Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladnalem w spokoju ta prezentacje z "Napisami PL" :E Jestem bardzo podekscytowany mozliwosciami, nie wiem jak mozna tu narzekac a juz tym bardziej czepiac sie kwadratowych puszek, ludzie naprawde robia sobie problemy na sile :D klimat wylewa sie z ekraniu, nie moge sie doczekac az w to zagram :cool:

 

PS: Ktos wie na pokazie w jakiej rozdzielczosci gra dzialala na 2080ti :hmm:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The new Cyberpunk 2077 video looks great - but the Gamescom demo was even better

 

Niby źle nie jest. Materiały na YT to większości nagrania ze streamu w 1080p upscalowane do 4K.

 

Disclaimer: this video was recorded in 1080p and upscaled to 4k to utilise YouTube’s higher bitrate for 4k videos.

 

Z oficjalnego YT Cyberpunka 2077.

 

Ciekawe, czy udostępnią jakieś demo przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat te puszki to IMO albo zwykły model w fazie projektu, który wrzucili tylko i wyłącznie, żeby wydzielić już kolizje i obszar, albo po prostu.... Te puszki będą kwadratowe. To przecież pasuje do takiej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że bez powodu tego nie zmienili. Ale nie z takiego, o jakim tu mowa.

Niektórzy to już naprawdę nie mają czego się czepiać, skoro już nawet wywlekają nieaktualne tematy i szukają dziury w całym.

Ja mam tylko dwa ale:

A - nie ufam dev'om, niezależnie czy to EA czy CDP

B - podejście "to nie istotne, będzie RPG pełną gębą" często później po cięciach zamienia się w "przecież było napisane, że to gra akcji???" :E

 

Przykro mi bardzo ale zawsze byłem sceptykiem, a po bullszicie kalibru Watch Dogs stałem się wręcz paranoikiem. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam pewnie nie będzie ograniczeń z modyfikacjami. :E Zrobią pewnie jak GTA Online, jak coś zupełnie odrębnego. Mi to tam zwisa. Będę grał i tak w singiel.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jakoś mnie nie interesuje. Ale może mnie pozytywnie zaskoczą. Najbardziej nie mogę się doczekać singla.

 

Co do modyfikacji to nie byłbym taki pewien. Mogliby Redzi w końcu udostępnić jakieś konkretne narzędzia, takie jak przy W2. Przy W3 nie było już takiej swobody, a sam okrojony mod kit wypuścili jakiś czas po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladnalem w spokoju ta prezentacje z "Napisami PL" :E Jestem bardzo podekscytowany mozliwosciami, nie wiem jak mozna tu narzekac a juz tym bardziej czepiac sie kwadratowych puszek, ludzie naprawde robia sobie problemy na sile :D klimat wylewa sie z ekraniu, nie moge sie doczekac az w to zagram :cool:

 

Mam tak samo. Jestem z czasów kiedy niektóre gry poza main screenem grafiki nie miały w ogóle (Hammurabi na 800xl heh) i wizualia musiałem sobie po prostu wyobrazić więc inaczej na to patrzę. Teraz często z tęsknotą wspominam gry z "rysunkową" grafiką oraz świetnym art desgnem jak np. Jak&Daxter bo większość obecnych gier dąży do fotorealizmu który to mam za oknem i który to ch#$% niestety wygląda :E. Więc teraz jak widzę takiego CP 2077 po downgradzie to dla mnie nadal kosmos bo jest tam masa npców, detali i ogólnie dużo się dzieje. Serio bym się nie obraził jakbym się obudził jutro w świecie w którym topowe gry miałyby grafikę z Ps2, fizykę, interaktywne otoczenie i AI na poziomie NASA a fabułę jak z najlepszych książek.

Edytowane przez MisterMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież Silverhanda babka zrobiła, chyba że coś źle z filmiku zrozumiałem, w pracy na szybko patrzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że te gangi takie? Już się pluli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie zwracać uwagę na takie rzeczy, to nikt nie będzie słyszał o żadnych aferach. Każdy sam dokłada do tego cegiełkę. Jakiś idiota wymyśli sobie dyskryminację i zaraz wszyscy biorą go na poważnie, przez co rośnie to do absurdalnej wręcz skali światowego problemu. I nie mam wcale na myśli, że takie zjawiska jak dyskryminacja czy rasizm nie istnieją, ale te pojęcia bywają również często używane jako narzędzia do osiągnięcia rozgłosu i wymuszania zmian według swojej wizji. Im więcej ludzi będzie zwracać uwagę na takie absurdy, tym częściej będzie to wykorzystywane - w końcu to działa.

 

To samo oczywiście działa w drugą stronę. Np. czepianie się o brak wyboru płci (co jest nieprawdą) czy o babkę z penisem na plakacie w grze. Nie zabraniam nikomu dyskusji, każdy może mieć swoje własne zdanie. Ale ludzie nauczyli się dziś udawać wielce wrażliwych, bo wiedzą że dzięki temu mogą coś ugrać.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można nie zwracać uwagi. Nie zmienia to faktu, że 90% portali o tym napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie są tym zainteresowani i "to się klika". Gdyby zainteresowanie spadło to nie opłacałoby im się o tym pisać, a przynajmniej nie w formie głównego, kontrowersyjnego tematu do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wchodzę i co to daje? :E

Ja jestem zdania, że trzeba z tego szydzić i dawać tym do zrozumienia twórcom, że nie ma się co jełopami przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podobne zjawisko jak z wyborami. Podejście "ja na wybory nie pójdę, bo mój głos i tak mało co zmieni" - pomyślało milion wyborców (liczba zupełnie przypadkowa). Chodzi mi o to, że jak każdy będzie zwracał na to uwagę, to nigdy nie zażegnamy tego problemu. Przy każdej możliwej okazji będzie raban o jakąś pierdołę, bo ktoś będzie szukał rozgłosu. Media to jak zwykle podchwycą, ludzie będą o tym gadać i spirala będzie się ciągle nakręcać. Szkoda czasu na gadanie o jakichś nieistniejących problemach. A twórcy mogą mieć przez to błędny obraz rzeczywistości, bo skoro tyle osób o tym gada, to znaczy że coś jest na rzeczy i często ulegają, chociażby dla spokoju. Co z tego, że część osób to wyśmiewa, skoro znajdą się i tacy, którzy biorą to na poważnie? Nie chcę zmieniać świata, ale chcę żebyście wiedzieli skąd to się bierze i nie marudzili, bo sami dokładacie do tego cegiełkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak nie będzie przeciwwagi to co twórcy zobaczą? Same żale i oburzenie. Jak się nie odzywasz to cię nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te miny co musiał robić.

Ewidentne poniżanie i wyśmiewanie.

Za darmo nie robił, to o co plucie, zapłacili i zrobił, ja problemu nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... No nie wiem.

 

Ja bym w roli Keanu słyszał Karolaka. Albo jako żeńska wersja V, obojętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Rozenek?

Jest po udarze, raczej nie jest w formie do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...