Skocz do zawartości
Wynaratorski

DayZ - survival z zombie w tle

Rekomendowane odpowiedzi

byłem swojego czasu zagorzałym fanem DayZ ale to może dlatego, że nic innego wtedy nie było równie klimatycznego.

teraz to jest jakaś porażka, lagi, animacje sztywne, brak ludzi i brak jakichkolwiek patchy większych od roku. to już umarło. teraz niby trąbią, że ma być duża poprawka ale jakoś w to nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem od samego początku, od moda z Army aż po Standalone. Gra swojego czasu dostarczyła mi niesamowitych wrażeń ale po latach srogo się na Bohemii zawiodłem. Dayż to największe oszustwo early acces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu kiedy przerzucili grę z Dx9 na Dx11 poprawiła się mocno wydajność.

 

 

 

 

 

Ale juz od wieków jest w alphie na steamie ;-) moje screeny są z nowej wersji.

ale ja sobie zdaje sprawe ze od dawna jest. :E czekam zeby wkoncu zrobili cos grywalnego i po tej niby mega poprawce ma tak byc.ale jak to bedzie to sie zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedys na steamie mialem wykupione dayz (na arma) w promo za pare euro, jest to grywalne.Pamietam, że trodno było cokolwiek znaleźć (broń) , budynki byłu puste.Za to łatwo można było zostać zabitym. Da się w to teraz grać, czy są jakieś inne alternatywy gier tego typu (on line), coś ala FPS z elementami survival.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak to ktoś zrobił, ale znalazłem fajny serwer.

 

W największych miastach (te które znajdują się wzdłuż linii brzegowej) poustawiane są namioty (po 3 tenty na miasto + masa beczek i lootu poukrywane speclajnie w roznych miejscach) wypchane po brzegi dosłownie wszystkim (bronie, amunicja, stroje itd).

 

Serwer restartuje się co 2h, wszystko co masz ze sobą zostaje, natomiast w "tentach" się wszystko odnawia.

 

Serwer jest wieczorami codziennie pełny, a ludzie zrobili sobie z tego niezłego PUBG, Battlefielda w świecie Dayz wzdłuż całej linii brzegowej :E

 

W miastach respawnnują sie też co 2h auta - na całej linii brzegowej naliczyłem ich z 8 jakoś. Przydatne bardzo.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=l5KbzxIYpw8

Edytowane przez MPro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj o 21:00 było 380 graczy aktywnych na steamie :E

Dobrze wróży :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to prześlij jeszcze tylko namiar na ten serwer :)

 

Poszukaj w grze w zakładce "Community" taką nazwę:

 

[FR] - LA MARIANNE - RPVP! - HiGH PVP!! by clan REVO

(109.70.149.44 Port: 2600)

 

W południe, popołudnie mało jest osób, ale wieczorami serwer idzie prawie na fulla.

Edytowane przez MPro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka weszła już w BETĘ. Poprawili naprawdę dużo. To co mi się bardzo podoba, to że NOC jest NOCĄ. Nie pomagają żadne ustawienia gammy, kontrastu i jasności - ani z poziomu monitora, ani ustawień grafiki. Jak nie masz źródła światła w pochmurną noc, to nie pograsz raczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla DayZ widać światełko w tunelu, szkoda tylko, że musieliśmy czekać tak długo. Po prawie 5 latach wreszcie można spokojnie pograć i nie da się ukryć, że DayZ mocno się zmieniło. Wprowadzono wiele ciekawych funkcji i usprawnień. Nowe animacje, lepszy system poruszania się postacią, który teraz jest dużo bardziej responsywny. Również pływanie czy skakanie wygląda teraz zdecydowanie realistyczniej. Dodatkowo wprowadzono system wytrzymałości. Świat gry również uległ kosmetycznej poprawie, zmieniono roślinność oraz rozbudowano niektóre obiekty. Dużym rozwinięciem dla tej gry jest (wreszcie) możliwość budowania baz. Gra w wersji 1.0 działa bardzo płynnie, nie ma żadnych spadków fps, nawet w największych miastach. Polecam spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem nic niepokojącego, może dlatego że gram na Polskich prywatnych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej pełno cheaterów? Podobno był z tym duży problem.

Przy obecnym poziomie BE rzekłbym, że jest to dosłownie pomijalny margines, którego nawet nie uświadczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem przekonany, że z tej gry nic już nie będzie a tu nagle....

 

siekierka, drzewo, chrust, papier albo szmata, zapałki.. jest ogień.

 

Czy znajdę tutaj kogoś chętnego na pobieganie 1-2 godziny wieczorem w dni pracujące między 20:00-24:00, dłużej w weekend? Bez spiny, bez srania, na luzie. CZASAMI, w zależności od sytuacji bardziej "taktycznie". Komunikacja głosowa na steam + bardzo istotna sprawa. Konkretnie chodzi o pewien sekret. Sekretem jest przepis na gumisiowy sok prawa/lewa strona no i oczywiście obsługa kompasu. Tego drugiego można się szybko nauczyć.

 

Biegam z kumplem.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś wrócę, ale pewnie nie. To już nie to co kiedyś DayZ mod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z pclaba gra w dayz? mam pytanie odnośnie kontenerów, które mnie nurtuje. Czy na niemodowanym serwerze typu vanilla jeżeli tworzę baze, ale nie zrobiłem flagi... to czy wypełnione po brzegi moimimi rzeczami drewnianie skrzynki, albo beczki mogą zniknąć? nigdy się z tym niespotkałem w przypadku beczek czy drewnianych skrzyń, ale czy po jakimś czasie jest to możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też niestety DayZ jużusunąłem i raczej nie wróce do niej

Edytowane przez Sumerianin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...