Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

A do czego mam porównywać?

Do niczego. Poczekaj aż wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma do czego bo takiej gry jak CP2077 jeszcze chyba nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sieczka którą pokazali rok temu przypomina mi Deusa.

 

 

Bo to będzie coś jak typowy ex Sony-mix kilku gier.

To źle? Nie grałem w Deusa, nie przeszkadza mi to, że biorą najlepsze elementy z kilku gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin, co złego jest w tym żeby brać co najlepsze z innych gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież tak właśnie będzie

W takim razie luzik. Gubię się już w tych wszystkich newsach. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą CDPR coś wspominało o ekonomii w Cyberpunku? W takim GTA V miał niby być położony spory nacisk na to a wszyscy wiemy jak to się skończyło.

 

@Odin, nikt tu nikogo nie piętnuje, konstruktywna i uzasadniona krytyka jest zawsze dobra.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie czy teksty będą na równie dobrym poziomie jak w Wiedzminie :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On wie, że konstruktywnie i z odpowiednim uzasadnieniem nie da rady więc już zawczasu się okopuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie czy teksty będą na równie dobrym poziomie jak w Wiedzminie :E

 

Nie sadzę. Inny klimat, rynek amerykański to muszą dostosować pod ich "klimaty" (slang itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, że inny styl będzie to wiadoma sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie Cyberpunka 2077 do Deus Ex takie sensowne :lol2:

Oczywiście, że jest sensowne. Cyberpunk zapowiada się właśnie na Deus Eksa na sterydach, w otwartym świecie i ze znacznie większym budżetem. W każdym razie kreuje się na grę bliższą Deus Eksowi niż GTA (w kwestii otwartego świata i jego realizacji Cyberpunkowi pewnie będzie bliżej do Wiedźmina 3 niż GTA).

Sama gra czerpie garściami z wielu gier, jak zresztą każda inna wysokobudżetowa produkcja, w tym także z Wiedźminów. Wątpliwe, żeby była to nowa jakość w grach, ot wykorzystanie znanych rozwiązań i ewentualnie rozwinięcie niektórych (np. projekty zadań zapowiadają się odświeżająco, jeśli rzeczywiście będzie tak, jak planują to twórcy zrobić - w takim przypadku nawet i sam Rockstar mógłby się od CDPR czegoś nauczyć, bo ich projekty zadań są już archaiczne do bólu). Sam cyberpunk daje spore pole do popisu, więc myślę, że można spodziewać się jakichś świeżych, bardziej kreatywnych pomysłów, nawet jeśli część z nich będzie niuansowa, jak np. tłumaczenie w locie dzięki określonemu wszczepowi.

 

Nawet część dziennikarzy po wrażeniach z tegorocznego dema na E3 porównywała Cyberpunka właśnie do Deus Eksa, przykładowo:

 

Cyberpunk 2077 was the most Deus Ex of them all. It might be more Deus Ex than any Deus Ex game. Does that make sense? I'm still dealing with jet lag. I am very tired.

 

This makes total sense to me because if you'd squinted slightly during the demo, it almost could have been a new Deus Ex you were looking at. Albeit one made with a budget big enough to buy a gun that could shoot the moon out of orbit

 

It's extremely Deus Ex—and I consider this a good thing, because the last two Deus Ex games never approached these kinds of production values.

 

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077s-e3-2019-demo-looks-like-deus-ex-with-an-unlimited-budget/

 

https://www.gamespot.com/articles/cyberpunk-2077-gameplay-resembles-deus-ex-but-with/1100-6467773/

 

Patrząc na zeszłoroczne demo, to Deus Ex to właśnie pierwsze, co przychodzi na myśl, tylko na znacznie, znacznie większą skalę. I bynajmniej nie chodzi wyłącznie o sam cyberpunk, bo gry mają sporo wspólnych mianowników, i to główie w samej rozgrywce i możliwościach, jakie daje. Przedstawiciele CD Projekt RED sami zresztą przyznali w wywiadach, że inspirował sie właśnie m.in. serią Deus Ex czy Bloodlines.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie czy teksty będą na równie dobrym poziomie jak w Wiedzminie :E

 

 

"Jesteś wolna?"

"Jak to jest na Wiedźmina?"

 

:E

 

No i Talar z jedynki i jego cięta riposta na "co słychać"?

Tej ostatniej czasem używam na co dzień.

 

A co do rewolucji - w tym gatunku nie można dokonać rewolucji, a przynajmniej nie w takim znaczeniu, jak chcieliby czepialscy. Można za to dopracować świat, fabułę, warstwę artystyczną i rozgrywkę tak bardzo, jak nikt albo prawie nikt do tej pory - i też na trwałe wejść do historii. Co zrobił zresztą właśnie Wiedźmin 3.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz jakbyś już ograł całą grę i znał wszystkie wady i zalety ;) Porównywanie Cyberpunka 2077 do Deus Ex takie sensowne :lol2:

No nie wiem, pierwsze co mi przychodzi do głowy po obejrzeniu materiału z zeszłego roku, to dużo lepszy i ładniejszy Deus Ex.

 

Nie mówie że to złe Tylko nie chcę powtórki z W3 że to jakaś nowa jakość itp. i piętnowania tych którym coś się nie podobało.

Coś czuje, że będzie jak z W3 i RDR2, noty 90+, raczej wiekszość zachwycona, ale Tobie nie podejdzie ;)

 

No i Talar z jedynki i jego cięta riposta na "co słychać"?

Tej ostatniej czasem używam na co dzień.

Ja również :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, pierwsze co mi przychodzi do głowy po obejrzeniu materiału z zeszłego roku, to dużo lepszy i ładniejszy Deus Ex.

 

 

Coś czuje, że będzie jak z W3 i RDR2, noty 90+, raczej wiekszość zachwycona, ale Tobie nie podejdzie ;)

 

 

Ja również :lol2:

Ale o którym Deus Ex mówimy? HR czy o tym pociętym Mankind Divided?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wszystkich jakie były, czyli 1, HR i MD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę.

 

Tak samo ktoś mi tu kiedyś próbował wmówić, że po Mass Effect 3 była jeszcze jakaś gra. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszysz? :E:lol2: Przecież to kontynuacja "jedynki". Słabsza niż pierwowzór, ale jest i z tym nie masz co dyskutować :E Obczaj sobie na Google co to jest jak nie wiesz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robie. :E Dla mnie ta gra nie istnieje. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartu nie wyłapałem jakoś :E Ale też bez przesady - to nie jest przecież jakaś mega tragiczna produkcja. Da się w to grać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest średnia gra i bardzo słaby Deus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część po prostu postawiła poprzeczkę szalenie wysoko. Invisible War to był regres, ale kolejne odsłony przecież też "jedynki" nie przebiły.

 

Gdyby to się nazywało inaczej, to problem by nie istniał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przebiły ale stały w tym samym pokoju. IW nie było nawet na tej samej ulicy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...