Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Jakimi cyrkami?

 

PS

PGJLjrC.jpg

Jeśli mnie pamięć nie zawodzi to było tak - jak rzucili na początku ileś tam egzemplarzy to wszystko się migiem rozeszło. Jakiś czas później poszła fama, że będą zapisy na egzemplarze, z których się ludzie wycofali. Ludzie się rzucili aby się załapać na listę, oczywiście kto pierwszy ten lepszy. Część osób się załapała a później gier brakło. Okazało się, że zlali temat, co zostało rzucili do sklepu i momentalnie się rozeszły. Chyba żadnej informacji na ten temat nie podali. A później na allegro janusze sprzedawali po ileś egzemplarzy, oczywiście ileś stów drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

Ja tylko zaapeluję o jedno. Kupujcie ta grę na GOGu. Chrzanić jakieś osobiste niechęci i inne sprawy - kupując na GOGu więcej kasy wędruje do twórców. Nie dajcie zarabiać obcym firmom na naszej grze ;)

 

Ile ci płacą za pisanie takich głupot i naciąganie innych ludzi? Nigdy na GoGu tej gry nie kupie. Kupuje gry wyłącznie na konsole lub Steam

 

Jestem ciekaw czy byl zamkniety pokaz :hmm:

 

Ponoc miał być.. Rock pojechał.. Obadaj jego kanałczy coś mówił :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo czemu rok temu pokazali ponad 40 min gameplay, a teraz tylko CGI? Trochę to dziwne. Tak czy inaczej i tak kupię. :P

Kiedy niby rok temu na e3 pokazali gameplay? Coś słabą pamięć masz.

Gameplay był zaprezentowany 27 sierpnia po gamescomie. Na e3 był trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ci płacą za pisanie takich głupot i naciąganie innych ludzi? Nigdy na GoGu tej gry nie kupie. Steam i wyłącznie steam.

Nikt mi nic nie płaci (chciałbym :D)

Ja gram w gry, a nie w platformy do gier.

Tylko Steam, dobre :lol2:

Edytowane przez stark2991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ci płacą za pisanie takich głupot i naciąganie innych ludzi? Nigdy na GoGu tej gry nie kupie. Kupuje gry wyłącznie na konsole lub Steam

 

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja gram w gry, a nie w platformy do gier.

 

No to po co wcześniej namawiasz skoro piszesz teraz zupełnie odwrotnie? Ogarnij się..

 

CDP Red mógłby grę wydać wyłącznie na GoGu ale by nic nie zarobił.. Doskonale wie ze zyski będzie miał tylko na konsolach i Steam. A na Gogu będzie marny zysk..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to tegoroczne CGI kupiło mnie mocniej niż zeszłoroczny gameplay. Przekonałem się w końcu do stylistyki i wkręciłem w klimat.

 

A zamknięty pokaz na E3 chyba jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy niby rok temu na e3 pokazali gameplay? Coś słabą pamięć masz.

Gameplay był zaprezentowany 27 sierpnia po gamescomie. Na e3 był trailer.

W takim razie pomyliłem się. Dzięki za odświeżenie pamięci. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nic nie płaci (chciałbym :D)

Ja gram w gry, a nie w platformy do gier.

Tylko Steam, dobre :lol2:

Dokładnie GOG=CDPR czyli $ ląduje u nas w Polsce, no i nie ma badziewnego DRM, ale są ludzie którzy tego nie rozumieją, na steam to ja mogę mieć, Dooma, Wolfa, Quake i Cywilizacje, takie czasy, gry CDPR tylko GOG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po co wcześniej namawiasz skoro piszesz teraz zupełnie odwrotnie? Ogarnij się..

 

CDP Red mógłby grę wydać wyłącznie na GoGu ale by nic nie zarobił.. Doskonale wie ze zyski będzie miał tylko na konsolach i Steam. A na Gogu będzie marny zysk..

Co dokładnie piszę odwrotnie? Platforma, na jakiej jest gra, to rzecz drugorzędna dla mnie. Kupuję tam, gdzie jest taniej. Tutaj cena jest taka sama na obu platformach, więc nie widzę powodu, żeby kupić na Steam. Powiedzmy, że to jakaś forma patriotyzmu - kupić polską grę na polskiej platformie i dać zarobić Polakom, a nie Amerykanom.

Zresztą, przecież nikogo siłą nie namawiam, a jedynie zachęcam. Kupuj sobie na Stimie, jak tak bardzo chcesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDPR to tylko pudeło, a Steam dwa lata później w promocji :E

 

Serio nie wiem, czy się nie przełamię i też dla zasady nie kupię pudła na premierę, pomimo ceny, która jest jakieś 2-2,5x powyżej mojego progu akceptacji wydatków na gry. :)

 

Wszystkie Wieśki mam w pudłach, obwoluty stoją na szafce do dziś.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ci płacą za pisanie takich głupot i naciąganie innych ludzi? Nigdy na GoGu tej gry nie kupie. Kupuje gry wyłącznie na konsole lub Steam

 

Gdzie niby głupotę napisał?

100% idzie do CDPR - masz wołami napisane na ich stronie.

 

 

CDP Red mógłby grę wydać wyłącznie na GoGu ale by nic nie zarobił.. Doskonale wie ze zyski będzie miał tylko na konsolach i Steam. A na Gogu będzie marny zysk..

 

Potrzebne źródło inne niż szklana kula.

Poza tym nie znamy umowy jaką mają z Valve (wątpię żeby to było standardowe 30%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w jakikolwiek sposób sprzedaż przez GOG może zasilic Polską gospodarkę to jestem jak najbardziej za mimo że nie lubie tylu launcherów na raz. Ale pytanie czy oni są chociaz tutaj zarejestrowani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, to tegoroczne CGI kupiło mnie mocniej niż zeszłoroczny gameplay.

Te CGI IMHO było najlepszym CGI z tych wszystkich CGI na tegorocznym E3. :E:D

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko o jednym - po premierze Wiedźmina 3 na gogu były takie akcje, że patche wychodziły najpierw na steam a dopiero po 2-3 dniach na gogu dlatego radzę wszystkim dla świętego spokoju brać wersję na steam bo czuję w kościach, że sytuacja się powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się. :lol2:

 

M3kY7M8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDPR to tylko pudeło, a Steam dwa lata później w promocji :E

 

Serio nie wiem, czy się nie przełamię i też dla zasady nie kupię pudła na premierę, pomimo ceny, która jest jakieś 2-2,5x powyżej mojego progu akceptacji wydatków na gry. :)

 

Wszystkie Wieśki mam w pudłach, obwoluty stoją na szafce do dziś.

Też mam wszystkie Wieśki w pudełkach, cena też jak na moje progi wysoka, ale najpierw poczytam recenzje graczy itd zanim kupie.

 

@Up już wstawiałem ;)

 

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w jakikolwiek sposób sprzedaż przez GOG może zasilic Polską gospodarkę to jestem jak najbardziej za mimo że nie lubie tylu launcherów na raz. Ale pytanie czy oni są chociaz tutaj zarejestrowani :)

Już niedługo ponoć nie będziesz miał tylu luncherów, GOG 2.0 ma połączyć je ze sobą.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDPR pozamiatali całe E3, tak w skrócie. A najlepsze ze nie pokazali nawet GP. Tak się robi HYPE cool.gif

Wierze w chłopaków ze odwalą kawał świetnej rozrywki. To że premiera tej gry będzie w 2020 roku było pewne od samego początku. Jeśli gra ma być dopieszczona do ostatniej linijki kodu dla mnie mogą dziobać nawet do 2021.

Dumny jestem z tej ekipy że pokazują całemu światu jak w tym biznesie powinno się etycznie zachować.

Kupię grę na GOG aby 100% kasy trafiło do ich kieszeni, pieprzyć STEAM.

 

P.S.

Czekam na GOG 2.0

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko o jednym - po premierze Wiedźmina 3 na gogu były takie akcje, że patche wychodziły najpierw na steam a dopiero po 2-3 dniach na gogu dlatego radzę wszystkim dla świętego spokoju brać wersję na steam bo czuję w kościach, że sytuacja się powtórzy.

Co umrę jak patcha dwa dni później dostanę, świat się zawali, ee nie, walić steam i DRM, 100% kasy idzie do CDPR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

Potrzebne źródło inne niż szklana kula.

Poza tym nie znamy umowy jaką mają z Valve (wątpię żeby to było standardowe 30%).

 

Każdy producent wie ze największe zyski + popularność przynoszą konsole a na PC Steam .. Dlatego CDP Red udostępnia grę wszędzie i bardzo dobrze.

 

Ja się nie mogę doczekać uwielbiam gry S-F ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z zakupem kolekcjonerki?

Jak się zaloguję po dodaniu gry do koszyka przechodzi do formularza z adresem. Podałem pierwszy raz, wróciło do dokładnie tego samego formularza ale tylko z imieniem i nazwiskiem uzupełnionym, a jak podaję wszystkie dane jeszcze raz to mi pokazuje, że adres z aliasem "Mój adres" (aliasu nigdzie nie można zmienić) jest już w użyciu i tyle.

 

Edit: Czyli nie jestem sam.

 

PS: https://allegro.pl/oferta/cyberpunk-2077-edycja-kolekcjonerska-ps4-8189504958

Licytacja od 1000, "Kup teraz" za prawie 1200. Niewiele się pomyliłem, ale to pewnie dopiero początek :)

Edytowane przez narmiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę kupował na gogu, albo pudło z kodem GOG. Olewam steam jak jest lepsza alternatywa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z zakupem kolekcjonerki?

Jak się zaloguję po dodaniu gry do koszyka przechodzi do formularza z adresem. Podałem pierwszy raz, wróciło do dokładnie tego samego formularza ale tylko z imieniem i nazwiskiem uzupełnionym, a jak podaję wszystkie dane jeszcze raz to mi pokazuje, że adres z aliasem "Mój adres" (aliasu nigdzie nie można zmienić) jest już w użyciu i tyle.

 

Edit: Czyli nie jestem sam.

 

PS: https://allegro.pl/oferta/cyberpunk-2077-edycja-kolekcjonerska-ps4-8189504958

Licytacja od 1000, "Kup teraz" za prawie 1200. Niewiele się pomyliłem, ale to pewnie dopiero początek :)

 

Śpieszę z pomocą. Wklej to i przejdzie samo dalej. Działa?

 

cyberpunk.sklep.pl/zamowienie?step=3

Edytowane przez Altun6277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...