Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

W reputację wierzę jak najbardziej, ale mimo wszystko obawy będę miał zawsze, wiem, że to prymitywne porównywanie, ale rzeczywistość bywa brutalna, dla mnie zawsze to będzie trochę jak porównywanie niech będzie wspomniany Runner i Władca Pierścieni, mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi.

Tylko cyberpunk łykają nie tylko fani tego gatunku ale sci-fi ogółem. A to się ma słabo w stosunku do fantasy? Patrząc na choćby Star Wars? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych informacji, nie będzie można prowadzić pojazdów latających, słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO gdyby można było latać mogłoby to poważnie popsuć balans rozgrywki. To nie GTA, a pełnoprawny RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych informacji, nie będzie można prowadzić pojazdów latających, słabo.

No słabo, ale co zrobisz, dodanie latania po mapie dorzuca tylko tonę pracy, a i tak wygląda na to że jeszcze sporo pracy przed nimi.

 

Ja wiem że ludzie by chcieli żeby w tej grze było wszystko, ale może czas zacząć weryfikować swoje marzenia z rzeczywistościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A będzie można pierdzieć? Penwie nie, i przez to gracze również będą krytykować ;P. A tak serio już widziałem negatywy odnośnie braku możliwości latania. Jezu żałośni ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kwestia ładowania kolejnych obszarów mapy, to nie będzie takie pustkowie jak w The Crew 2. Nawet w asasynach są tylko powolne raczej "drony". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie można pierdzieć? Penwie nie, i przez to gracze również będą krytykować ;P. A tak serio już widziałem negatywy odnośnie braku możliwości latania. Jezu żałośni ludzie.

Spodziewałem się braku możliwości latania samemu, ale w tym wypadku ma to duże uzasadnienie fabularnie, czy też w kwestii Lore.

Poza tym wiadomo że przy tak rozbudowanym projekcie trzeba będzie iść na pewne kompromisy.

Mi to wcale nie przeszkadza o ile pojazdy latające będą normalnie występować w grze, jako część żyjącego świata.

W Mankind Divided nie jezdzi żaden pojazd w grze wszystkie samochody przyspawane niczym budynki do podłoża i nikt tam nie darł szat, chociaż to mocno rzucało się w oczy.

Kto wie może w kontynuacji CDPR ogarnie AV do użytku na rzecz gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie techniczne pytanie, wie ktoś może czy CDPR eksperymentowało z Vulkanem? W sieci w zasadzie nie sposób coś znaleźć na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko cyberpunk łykają nie tylko fani tego gatunku ale sci-fi ogółem. A to się ma słabo w stosunku do fantasy? Patrząc na choćby Star Wars? :hmm:

Może za bardzo panikuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia reklamy. Grę o Tron czy Władcę Pierścieni oglądają nawet osoby, który nie przepadają za tym gatunkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

znowu jakieś zamknięte pokazy. Koleś opowiada na streamie.

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

zapis streamu będzie przez miesiąc z tego co koleś mówił to gra jest średnia na tą chwilę.

Wg niego jest to gra akcji FPP nie sandbox. Większość gry to strzelanie.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu jakieś zamknięte pokazy. Koleś opowiada na streamie.

Mój link

Tu jest dokładny moment -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapis streamu będzie przez miesiąc z tego co koleś mówił to gra jest średnia na tą chwilę.

Wg niego jest to gra akcji FPP nie sandbox. Większość gry to strzelanie.

 

Ja ta sie kompletnie opnią osób trzecich nie sugeruje, jak już czytałem takie rodzyny że Deus Ex ssie (jako seria) i dużo lepszych rpg! (tak rpg! buahaha) jest Far Cry od UBI to mi się słabo zrobiło.

Duzo ludzi krytykuje i jedzie po CP2077 za samo to że gra jest FPP, co dla mnie jest niedorzecznością, bo dobry tytuł się obroni niezależnie czy jest FPP/TPP.

Poza tym jednak FPP będzie lepiej pasować do mechanik tytułu skoro mamy dominujące strzelanie a broń melee w zasadzie będzie dodatkiem (czyli odwrotność W3) no i jednak swiat jego konstrukcja narzuca niejako FPP.

 

Zniknie największa niedogodność W3 która to mogła połozyć cały tytuł czyli kamera która w ciasnych pomieszczeniach dostawała p...a i wpędzała do grobu, tutaj taka kamera i TPP mogly by położyć cały tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapis streamu będzie przez miesiąc z tego co koleś mówił to gra jest średnia na tą chwilę.

Wg niego jest to gra akcji FPP nie sandbox. Większość gry to strzelanie.

Mówił, że zapowiada się dobrze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby w jaki sposób tpp mogło by polożyć grę?

 

 

Bardzo łatwo TPP mogło by połozyć tytuł.

Mając na uwadze że tytuł jest mocno zurbanizowany, jest wiele budynków, wiele akcji będzie się dziać w pomieszczeniach, mniejszych czasem większych to można przyjąć że były by spore problemy z pracą kamery w takich warunkach przy TPP.

Wystarczy sobie przypomnieć jak w W3 kamera wariowała kiedy mieliśmy walczyć w budynku, lub w ciasnej jaskinii... coś strasznego, na całe szczęście nie było tego dużo.

W Cyberpnku na nieszczęście CPDR, walka będzie się opierać głownie na broni "miotanej" czyli palna i energetyczna, a w takim wypadku wymagana już precyzyjna kamera i tu robi się wielki problem w pomieszczeniach im mniejsze pomieszczenie tym większy problem.

 

CDPR zapewne zrobił dokładną analize, i wyszło czarno na białym musza iść w TPP, więcej jest korzyści niż minusów.

No niech ktoś mi pokaże sandboxa w tpp, gdzie mamy wiele budynków, wymiany ognia w tych budynkach i kamera nie przeszkadza w rozgrywce.... no nie ma takiego tytulu.

 

Bulid gry na E3 to była Pre-alpha .... uu to daleko do sklepu jeszcze.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapis streamu będzie przez miesiąc z tego co koleś mówił to gra jest średnia na tą chwilę.

Wg niego jest to gra akcji FPP nie sandbox. Większość gry to strzelanie.

 

"gierka jest naprawdę dobra na ten moment" :E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to działa.

Jak teraz będę z kimś o tym tytule rozmawiał to powiem, że czytałem na forum gościa który oglądał gościa który powiedział, że ta gra jest dramatycznie słaba - 3/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to działa.

Jak teraz będę z kimś o tym tytule rozmawiał to powiem, że czytałem na forum gościa który oglądał gościa który powiedział, że ta gra jest dramatycznie słaba - 3/10.

Klasyk - 100 osób powie, że jest super to wszyscy przejdą obok, jakiś random w necie napisze, że mu się nie podoba, wszyscy mu wierzą i uznają jego słowo za święte. Ja już dałem sobie spokój z tym tematem, do czasu aż redzi nie wypuszczą więcej materiału publicznie, czytanie postów w tym temacie przyprawia mnie o ból głowy, same głupoty, plotki, spekulacje pokryte grubą warstwą clickbaitu i idiotyzmu.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek (21.08) jest dzień dla tak zwanych Trade Visitors. Może tam za zamkniętymi drzwiami uda się pograć. W każdym razie będę próbował :)

Edytowane przez vitas13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

U konkurencji piszo, że cd projekt rat pokazał środkowy palec graczom. Będzie jedynie pokaz za zamkniętymi drzwiami.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...