Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Graficznie tyłka nie urywa, cieniowanie nadal wydaje mi się wybrakowane, animacje kulawe, twarz Silverhanda wygląda jak fanowski mod :D

Ale pod tym wszystkim widzę ogromną grę z ogromną liczbą możliwości. Jeśli to będzie prawdziwie nieliniowa gra, a nie coś w stylu gier Telltale, gdzie niezależnie od wyboru i tak kończymy tak samo, to będę pod wrażeniem. Wyobraźcie sobie coś w stylu zabiegu z Wiedźmina 2, tylko w innej skali. Na przykład: decydujesz się oszczędzić Sasquatch z tej walki z gameplayu. Kilkadziesiąt godzin później spotykasz ją w innym zadaniu, silniejszą, i blokuje Ci ona jedną z dróg do wykonania zadania. Albo Ci pomaga...

W wielu grach twórcy popełniają też taki błąd, że zadanie można wykonać na dwa różne sposoby, dobry i zły. Ale nagroda za jeden z nich jest znacznie gorsza, więc wybierasz ten drugi sposób z przyczyn czysto ekonomicznych. Mam nadzieję że i o tym pomyśleli.

P.S. na Mixerze faktycznie była kupa jakościowo

Edytowane przez stark2991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Pamietajcie że to rpg niż taki crysis czy far cry.. grafika nie musi być doskonała.. w rpg nigdy grafika chyba nie była najważniejsza

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędzajmy się gra nie wygląda słabo tylko umówmy się, że to co nam opowiadają i "sprzedają" w newsach każdego dnia to jakiś absurd w porównaniu do tego co jawi się nam na prezentacji. Ekipa z GOL'a to dosłownie musiała zmieniać hajdawery oglądając ten sam materiał na E3 czuć było podniecie i ekscytacje której wyraźnie zabrakło w publicznej "zajawce". Żeby się to nie skończyło jak z Deus Ex: Mankind Divided. Ja wiem, że wszystko dobre co nasze POLSKIE, ale trochę obiektywizmu Panowie ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja tam nie oceniam gry po takich filmikach. No ale jakbym miał porównać przygotowanie i stworzenie materiału dla widzów/graczy to Techland wypadł lepiej ze swoim gameplayem Dying Light 2.

 

azgan --> Deus Ex: Mankind Divided był przecież bardzo dobrym tytułem.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie płacz jak na premierę to jeszcze pogorszą :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Aż boje się coś napisać, bo zaraz mnie zjedzą. Jak na taki hype, newsy wyskakujące z lodówki każdego dnia to... odpicowany Deus Ex o co ten cały raban?

Wystarczy że na oficjalnym forum większość ludzi jest niezadowolona albo bardzo niezadowolona , łącznie ze mną.

Najgorszy jak dla mnie materiał promocyjny do gry jaki kiedykolwiek wydało CDPR ! naprawdę, zamiast nakręcić hype to mocno zirytował.

 

Ukróćmy prezentacje do 15min ale pokażmy wszystko z 50min i tym samym mamy sekundowe wyrywki z nieprzerwanym komentarzem.

Samej grafiki nie będę oceniał bo stream i jego jakość to było coś na bardzo niskim poziomie, trzeba zaczekać na materiał z wysokim bitrate z Gamersyde aby ocenić wizualia.

 

Naprawdę CDPR dali dziś ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam zwisa ta cała grafika, nawet jakby zrobili downgrade podobny jak przy W3. Ważne, żeby gameplay nie był nudny jak w Wieśku i żeby każda mechanika miała sens i wszystko łączyło się w jedną całość. To mnie najbardziej martwi - gra RPG ma sprawiać dobre wrażenie nie tylko fabułą i postaciami, ale też dawać frajdę i wciągać gracza swoimi zasadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mi tam zwisa ta cała grafika, nawet jakby zrobili downgrade podobny jak przy W3. Ważne, żeby gameplay nie był nudny jak w Wieśku i żeby każda mechanika miała sens i wszystko łączyło się w jedną całość. To mnie najbardziej martwi - gra RPG ma sprawiać dobre wrażenie nie tylko fabułą i postaciami, ale też dawać frajdę i wciągać gracza swoimi zasadami.

 

No zgadzam się i już to trąbiłem wielokrotnie.. WIelu oczekuje, że jesli to będzie strzelanka w trybie FPP to będzie grafika jak w Crysis. Oby CDP nie szło tą drogą. I nie chce gry nastawionej na efekty.. ważne jest by był udanym RPG i miał własnie dopracowane te mechanizmy cechujące dobry RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex: Mankind Divided był przecież bardzo dobrym tytułem.

 

To była tylko dobra gra i nie uratowało to wyników sprzedaży skończyło się to odsunięciem na boczny tor. Dzisiaj już czytałem, ile to ma się sprzedać tych Cyberpunk'ów 2077 oby się ten rozpędzony wagonik nie wykoleił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No nic ogladam jeszcze raz w 4K. I faktycznie to taki Deus Ex na sterydach czyli z otwartym światem. Ja tam grę kupuje w ciemno :). Teraz tylko nie wiem czy na xboxa czy Ps4.

 

Azgan -- > Najjnowszy Deus Ex był dla mnie bardzo ok ale jednak wolalbym inne rejony świata do eksploracji niż pragę itp. Dlatego nie ma ona startu do Human Revolution mimo lepszej i nowoczesniejszej grafiki.

 

Jeszcze jedna sprawa odnośnie postaci Johnny Silverhand.. Na końcu materiału widać, że za tą postacią jest cień jak sie porusza.. Czyli jednak ta postać jest prawdziwa? Czy tylko widzi ją dzięki wszczepionemu chipowi?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No jeśli to będzie Deus Ex + sandbox to będe w niebie :). :thumbup:

 

Przeglądam wypowiedzi na różnych forach - Twitter, YT to prawie każdy zachwala filmik :). Więc czemu forumowicze są tak negatywnie nastawieni? :>

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Aż boje się coś napisać, bo zaraz mnie zjedzą. Jak na taki hype, newsy wyskakujące z lodówki każdego dnia to... odpicowany Deus Ex o co ten cały raban? (nowy "Mesjasz" gier mi się nie objawił). Wygląda to dobrze, ale czuć już, że to schyłek tej generacji. Nie powaliło mnie na kolana, nie wzbudziło ekscytacji. Niby wszystko jest na swoim miejscu i trudno się przyczepić, ale to nie ten kaliber na jaki jest "malowana" ta gra. Z każdym kolejnym materiałem mam wrażenie, że na poprzednich wyglądało to lepiej. Może niech już nic nie pokazują i nie opowiadają tylko zaskoczą.

Mesjasza nie ma i nigdy nie było bo podobnie jak tego z wierzeń wykreowali go ludzie.

 

Deus się wysrał bo ewidentnie było czuć cięcia. Jak CDP tego uniknie to będzie dobrze.

 

 

I pytanie też o czym mówimy w kontekście schyłku generacji - rozgrywka czy grafika? Bo jeżeli komuś wydaje się, że nowa generacja konsol wniesie przełom w rozgrywce to mam nadzieję, że spotkamy się za 3-4 lata żebym mógł się z tego pośmiać. :D

 

 

Niektórym generalnie chyba przydałoby się przejść jeszcze raz W3 tak na spokojnie. Okaże się, że mesjasz i tam był iluzoryczny. ;)

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam wypowiedzi na różnych forach - Twitter, YT to prawie każdy zachwala filmik :). Więc czemu forumowicze są tak negatywnie nastawieni? :>

 

Bo warto mieć własne zdanie a nie tylko przytakiwać innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

Deus się wysrał bo ewidentnie było czuć cięcia. Jak CDP tego uniknie to będzie dobrze.

 

 

No własnie Deus Ex miałten problem ze czuć było cięcia budżetowe.. No ale to nie była wina programistów bo starali sie i naprawde stworzyli udany produkt - lecz nie idealny. Natomisat CDP ma budżet.. + grę robi od 7 lat. Jeśli zawiodą to co wtedy? Będzie oznaczało, że mamy w CDP słabych programistó i projektantów gier?

 

Panowie w CDP sami sobie zawyżyli poprzeczke.. Robiąc taki szum i to już paru lat. W dodatku stworzyli bardzo udanego Wiedzmina 3. Oczekiwania są mega wysokie.

 

Ja jednak jestem pozytywnie nastawiony. Jak mówiłem materiał był źle zmontowany i tyle. Lecz ważne by sama gra była na dużo wyższym poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli komuś wydaje się, że nowa generacja konsol wniesie przełom w rozgrywce to mam nadzieję, że spotkamy się za 3-4 lata żebym mógł się z tego pośmiać. :D

Po co? Możemy pośmiać się już teraz. lol2.gif

 

W rozgrywce przełomu nie będzie, póki ludzie nie będą go wymagać. A sukces produkcji Ubi czy EA świadczy o tym, że nie wymagają. Najczęściej pierwszy temat jaki porusza się przy nowych grach to grafika.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pytanie też o czym mówimy w kontekście schyłku generacji - rozgrywka czy grafika? Bo jeżeli komuś wydaje się, że nowa generacja konsol wniesie przełom w rozgrywce to mam nadzieję, że spotkamy się za 3-4 lata żebym mógł się z tego pośmiać. :D

 

Rozgrywka. Ładną grafikę to mam już teraz w wielu grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja Ci od razu mówię, że nie wniesie. Ludzie będą się podniecać bo się w końcu murek kruszy albo wiatr puszki porządnie rozwiewa... I TO W 4K!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pytanie gdzie odczucia mogą być czysto subiektywne, gdzie była ładniejsza grafika CP2077 czy DL2

 

A całe zrzędzenie cóż za te poszatkowanie materiału należy się, to przy następnej promo bardziej się postarają.

 

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, a CDPR był właśnie taki nadgorliwy chcieli zmieścić sensownie w 15min zawartość z 50min dla prasy.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja Ci od razu mówię, że nie wniesie. Ludzie będą się podniecać bo się w końcu murek kruszy albo wiatr puszki porządnie rozwiewa... I TO W 4K!!!

 

Obecna generacja wprowadziła nam na salony otwarte światy więc oczekuje czegoś więcej niż to samo co teraz tylko ładniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No to teraz pytanie gdzie odczucia mogą być czysto subiektywne, gdzie była ładniejsza grafika CP2077 czy DL2

 

Nie można porównywać grafiki pomiędzy CP 2077 a DL2. To zupełnie inne światy przedstawione w grze. W DL2 jest dużo łatwiej stworzyć łądniejsze tekstury do zniszczonego świata. w Cyberpunku2077 mamy do czynienia z grą S-F więc dużo elementów, gry świateł i wiele innych elementów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecna generacja wprowadziła nam na salony otwarte światy więc oczekuje czegoś więcej niż to samo co teraz tylko ładniej.

Otwarte światy od tej generacji? A to dla mnie coś nowego. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarte światy od tej generacji? A to dla mnie coś nowego. :E

 

Nie chodzi, że od tej generacji a na poprzednich ich nie było tylko o to, że wprowadzili to na masową skalę, ile masz teraz otwartych światów? Praktycznie każda gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi, że od tej generacji a na poprzednich ich nie było tylko o to, że wprowadzili to na masową skalę, ile masz teraz otwartych światów? Praktycznie każda gra.

No to jaki to jest przełom? To jest rozwinięcie, oparte w dużej mierze na grafice. Co mówiliśmy jak wyszła 4 GTA po San Andreas? "Ja p***dole jak to wygląda". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dobra a jak było z wiedzminem 3? Przed premiera jak dobrze pamietam to był downgrade i też byly narzekania i mimo to gra była bardzo udana.. tu może być podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...