sieci jest co raz więcej materiałów, wyszukiwarki też mamy coraz lepsze wiec ludzie znajdują odpowiedzi na swoje problemy bez pisania postów na forach internetowych. Wysunę teorię że wszystko zostało już opisane, pozostają problemy z nowym sprzętem i technologiami, które wchodzą dopiero na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...