Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GEN1992

allegro.pl nie ma mojego banku na liście jak zaplacić

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuje na allegro i o dziwo na liście banków nie ma mojego nie po to mam konto internetowe aby wypełniać druki jak wybiorę inny bank byle dostać dane do przelewu nic się nie stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wybierzesz inny bank to nie dostaniesz danych do przelewu. Wybierz "przelew tradycyjny" lub jakoś podobnie to się nazywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapłacić kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaje coś takiego:

Dane odbiorcy PayU S. A.

ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań

Bank BRE BANK SA O/REG. w Poznaniu

Swift BREXPLPWPOZ

Sort code 11401124

Numer rachunku PL 08114011243730010226300777

Tytuł przelewu (IdT 226300777)PayU w Allegro

 

co to jest ten swift i sort code

 

by się zgadzało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz normalnego maila do sprzedawcy żeby podał Ci adres i numer konta bankowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swift jest do przelewów zagranicznych możesz go zignorować. W zasadzie tylko to jest ważne

 

Dane odbiorcy PayU S. A.

Numer rachunku PL 08114011243730010226300777

Tytuł przelewu (IdT 226300777)PayU w Allegro

 

W zasadzie to nawet dane odbiorcy są nieistotne. System ELIXIR i tak sprawdza tylko poprawność numeru konta, a dla Allegro istotny jest wyłącznie tytuł przelewu, po którym zidentyfikują Twoją płatność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje na allegro i o dziwo na liście banków nie ma mojego nie po to mam konto internetowe aby wypełniać druki jak wybiorę inny bank byle dostać dane do przelewu nic się nie stanie?

 

Z ciekawości: którego to banku internetowego brakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. W każdym razie wybierasz albo opcję zapłaty przelewem tradycyjnym, albo wybierasz dowolny bank, w którym dają dane do przeklejenia (np. Getin). Płatność i tak jest identyfikowana na podstawie ciągu znaków w tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej, sprawdź czy na tej aukcji było napisane, że sprzedawca akceptuje zwykły przelew, jeśli tak to powinien być w aukcji podany nr konta na który wpłacisz pieniądze bez PayU. Jeśli nie to, jak ktoś już napisał, poproś w mailu o nr konta tego sprzedawcy. Wydaje mi się, że jeżeli wybierzesz z dostępnych opcji inny bank, to może być problem, ponieważ to właściwy bank wysyła odpowiedź do PayU, że zlecono przelew z jego konta na podstawie wygenerowanego id?. Aczkolwiek może się udać, jednak dla spokoju poprosiłbym sprzedawcę o podanie nr konta bezpośrednio do jego banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to w PAYU jest opcja zwykłego przelewu, żeby się nie bawić w pisanie do sprzedawcy o dane.

 

Bank, z którego robię przelewy też nie obsługiwany przez PAYU. Robię zawsze według danych z przelewu tradycyjnego i pieniądze dochodzą bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po co kombinować szukać itd.. zapłać chłopie kartą KONIEC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...