Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RadeQ '

Co zrobić w tej sytuacji z Samsungiem Galaxy S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem. Mam zmodyfikowanego samsunga I9000 Android 4.0.4, wersja pasma podstawowego I9000XXJVU, wersja jądra 3.1.10-g1f740e4, ROM version RC5

Dziwnie telefon muli, nie moge włączyc aparatu czy muzyki bo wyskakuje co chwile "Niestety proces android.process.media został zatrzymany" w menu przewijanie jest bardzo trudne, dotykam cos na dole a naciska sie coś u góry, no po prostu nie da się nic zrobić. Stało się tak w przypadku gdy przywróciłem ustawienia fabryczne ale i tak przed tym restartem telefon dziwnie mulił, błędu "Niestety proces android.process.media został zatrzymany" jeszcze nei było.

Co mogę w takiej sytuacji zrobić, nie znam się zabardzo na tym całym modowaniu, jestem świeżo w posiadaniu tego telefonu. Może coś w trybie download mode..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróć do oryginalnego soft 2.3.x To powinno rozwiązać sprawę. Tak to jest z tymi modowanymi softami: u jednego mogą działać bez problemu z u drugiego mogą się wysypać.

Ściągnij Odina, sofcik i do roboty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy moge tym zabiegem telefon w jakiś sposób uwalić ?

Dałbyś jakiś poradnik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj inny, stabilny rom. Ja mam AOSP i polecam http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1618757 .

 

Wróć do oryginalnego soft 2.3.x To powinno rozwiązać sprawę. Tak to jest z tymi modowanymi softami: u jednego mogą działać bez problemu z u drugiego mogą się wysypać.

Ściągnij Odina, sofcik i do roboty :D

Lepiej niech zainstaluje dobrego 4.0.4, bo wydajność i ogólna radość z użytkowania telefonu dużo większa. Przesiadłem się z 2.3.4 i nie wróciłbym teraz do niego :P.

 

Zakładam że już masz CWM, więc ściągasz pliki ICS333 i GAPPS (linki na forum XDA, patrz wyżej) i wrzucasz je na pamięć telefonu. Wyłączasz telefon, potem przytrzymujesz jednocześnie przyciski vol+, home i power. Odpala się CWM, robisz wszystkie Wipe, potem każesz mu instalować zip z podanego folderu. Wskazujesz ICS333...zip i jak się zainstaluje to wskazujesz ponownie, ale folder GAPPS....zip. Klikasz reboot i cieszysz się nowym systemem.

 

p.s

 

Zrób sobie wpierw kopie zapasowe książki telefonicznej i innych prywatnych bzdetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskocz sobie na forum.android.com.pl albo na jakieś inne forum o androidzie to będzie miał ładne instrukcji krok po kroku jak i linki do softu.

Szanse na uwalenie są bliskie ZERU przy aktualizacji przez Odina.

Naładuj dobrze baterie i módl się żeby nie wyłączyli prądu przy uploadzie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem ze telefon chodzi jak powinien, ale nadal co jakis czas wyskakuje ten błąd, czy mogę może przez CWM w tej chwili go jakoś odświezyc? Chodzi mi o to czy ten soft który mam aktualnie moge jakos "zreperować" metodą vol+ home i power ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vol+ home i power to przyciski które musisz nacisnąć gdy telefon jest wyłączony by wejść w CWM :P. Zrób sobie wpierw beckup ważnych rzeczy i leć zgodnie z tym co Ci napisałem w poprzednim poście. Dodam że ten rom chodzi na prawdę przyjemnie i szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli odnin do tego nie jest mi potrzebny ani jakies połączenie z kablem usb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz tylko skopiować pliki romu (w postaci .zip) na pamięć telefonu. No i miej te przynajmniej 50% baterii.. Odin w tym wypadku nie jest potrzebny.

 

P.S

W ogóle to załóż sobie konto na android.com.pl, bądź na xda jak operujesz angielskim. W razie problemów piszesz na jednym, albo drugim i 10 osób Ci od razu odpowiedź piszę :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten ICS i GAPS tak jak pobrałem w zipie wrzucam na fona? nic nie wypakowuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki za wszystko, bede za kilka godzin i zobaczymy jak mi to wyjdzie, dam wam znać poźniej :)

 

Powiedzcie mi jeszcze do jakiego folderu mam wrzucic ten ics i gaps do LOST.DIR czy .android_secure ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rdr 2 nie jest dobrą grą do sprawdzania stabilnośći oc .
    • Cześć, Aktualnie posiadam Optix MAG272C MSI. Niby ma naprawdę dosyć dobre ustawienia jak 165HZ, 1ms, HDR, natomiast bardzo męczą mi się przy nim oczy. Nie mogę wytrzymywać w pracy jako programista. Ekran jest tak jakby trochę nie wyraźny dla mnie, jakby cień. Naprawdę tragedia. Zależy mi głównie na tym, żeby oczy męczyły mi się jak najmniej, aby obraz był po prostu jakościowy do pracy biurowej/dla programisty. Opcjonalną cechą jest kompatybilność z Macbookiem (na razie mam zwykłego paviliona na linuxie). Na razie znalazłem takie, które mogłyby się sprawdzić. Inne cechy: 1444p minimum, 27 cali, prosty nie zakrzywiony, w moim przypadku odbieram zakrzywienie jako dużo gorszą jakość i droższą opcje. Nie wiem czy lepiej patrzeć w 32 cale czy w 27, żeby wzrok się mnie męczył.   https://www.x-kom.pl/p/1160222-monitor-led-27-dell-g2724d.html#Specyfikacja https://iiyama-sklep.pl/1149-monitory-gamingowe-g-master-red-eagle-monitor-iiyama-g-master-red-eagle-gcb3480wqsu-b1-34-zagiete-va-led-180hz-04ms-2xhdmi-2xdisplayport-hub-usb-freesync--4948570122257.html INNE: https://www.x-kom.pl/p/1168419-monitor-led-27-lg-ultragear-27gr93u-b.html?utm_source=forum&utm_medium=pclab-dl&utm_campaign=Q1 https://www.x-kom.pl/p/1160222-monitor-led-27-dell-g2724d.html?utm_source=forum&utm_medium=pclab-dl&utm_campaign=Q1 1. https://www.amazon.com/ASUS-1080P-Gaming-Monitor-VG246H/dp/B071KHHDNK?linkCode=sl1&tag=suzlyfee-20&linkId=ea51b393324ca79167d5322a38606c89&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl&th=1 2. Dell SE3223Q -https://www.amazon.com/Dell-SE3223Q-31-5-inch-Monitor-Gray/dp/B0B2GRMGFL?&linkCode=sl1&tag=suzlyfee-20&linkId=09491e0d74e512c4fa21d9984e748fb4&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl  
    • Thermalright Peerless Assassin za 184zł z amazona, ciężko znaleźć coś lepszego "taniego"
    • Jest pełno info, że GTA V nie lubi szybkich maszyn, w tym też dużo filmików na yt "jak sobie z tym poradzić". Niestety, większość filmików dotyczy sytuacji, gdy stuttery pojawiają się regularnie w odstępach kilkusekundowych, a u mnie sytuacja wygląda tak, że gra zacina się raz na kilka/kilkanaście minut na około 1-3 s, co mocno wkurza. Tym bardziej, że na serwerach RP zwykle przy tym stutterze po prostu gra wywala się. I: tak, stuttery są zarówno w online, jak i offline.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...