Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda bardzo dobrze, ot Deus Ex na sterydach z otwartym światem. Problemem nie jest gra, tylko rozbuchane oczekiwania względem niej.

Zresztą aż tak dużo nie pokazali, nie był to nawet czysty zapis rozgrywki, tylko materiał poglądowy, podobnymi Rockstar reklamował RDR 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay (gameplay?) a właściwie prezentacja gry zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, możliwość przejścia tej gry przynajmniej 2-3x w zupełnie inny sposób i klimat naprawdę robi robotę...ja trochę grałem swego czasu w Cyberpunka papierowego więc tym bardziej się jaram :) Graficznie może nie ma wodotrysków (choć jest naprawdę dobrze), ale nie ma się co dziwić, skoro gra musi śmigać na konsolach obecnej generacji...z pewnością gra będzie ładniejsza na PC i nowej generacji konsol. W każdym razie - jest na co czekać :)

Edytowane przez Azgaroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupy to ten "gameplay" nie urwał, większe wrażenie zrobił na mnie film z zeszłorocznego E3 i trailer z tegorocznego.

Nie żeby gra była zła, ale jakoś hype'u mi nie podniosło.

 

Ciekawe, o ile obsuną premierę i o ile spekulanci zwalą w poniedziałek kurs akcji :E

Pewnie to dlatego, że CDPR chciał coś pokazać jednocześnie nie pokazując za dużo i dlatego wyszło jak wyszło czyli dla niektórych bardzo zachowawczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na youtube jest ladna jakość ale poczekam na lepszy materiał.. teraz ogladam tak zerkając jednym okiem

 

Tam też sprawdzałem i jest mydlana opera bo leci w FullHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba i na pewno będzie to dobra gra, po prostu taki rwany gameplay ani już specjalnie niczym nie zaskakuje, ani nie pozwala poczuć klimatu, równie dobrze mogłoby go nie być.

 

Tak naprawdę wszystko, co da się pokazać przed premierą, było juz chyba pokazane.

 

A, tak jak średnio kupuję retro s-f, retro cyberpunk itp, to przyznaję, że bardzo fajnie wygląda całe UI, menusy z wyborem umiejętności, ekrany hakowania. Lata 80' pełną gębą, specyficzna paleta kolorów, kształty - sam czuję lekki przesyt, ale przyznaję, że jest to konsekwentne i dobrze wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupy to ten "gameplay" nie urwał, większe wrażenie zrobił na mnie film z zeszłorocznego E3 i trailer z tegorocznego.

Nie żeby gra była zła, ale jakoś hype'u mi nie podniosło.

 

Ciekawe, o ile obsuną premierę i o ile spekulanci zwalą w poniedziałek kurs akcji :E

 

W takiej jakości to ja nawet oglądać nie chciałem więc jak miało to Ciebie zachęcić :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie jestem "onanistom 4k"... to muszę się zgodzić, faktycznie jakość "z dupy". Nawet na monitorze FHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Obejrzałem ten materiał na ipadzie bo jadłem kolacje.. Zamierzam obejrzec drugi raz na spokojnie..

 

Wszystko jest oK. ALE jedno mnie niepokoi.. Jak zerkałem to często trafiałem na momenty hmm tych efektów wizualnych charakterystycznych przy na przykład logowaniu sie do wirtualnego świata.. Chodzi mi o tę grę świateł, ksztaltów itp.. Nie jest tego zbyt dużo? Osoby podatne na epilepsje mogą mieć problemy z odbiorem tej gry..

 

Podobnie było przy naszej innej grze gdzie wcielał się Rutger Huer. Mam tu na mysli grę Observer.. Strasznie tam wkurzało jak pojawiały się te efekty wizualne np przy częstym wchodzeniu do czipów od trupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież materiał jest z wersji PC. Pokazują tak, jak gra powinna wyglądać, a nie jak mogłaby wyglądać, gdyby nie wyszła na PS4/Xbox One. Raczej wyciągają wnioski z Wiedźmina 3. ;)

W tej generacji już żadna gra nie zrobi nie wiadomo jakiego wrażenia. Raczej będzie zbliżony poziom do tego, co prezentują obecnie najładniejsze tytuły na rynku. Może jedynie Naughty Dog wyciągnie ostatnie soki z konsoli w The Last of Us 2, ale pewnych granic nie przekroczą.

Remastery na konsole nowej generacji też nie zmienią tego, na co pierwotnie projektuje się Cyberpunka, więc nie wniosą żadnej "nowej jakości", a raczej zbliżą się do tego, co będzie prezentować wersja PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawszy byl dla mnie zeszloroczny gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnymi Rockstar reklamował RDR 2.

 

Tylko jak Rockstar wrzucił taki filmik poglądowy z RDR na YT to był w 4K i bit rate był znośny dało się to oglądać a oni po takim czasie wrzucają stream w zmasakrowanym 1080p że nawet na smartfonie była paćka.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No ale gra była tworzona od 2013r więc chyba musi być na wysokim poziomie. bo jak wnioskuje po waszych wypowiedziach to nie jest chyba z ciekawie .. Aż mnie korci by gdzieś znaleźć materiał w lepszej jakości..

 

Kurcze no gra tworzona prawie 7 lat.. Nie może nas rozczarować. Musi mieć bogaty content skoro tyle lat była tworzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w 4K.

 

Panie dziękuje Ci za to błogosławieństwo - jesteś WIELKI no to teraz można oglądać :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawszy byl dla mnie zeszloroczny gameplay.

 

No bo wtedy to był prawdziwy gameplay, można było zorientować się, jak się w tę grę gra. Tutaj to zlepek krótkich urywków, z którego w sumie nie wynika wiele więcej niz z jakiegoś trailera/teasera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie za kilka godzin będzie z lepszym bitrate'em na Gamersyde.

 

To obejrzę 2x (nie można było tak od razu :hmm: ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale gra była tworzona od 2013r więc chyba musi być na wysokim poziomie...

...Kurcze no gra tworzona prawie 7 lat.. Nie może nas rozczarować. Musi mieć bogaty content skoro tyle lat była tworzona.

Nie musi. Wręcz przeciwnie. Było wiele przypadków, gdzie produkcja gry ciągnęła się przez długie lata i wyszła... kupa. Tym bardziej, że długi czas produkcji cechuje się wieloma poważnymi zmianami w projekcie, nawet w połowie czasu, albo na sam koniec. Niezdecydowanie twórców wręcz zwiastuje klęskę gry. A jak jest z CP2077? Wiemy, że kilka zmian robili, a produkcja trwa już dużo czasu. Są to niepokojące obawy, ale po materiałach widzę, że póki co nie ma się czym martwić.

 

bo jak wnioskuje po waszych wypowiedziach to nie jest chyba z ciekawie .. Aż mnie korci by gdzieś znaleźć materiał w lepszej jakości..

Jest ciekawie, po prostu odzew społeczności jest nieciekawy. I to było do przewidzenia - oczekiwania wystrzeliły w kosmos, a wraz z nimi przyjdzie rozczarowanie, że gra nie spełnia nierealnych wizji każdego pojedynczego odbiorcy.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo ale kiepsko :o Ja nie czekam na to w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Aż boje się coś napisać, bo zaraz mnie zjedzą. Jak na taki hype, newsy wyskakujące z lodówki każdego dnia to... odpicowany Deus Ex o co ten cały raban? (nowy "Mesjasz" gier mi się nie objawił). Wygląda to dobrze, ale czuć już, że to schyłek tej generacji. Nie powaliło mnie na kolana, nie wzbudziło ekscytacji. Niby wszystko jest na swoim miejscu i trudno się przyczepić, ale to nie ten kaliber na jaki jest "malowana" ta gra. Z każdym kolejnym materiałem mam wrażenie, że na poprzednich wyglądało to lepiej. Może niech już nic nie pokazują i nie opowiadają tylko zaskoczą.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zmienili mocno formy rozgrywki z pierwszego materiału to będzie ok.

 

Btw. Ten filmik z YT też nie wygląda najlepiej. Chyba materiał źródłowy jest po prostu słaby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę żadnego downgradu, gra wygląda jak rok temu czyli dobrze, nic więcej.

Szkoda, że nie pokazali jednego zwartego fragmentu, tylko taką sieczkę. Słaba forma prezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo gra słabo wygląda. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo gra słabo wygląda. :E

Niee, widać kompresję mocno, a jeszcze w dodatku materiał jest nagrany w FHD, na 32" wygląda to już wyjątkowo źle. To było grane na konsoli?

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...