Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady. Słabsza, ale i tak źle się nie grało. Interfejs był dość wkurzający, a tak ogólnie gierka solidne 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak będąc w temacie, warto zagrać w dwie ostatnie części jako taką zajawkę przed CP? Mówią, że jest dużo Deusa w CP, więc tak sobie pomyślałem że warto go poznać przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja HR bez tego złotego filtra? No to dla mnie gorsza niż zwykła, bo fajny klimacik budowała złota poświata. Wielu narzekało, ale dla mnie bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie narzekałem na ten złoty filtr, a wystarczyło dać odpowiednią opcję w ustawieniach. Coś w stylu "gold digger", nie wiem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Słabsza, ale i tak źle się nie grało. Interfejs był dość wkurzający, a tak ogólnie gierka solidne 7/10.

7 to ja daje MD. IW to bardziej 5.

 

 

W oba nowe Deusy IMO jak najbardziej warto zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja HR bez tego złotego filtra? No to dla mnie gorsza niż zwykła, bo fajny klimacik budowała złota poświata. Wielu narzekało, ale dla mnie bajka.

Ale z wplecionym w grę dlc The Missing Link i z przemodelowanymi starciami z bossami (dodatkowe opcje dla postaci nastawionych na non-lethal). A filtr można przywrócić sweetfxem.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa Deus EX są niesamowite, no i najważniejsze to mają dużo sekretów i system nagradzania za eksploracje miejsc teoretycznie niedostępnych, tak jak to miało miejsce w oryginalnym Deus EX 1. Warto zagrać, dla fanów cyberpunk obowiązkowa pozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniecie atakować Epic po pewnych śledztwach jutuberów, serio się zastanówcie czy bardziej pomagacie czy przeszkadzacie.

Swoją drogą corporate war :)

 

Ale serio, kibicujecie CDPR? Ja też, na spokojnie ten cyrk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że kibicuję. Jak do tej pory Redzi nie zawiedli. Każda ich kolejna gra miała kolosalne zmiany (w gamepleyu, grafice itd). To był przeskok jak do innej galaktyki. :):cool:

 

Ten mem już wrzucałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to chodzi o to, że jacyś durni dziennikarze robią grze darmową reklamę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to chodzi o to, że jacyś durni dziennikarze robią grze darmową reklamę?

 

Nie. O to że być może umyślnie działają na szkodę GOG.

A jeśli chodzi Ci o słynne "byle by mówili", to to tak fajnie nie działa. Realnie można uderzyć w produkt negatywnymi recenzjami - zwłaszcza na delikatnym polu dyskryminacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co widzę, ludzie już nie wierzą w "recenzentów" wśród których mało zostało tych obiektywnych. Wystarczy poobserwować komentarze ludzi na różnego typu bzdurne zarzuty wobec gry, która nawet jeszcze nie wyszła. Dokładnie uważam, że im więcej pewne krzykliwe i nielubiane grupy narzekają na grę przy użyciu bzdurnych argumentów tym lepiej gra się sprzeda.

 

Przy okazji zastanawiam się jak będzie wyglądała sprzedaż na poszczególnych platformach:

GOG - zakładam, że CP 2077 sprzeda się w dużej ilości dzięki ludziom świadomym, że tak najlepiej wesprą CDP RED (pewnie zdecydowana większość graczy w Polsce wybierze GOGa)

STEAM - największa i najwygodniejsza platforma więc większość tradycyjnie wybierze STEAMA

EPIC STORE - i tu zastanawiam się kto kupi grę w ich sklepie gdy za tą samą cenę będzie dostępna na STEAMie ina GOGu, zakładam spektakularną klapę (może kilkadziesiąt tysięcy kopii sprzedadzą, raczej nie więcej) :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda na cudowne PRowe rozegranie przez CDPR - w sumie nic nie zrobili, a wszyscy są źli na Anitkę, RPS, KOTAKU i Polygon. A jeszcze rykoszetem obrywa Epic.

Z tą niewiarą w recenzentów bym nie przesadzał, fora o grach to wbrew pozorom margines ludzi którzy gry kupują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, o tym właśnie piszę.

Ona troszkę chaotycznie to tłumaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak będąc w temacie, warto zagrać w dwie ostatnie części jako taką zajawkę przed CP? Mówią, że jest dużo Deusa w CP, więc tak sobie pomyślałem że warto go poznać przed premierą.

 

ostatnie dwa Deus Exy. fajne gry, nieźle się starzeją i mona je dostać za śmiesnze pieniądze. MD wciągnął mnie naprawdę solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcje i tak w dół o 10% po E3.

 

To akurat jest bez znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcje i tak w dół o 10% po E3.

A kilka godzin po E3 zdobyły rekordy. Taka jest giełda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W KCD, nieporównywalnie mniejszą produkcję też walili i gówno z tego wyszło.

 

YT i Twitch teraz potęgą. A tam na szczęście dużych szczekaczy w stylu Kotaku nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W KCD, nieporównywalnie mniejszą produkcję też walili i gówno z tego wyszło.

 

Do tej pory pamiętam, że kolega dostał bana na NeoGAF na chyba 3mce, za napisanie że czarni rycerze w tamtych czasach są tak samo realistyczni jak smoki xD

(a później pajace poszli na rakera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A usłyszał, że jest nazistą i alt-right'owcem? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A usłyszał, że jest nazistą i alt-right'owcem? :E

 

Tego nie pamiętam :)

Ale ja dostałem permbana na resetera przy okazji tego tweeta cdpr "do you assume their gender" czy jakoś tak (pamiętacie chyba).

A napisałem że nic dziwnego że Trump wygrał, skoro wszyscy wkoło tacy delikatni - perm za "dismissing transophobia" :lol2:

 

A ja serio jestem "lewakiem" - to sporo mówi o rakerze :)

 

EDIT: nawet znalazłem

User permanently banned: downplaying transphobia

 

And you guys wonder why Trump won... Jesus.

Bad joke.

Amazing overreaction.

 

Fajnie się teraz przegląda ten temat, pobanowani nawet ludzie którzy wtedy atakowali CDPR - rewolucja zjada swoje dzieci ;)

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restera, Kotaku, Polygon, Rock Paper Shotgun... cóż za ciekawe miejsca w sieci.

Myślałem, że jestem umiarkowanym lewakiem, ale chyba jednak jestem nazistą. :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...