Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Oby NPCe jakoś nas rozróżniali, ale wątpię że zrobią jakieś większe różnice zależne od płci.

Mamy 2019, takich rzeczy jak "did you just assume my gender?!?" nie wolno robić, niepoprawne politycznie ;):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie poza aspektem rozgrywkowym będzie z tym burza z obu stron barykady. Ktoś tu już wcześniej wrzucał słynny gif z popcornem... :thumbup: :thumbup: :thumbup:8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mniejsza będzie mapa. Było mówione już rok temu, że w CP eksploracja odbywa się również w pionie, wewnątrz budynków będą interaktywne piętra. Sumarycznie powierzchnia świata może być nawet większa, po prostu będzie skondensowana na mniejszej przestrzeni.

 

No a dodatkowo z tego co czytałem ostatnio, mają być lokacje umieszczone pod ziemią a nawet i wodą, więc zwiedzania będzie na pewno sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny strzał w stopę ze strony redów.

 

Na oficjalnym forum jeden z użytkowników na pytanie (ogólnie) ''co cutscenkami w tpp'' Dostał odpowiedz, że z nich zrezygnowano i wszystkie przerywniki i cutscenki będą z pierwszej osoby- fpp w celu zapewnienia większej immersji.

No ku... nie mogę. Nie dość, że świetny system dialogowy z w3 zamienili na fpp, to obiecane w zeszłym roku przerywniki filmowe tpp również zamienili na fpp. Nie mogę już z tą grą.

Teraz jedyny sposób na zobaczenie postaci, to menu lub odbicie w szybie. No brawo.

Edytowane przez tomekpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kolejny strzał w stopę ze strony redów.

 

Na oficjalnym forum jeden z użytkowników na pytanie (ogólnie) ''co cutscenkami w tpp'' Dostał odpowiedz, że z nich zrezygnowano i wszystkie przerywniki i cutscenki będą z pierwszej osoby- fpp w celu zapewnienia większej immersji.

No ku... nie mogę. Nie dość, że świetny system dialogowy z w3 zamienili na fpp, to obiecane w zeszłym roku przerywniki filmowe tpp również zamienili na fpp. Nie mogę już z tą grą.

Teraz jedyny sposób na zobaczenie postaci, to menu lub odbicie w szybie. No brawo.

 

O matko straszne... Dasz radę dalej żyć? Czy może wezwać jakiegoś psychologa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

oczywiście, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko straszne... Dasz radę dalej żyć? Czy może wezwać jakiegoś psychologa?

Koleś, jesteś na forum jak widzę od 15 lat, więc daru sobie te personalne ataki na poziomie gimpusa ze szkoły, bo wrażenia na mnie nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Koleś, jesteś na forum jak widzę od 15 lat, więc daru sobie te personalne ataki na poziomie gimpusa ze szkoły, bo wrażenia na mnie nie robią.

 

A ktoś ci pozwolił nazywać mnie "koleś"? I jakim prawem oskarżasz mnie o jakies ataki na poziomie gimpusa, jak sam zaczynasz zdanie na takim własnie poziomie intelektualnym..

 

Podchodzisz zbyt emocjonalnie do gier. Daj sobie na luz bo będzie ci potrzebny psychiatra.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ci pozwolił nazywać mnie "koleś"? I jakim prawem oskarżasz mnie o jakies ataki na poziomie gimpusa, jak sam zaczynasz zdanie na takim własnie poziomie intelektualnym..

Weź się nie kompromituj człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to jest strzał w stopę? Podejrzewam, że większość ma podejście takie jak ja czyli - fajnie jakby było, ale jak nie ma to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby były to fajnie, jak nie ma też fajnie. Absolutnie zbędna pierdoła dla fetyszystów męskich i damskich pośladków. Rzecz równie dla mnie nieistotna jak dzieci głodujące w Afryce.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jakby były to fajnie, jak nie ma też fajnie. Absolutnie zbędna pierdoła dla fetyszystów męskich i damskich pośladków.

 

Dokładnie, pierdoła dla fetyszystów tych dolnych okolic. Dlatego niepokoi mnie zachowanie takich użytkowników jak tomekpcl.

 

Dlaczego to jest strzał w stopę? Podejrzewam, że większość ma podejście takie jak ja czyli - fajnie jakby było, ale jak nie ma to trudno.

 

To nie jest strzał w stopę. Piszą tak tylko osoby, które lubią robić publiczny burdel.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to jest strzał w stopę? Podejrzewam, że większość ma podejście takie jak ja czyli - fajnie jakby było, ale jak nie ma to trudno.

Na forum cdp sporo osób narzeka na taką decyzje, ja również. Filmowe wstawki, to coś co wszystkim się podoba, bardziej lub mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rzecz równie dla mnie nieistotna jak dzieci głodujące w Afryce.

:o

 

Przynajmniej gwarant tego, że kosmetycznych DLC nie będzie. :E

Chyba. :E

 

Na forum cdp sporo osób narzeka na taką decyzje, ja również. Filmowe wstawki, to coś co wszystkim się podoba, bardziej lub mniej.

Wiesz co to jest sporo osób na forum w skali wszystkich zainteresowanych? Promil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby były to fajnie, jak nie ma też fajnie. Absolutnie zbędna pierdoła dla fetyszystów męskich i damskich pośladków. Rzecz równie dla mnie nieistotna jak dzieci głodujące w Afryce.

Co mają pośladki do cutscenek w tpp? Tu chodzi o przerywniki filmowe, nie rozrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

:o

 

Przynajmniej gwarant tego, że kosmetycznych DLC nie będzie. :E

Chyba. :E

 

Ostatnio włączyłem twitcha (a rzadko oglądam) i tam trafiłem na podniecanie się damskim tyłkiem przez ludzi piszących na czacie.. Po prostu osoba prowadzaca kanał na żywo grała kobietą i już masa komentarzy od gimbusów. Eh ja rozumiem, że ludzie lubią patrzeć na te okolice ale wolałbym nie pisać jakie dokładnie słowa i zdania padały w tych komentarzach.. To już podchodzi pod absurd

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mają pośladki do cutscenek w tpp?

Widać je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz co to jest sporo osób na forum w skali wszystkich zainteresowanych? Promil.

Ale to pewna statystyka, więc jeśli 7 na 10 forumowiczów się to nie podoba, to coś znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zmianę cichów też niech wywalą w takim razie.

Staty.

 

Ostatnio włączyłem twitcha (a rzadko oglądam) i tam trafiłem na podniecanie się damskim tyłkiem przez ludzi piszących na czacie.. Po prostu osoba prowadzaca kanał na żywo grała kobietą i już masa komentarzy od gimbusów. Eh ja rozumiem, że ludzie lubią patrzeć na te okolice ale wolałbym nie pisać jakie dokładnie słowa i zdania padały w tych komentarzach.. To już podchodzi pod absurd

Bierz poprawkę, że tam większość troluje i chce zabłysnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie znaczy. To, ze żaden mój znajomy nie ma konsoli cokolwiek znaczy? Za mała próba, za słaby przekrój targetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wy tacy wrażliwi na te damskie pośladki? lol2.gif W dodatku łączenie cutscenek z W3 z oglądaniem pośladków postaci trochę mi nie pasuje, więc nawet nie rozumiem skąd ten argument. Mi to obojętne. Lubię widzieć swoją postać, ale widziałem jak sprawa wygląda w pierwszym gameplayu i jakoś to działało, więc może twórcy mają rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to pewna statystyka, więc jeśli 7 na 10 forumowiczów się to nie podoba, to coś znaczy.

No. 7/10 z ilu? Niech będzie, że i 100000, vs. kilkanaście milionów które temat ma gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to jest strzał w stopę? Podejrzewam, że większość ma podejście takie jak ja czyli - fajnie jakby było, ale jak nie ma to trudno.

Na przykład ja.

Czy tylko my jesteśmy tutaj normalni i nie rozpisujemy się na temat takich pierdół? Reszta jęczy jak stare baby za przeproszeniem. Zagrasz jeden z drugim, to ocenisz co było dobre a co nie. A jak się nie podoba to nie grać wcale i dziękuję, sprawa załatwiona.

Gwoli ścisłości, też bym wolał custcenki w TPP, ale skoro taka jest decyzja studia to ok, niech tak będzie. Mam wam przypomnieć co napisał Pondsmith do jednego natrętnego fana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. 7/10 z ilu? Niech będzie, że i 100000, vs. kilkanaście milionów które temat ma gdzieś.

7 na 10 to 7 na 10 czego tu nie rozumiesz? Wiem, że to nie ankieta na 1000 osób ale jakiś tam pogląd jest.

 

Widać je.

Aha, ale wiesz, że w fpp będziesz zmuszony widzieć je z bliska. jeśli takie się pojawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie skakanie w TPP, łamanie przyjętej perspektywy w grach FPP to porażka. Nie ma to jak porządny mastershot. Lecisz w jednym ujęciu, żadnych przerywników, w żadnym momencie skrypt nie przejmuje kontroli nad bohaterem, bo twórcy sobie tak wymyślili, żeby było efektowniej, bo czysty gameplay nie pozwala na tak efektowne rzeczy - to jest to.

 

Aha, ale wiesz, że w fpp będziesz zmuszony widzieć je z bliska. jeśli takie się pojawią.

Zamknę oczy.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...