Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

I jest wyjaśnienie tego plakatu:

 

So I asked her: Why was a trans model used in this particular advertisement?

 

“Personally, for me, this person is sexy,” Redesiuk said. “I like how this person looks. However, this model is used — their beautiful body is used — for corporate reasons. They are displayed there just as a thing, and that’s the terrible part of it.”

 

Redesiuk said that the world of Cyberpunk 2077 includes many people who are gender-nonconforming, some of whom enjoy showing off their bodies in public. They are a demographic group with significant purchasing power, and so, megacorporations use their likenesses to sell soft drinks. It’s supposed to be a play on the same sort of hypersexualized advertising that modern companies use to sell products today, just brought in line with the kind of future CD Projekt wants to portray.

 

“In [the year] 2077, especially with how much body modifications are available, I think people just mix and match however they want, however they feel,” Redesiuk said. “And even society is more open to different kinds of relationships.”

 

This is not to say that the player should see this kind of advertising as good. Redesiuk said that it was designed to feel jarring and overly aggressive, like all the other ads in the game, but not because of the femme-presenting trans model.

https://archive.fo/ONbxH

 

Ma to sens. :) Ale czy to jest "sexy"? Kwestia upodobań. Dla mnie niezbyt. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ma to sens. :) Ale czy to jest "sexy"? Kwestia upodobań. Dla mnie niezbyt. ;)

Górna połowa nawet ujdzie. :E

 

Ma sens. Pytanie jaka będzie reakcja wiecznie oburzonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oburzanie się na to ma tyle samo sensu co oburzanie się na brak czarnych w Wiedźminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GOLu wrzucili materiał gdzie mówią o gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wake the f up samurai

We have a city to burn

 

 

 

Kings Landing Left The Chat

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziadostowo a nie gra tu nic nie ma ciekawego , takie klimaty ,nigdy nie zdobeda popularnosci co wiedzmin skayrim czy red ,, grafa to neony i czarne textury, to nie jest to co wiedzmin ,ale sami sie przekanają ze to nie wypał.

Edytowane przez cezary777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziadostowo a nie gra tu nic nie ma ciekawego , takie klimaty ,nigdy nie zdobeda popularnosci co wiedzmin  skayrim czy red  ,, grafa to neony i czarne textury.

Czy możemy już Panu podziękować (?) i prosić o przejście do sekcji gier, które Pana interesują (zamiast bruździć w tematach, które nie interesują?)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziadostowo a nie gra tu nic nie ma ciekawego , takie klimaty ,nigdy nie zdobeda popularnosci co wiedzmin skayrim czy red ,, grafa to neony i czarne textury, to nie jest to co wiedzmin ,ale sami sie przekanają ze to nie wypał.

Cezary, ale trollować to Ty się jeszcze musisz nauczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa to neony i czarne textury, to nie jest to co wiedzmin ,ale sami sie przekanają ze to nie wypał.

 

Kurła, kiedyś to było, a teraz to nie ma! Tylko jakieś ciemności i kolorowe światełka! Paanie, tego nikt nie kupi! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odezwał sie uzalezniony od forum i gier

Czy możemy już Panu podziękować (?) i prosić o przejście do chatów, które Pana interesują (bez forów i gier)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziadostowo a nie gra tu nic nie ma ciekawego , takie klimaty ,nigdy nie zdobeda popularnosci co wiedzmin skayrim czy red ,, grafa to neony i czarne textury, to nie jest to co wiedzmin ,ale sami sie przekanają ze to nie wypał.

dobry trolling nie jest zły. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GOLu ciekawy artykuł z dokładnym opisem tego, co zobaczyli na zamkniętym pokazie. Ta gra jest coraz lepsza i lepsza.

 

W sumie to trochę zaspałem, wszędzie na zagranicznych portalach już są opinie z tego zamkniętego pokazu. :E

Edytowane przez TmK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy podjarani Keanu... i OK.

 

Ale czy Waszym zdaniem grymas, wzrok i rysy twarzy w złości (przy dźwigni w bójce typa łokciem za szyję) naszego protagonisty - nie widzicie (jak ja) Hugh Jackman'a  z Wolverine'a? ;)

Ja widzę, jak byk ;) (tylko fryza inna) ;)

 

 

g9R0j8z.jpg

 

 

wKfy6Jo.jpg

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościowi, który krzyknął do Keanu "zapierasz dech w piersiach" (You're breathtaking!, dziwnie to brzmi po polsku) zaproponowali edycję kolekcjonerską CP77, a on powiedział, że zamiast tego czy nie mogli by przeznaczyć dotacji na szpital dziecięcy (na jakiś GO Kart, nie wiem co to jest).

 

 

Capture77.png

 

 

 

 

Nieco niezręczna sytuacja dla CDPR.

 

 

Na GOLu wrzucili materiał gdzie mówią o gameplayu.

 

Słyszałem i po tym co powiedzieli hypuje to jeszcze bardziej. :D

 

A więc był zamknięty pokaz. Myślałem, że dopiero na Gamescomie się pojawi.

 

Ale czy Waszym zdaniem grymas, wzrok i rysy twarzy w złości (przy dźwigni w bójce typa łokciem za szyję) naszego protagonisty - nie widzicie (jak ja) Hugh Jackman'a z Wolverine'a?

:hmm: Nie??

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dlaczego niezręczna? Już się zgodzili.

Facetowi siostra zmarła na białaczkę, przychodził do szpitala z Xboxem, dlatego taki pomysł.

Sytuacja złożona jak questy w Wiedźminie :D

Edytowane przez stark2991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc był zamknięty pokaz. Myślałem, że dopiero na Gamescomie się pojawi.

Przecież od początku miał być, hucznie zapowiadali od dobrych kilku tygodni albo nawet miesięcy. :E I nie tylko zamknięty. Każdy obecny na E3, niezależnie, czy jest dziennikarzem, czy nie, może pójść na pokaz Cyberpunka.

Po gamescomie ma pojawić się zapis rozgrywki dla wszystkich, czyli wyląduje w sieci nagranie, tak jak rok temu.

 

Tutaj mniej optymistyczna opinia:

https://www.rockpapershotgun.com/2019/06/12/cyberpunk-2077s-e3-demo-has-weak-gunplay-and-unimaginative-stereotypes/

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie kolejna porządna gra z wysokimi ocenami gdzie przymkną oczy na minusy które w innych grach podkreślają na czerwono.

Kto przymknie oczy? Nasi?

Wiedźmin 3 był obsypany nagrodami, to także najwyżej oceniana gra na Metacritic według user score. Myślisz, że za granicą mieliby jakiekolwiek podstawy "przymykać oczy" na błędy w obcej grze?

Każda gra ma błędy. I to nie tylko takie, które są definitywne. Wiele minusów jest subiektywnych, tak jak chociażby gameplay, czy model jazdy w Cyberpunku. Tobie się coś nie spodoba, inny będzie to samo uwielbiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej zgodności jest chyba w sztywnym modelu jazdy motorem, ale myślę, że to jest do poprawy. Samochodami wyglądała już rok temu dobrze.

 

Strzelanie również już rok temu prezentowało się bardzo dobrze. Niektórzy chyba zapominają, że to nie jest FPS, tylko RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wszyscy wybaczyli im dawngrade graficzny w W3 gdzie po Ubi jadą do dziś.

 

Dlc z Skyrima ze zbroją dla konia też każdy pamięta a te 16 darmowych z W3 to jakby niewiadomo co było. Perfidnie wycięte z fulla.

 

 

Dalej mam wymieniać?

Nie wszyscy wybaczyli, ale W3 do dzisiaj się broni graficznie, a WD nie. Poziom downgrade'u był też nieporównywalnie mniejszy.

DLC do Obliviona (bo o nim mówisz) było płatne i dlatego było wytykane.

Cienkie te argumenty jak piwo z Biedronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wszyscy wybaczyli im dawngrade graficzny w W3 gdzie po Ubi jadą do dziś.

 

Dlc z Skyrima ze zbroją dla konia też każdy pamięta a te 16 darmowych z W3 to jakby niewiadomo co było. Perfidnie wycięte z fulla.

 

 

Dalej mam wymieniać?

Obniżenie grafiki w przypadku Watch_Dogs było bardziej drastyczne. Wiedźmin 3 wyglądał nadal świetnie w dniu premiery. Niektóre elementy nawet wyglądają lepiej niż na wcześniejszych prezentacjach.

Materiał z VGX był na silniku gry (to nie była właściwa rozgrywka), podrasowany. Natomiast Watch_Dogs reklamowano czystą rozgrywką...

 

DLC do, jeśli już, Obliviona było płatne. Do Wiedźminów 3 - darmowe. Miało raczej charakter wyśmiewający właśnie płatne dodatki a'la zbroja dla konia do Obliviona... Owszem, było wycięte, ale w celach marketingowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dlaczego niezręczna? Już się zgodzili.

 

Jak się zgodzili to nie ma tematu. :D

 

Przecież od początku miał być, hucznie zapowiadali od dobrych kilku tygodni albo nawet miesięcy.

Chyba te miesiące przespałem, bo nie słyszałem o tym. Tzn wiedziałem, że jakiś pokaz będzie za zamkniętymi drzwiami, ale nie na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przespałeś. Przykładowy newsy:

https://www.gameinformer.com/2019/03/27/cd-projekt-red-says-e3-2019-will-be-the-most-important-e3-in-company-history

Potem ujawniono, że będą też pokazy dla publiczności targów.

Na E3 jedzie się, by pokazać grę, a nie zbijać bąki. ;) Na E3 od zawsze były zamnknięte pokazy. Zagrać można zazwyczaj w gry, które już wyszły (nowości) albo wychodzą w najbliższych tygodniach/miesiącach. Nie pokazują jedynie gier, które sa na bardzo wczesnym etapie, wtedy dostajemy jedynie na konferencjach krótkie zapowiedzi albo filmowe zwiastuny.

Tak na dobrą sprawę, to nawet nie trzeba było czekać na newsy, skoro grę pokazywano również w ubiegłym roku, to logiczne, że będzie pokazywana na kolejnych targach, bo premiera zbliża się wielkimi krokami.

Za rok pewnie też będą, zwłaszcza jeśli nie wyrobią na się na kwiecień i będa promować kolejną swoją grę (mają ją zapowiedzieć jeszcze przed kwietniem 2020 roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo 15 dni nagrywał. Może go być całkiem sporo w grze.

Ponoć ma to być druga najważniejsza postać w grze (chyba, że ktoś zmyślał).

Klaruje się z tego fajna historia. Chip dający nieśmiertelność i wirtualny byt (lub świadomość przeniesiona do cyfrowego świata (Transcendencja)) zaklęty wewnątrz niego? ;)

 

@up

Zapowiedzą tak jak CP 6 lat temu ;)

Edytowane przez stark2991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...