Skocz do zawartości
Wynaratorski

DayZ - survival z zombie w tle

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tylko dorzucę jeden smaczek. ARMA III? Tak, DayZ będzie też do ślicznej trójeczki! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem specjalnie dla tego moda arme2 i gralem przez kilka dni przed premiera diablo3. krotko: rewelacja. sporo bugow (w koncu alpha) ale caly czas poprawiaja i ogolnie gra sie zajebiscie. jest spora szansa, ze bezproblemowo przeniosa mod do army3, tam wroze im dopiero prawdziwy sukces

 

dzieki temu modowi, arma 2 pare dni temu byla na 1 miejscu w sprzedazy na steamie - a przeciez gra nawet nie korzysta z tej platformy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

Dobra... Diablo 3 sprzedane :)

 

Rozumiem że najbezpieczniejszą opcją jest kupić Combined Ops na steamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz żałuje że nie kupiłem dodatku od razu po premierze. ogarnia ktoś może gdzie w warszawie można kupić OA najtaniej, o ile wogole da rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Teraz żałuje że nie kupiłem dodatku od razu po premierze. ogarnia ktoś może gdzie w warszawie można kupić OA najtaniej, o ile wogole da rade.

Empik, Media markt, warto sprawdzić czasami trafia się jakaś ostatnia kopia na półce.

 

PS. Wydali nową wersję 1.6.0.1 - z ciekawostek można między innmi wybrać postać którą chcemy grać (kobieta/mężczyzna).

Edytowane przez C0lon3lC@mp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Empik, Media markt, warto sprawdzić czasami trafia się jakaś ostatnia kopia na półce.

 

PS. Wydali nową wersję 1.6.0.1 - z ciekawostek można między innmi wybrać postać którą chcemy grać (kobieta/mężczyzna).

 

Niestety oba sprawdzone i w obu brak.

Edytowane przez Ov4m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten mod nie staje się nudny po jakimś czasie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety oba sprawdzone i w obu brak.

 

Można zamówić na stronie empiku i odebrać w sklepie, wtedy oszczędza się na przesyłce.

 

ArmA II: Operation Arrowhead Empik

 

65zł, 5zł taniej niż na allegro z przesyłką :P

 

Edit;

 

Ciekawe czy Operation Arrowhead np. z empiku zadziała z Arma 2 z cd-action :hmm: Bo podstawki z gazety nie da się dodać do steama, przypuszczam że trzeba będzie się bawić w jakieś ręczne kopiowanie plików :thumbdown:

Edytowane przez Dragonov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bohaterom serialu The Walking Dead się kiedyś nudziło? :P

 

Wydaje mi się że rozgrywka może być dość ciekawa. Trzeba przetrwać, można natrafić na grupkę zombie albo inną grupę graczy którzy z chęcią przygarną nasze zapasy... Muszę kupić ARMAII :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można zamówić na stronie empiku i odebrać w sklepie, wtedy oszczędza się na przesyłce.

 

ArmA II: Operation Arrowhead Empik

 

65zł, 5zł taniej niż na allegro z przesyłką :P

 

Edit;

 

Ciekawe czy Operation Arrowhead np. z empiku zadziała z Arma 2 z cd-action :hmm: Bo podstawki z gazety nie da się dodać do steama, przypuszczam że trzeba będzie się bawić w jakieś ręczne kopiowanie plików :thumbdown:

 

Działa polączenie Army 2 free z OA, gdzies to nawet w intrukcji instalacji moda jest napisane. Więc nie ma sensu kupować ARMY 2 jeśli chcesz tylko zagrać w moda. Co do Steam to nie ma możliwości dodania pudełkowych wersji Army do konta z tego co mi wiadomo.

 

 

A co do Empiku to dziś byłem i powiedziano mi że nawet na magazynach nie została im żadna kopia gry :mad2:

Edytowane przez Ov4m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrowhead w połączeniu z A2 z CDA będzie działał bez problemów, przerabiałem już ten temat.

A z wersją ArmA 2 Free również powienien działać, ale tego nie mogę potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Arma 2 z CDaction + dokupiłem sobie wersje pudełkową Operation Arrowhead i śmiga.

Chce ktoś może pośmigać w grupie? Łażenie samemu mi sie znudziło, ale nie ufam innym pacanom. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Arma 2 z CDaction + dokupiłem sobie wersje pudełkową Operation Arrowhead i śmiga.

Chce ktoś może pośmigać w grupie? Łażenie samemu mi sie znudziło, ale nie ufam innym pacanom. :]

 

Jeśli tylko kupie dodatek ( o ile mi się uda) to chętnie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z wersją ArmA 2 Free również powienien działać, ale tego nie mogę potwierdzić.

Jeżeli do ArmA 2 Free też będzie patch 1.61 to tak. Ale w przeciwnym przypadku nie, bo tej wersji nie można modować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - w czasie jak wyjdziemy z gry to nasza postać znika, a jak wejdziemy to pojawia sie w tym samym miejscu z tym samym ekwipunkiem? Po drugie - jak mniemam NCPów żadnych nie ma by robić zadania, wiec takie bieganie po tej wyspie z kimś bądź samemu się nie nudzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - w czasie jak wyjdziemy z gry to nasza postać znika, a jak wejdziemy to pojawia sie w tym samym miejscu z tym samym ekwipunkiem? Po drugie - jak mniemam NCPów żadnych nie ma by robić zadania, wiec takie bieganie po tej wyspie z kimś bądź samemu się nie nudzi?

Tak, wychodzisz z serwera to dane o twojej postaci są zapisywane na głównym serwerze, gdy wracasz do gry na obojętnie jakim serwerze twoja postać z całym twoim ekwipunkiem znajduje się tam gdzie wcześniej skończyłeś.

 

Bieganie się nie nudzi, zapewniam :D Zawsze znajdzie się ktoś kto Cię zabije i zaczynasz odpoczątku :] Co dziś zresztą mnie spotkało... M4A3 i AK 74 + 15 magazynków poszło się jeb...ć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK to fajnie a jeszcze jedno, chyba już ostatnie pytanie: widzialem na filmikach, że zombie padają od jednego strzału z czegokolwiek, jaki jest więc sens zbierania lepszej broni? Chyba, że po to by szybciej unieszkodliwic gracza? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Zależy od kalibru broni.

 

Z makarova (broń początkowa) na zombi potzebne są trzy strzały, chyba że masz dobre oko i trafisz w głowę to wtedy pada od strzała. Broń generalnie potrzebna jest żeby bronić się przed innymi graczami (80% ma ochotę Cie zbaić :E).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cholerny problem z łączeniem się do serwerów na tym modzie : /

Próbowałem około 50 serwerów a udało się wejść tylko na 3.

Oprócz tego, że często pisze coś w stylu nie udało się połączyć z serwerem to cały czas zawiesza mi się pasek " pobieranie danych " dochodzi prawie do konca i czekam po 15 minut i w ogóle nie rusza : /

Wie ktoś może co zrobić z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cholerny problem z łączeniem się do serwerów na tym modzie : /

Próbowałem około 50 serwerów a udało się wejść tylko na 3.

Oprócz tego, że często pisze coś w stylu nie udało się połączyć z serwerem to cały czas zawiesza mi się pasek " pobieranie danych " dochodzi prawie do konca i czekam po 15 minut i w ogóle nie rusza : /

Wie ktoś może co zrobić z tym?

 

Nie dostajesz zadnego komunikatu w stylu "battle eye initialization failed" ? Ja tak mialem w podstawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...