Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RadeQ '

Co zrobić w tej sytuacji z Samsungiem Galaxy S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem. Mam zmodyfikowanego samsunga I9000 Android 4.0.4, wersja pasma podstawowego I9000XXJVU, wersja jądra 3.1.10-g1f740e4, ROM version RC5

Dziwnie telefon muli, nie moge włączyc aparatu czy muzyki bo wyskakuje co chwile "Niestety proces android.process.media został zatrzymany" w menu przewijanie jest bardzo trudne, dotykam cos na dole a naciska sie coś u góry, no po prostu nie da się nic zrobić. Stało się tak w przypadku gdy przywróciłem ustawienia fabryczne ale i tak przed tym restartem telefon dziwnie mulił, błędu "Niestety proces android.process.media został zatrzymany" jeszcze nei było.

Co mogę w takiej sytuacji zrobić, nie znam się zabardzo na tym całym modowaniu, jestem świeżo w posiadaniu tego telefonu. Może coś w trybie download mode..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróć do oryginalnego soft 2.3.x To powinno rozwiązać sprawę. Tak to jest z tymi modowanymi softami: u jednego mogą działać bez problemu z u drugiego mogą się wysypać.

Ściągnij Odina, sofcik i do roboty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy moge tym zabiegem telefon w jakiś sposób uwalić ?

Dałbyś jakiś poradnik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj inny, stabilny rom. Ja mam AOSP i polecam http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1618757 .

 

Wróć do oryginalnego soft 2.3.x To powinno rozwiązać sprawę. Tak to jest z tymi modowanymi softami: u jednego mogą działać bez problemu z u drugiego mogą się wysypać.

Ściągnij Odina, sofcik i do roboty :D

Lepiej niech zainstaluje dobrego 4.0.4, bo wydajność i ogólna radość z użytkowania telefonu dużo większa. Przesiadłem się z 2.3.4 i nie wróciłbym teraz do niego :P.

 

Zakładam że już masz CWM, więc ściągasz pliki ICS333 i GAPPS (linki na forum XDA, patrz wyżej) i wrzucasz je na pamięć telefonu. Wyłączasz telefon, potem przytrzymujesz jednocześnie przyciski vol+, home i power. Odpala się CWM, robisz wszystkie Wipe, potem każesz mu instalować zip z podanego folderu. Wskazujesz ICS333...zip i jak się zainstaluje to wskazujesz ponownie, ale folder GAPPS....zip. Klikasz reboot i cieszysz się nowym systemem.

 

p.s

 

Zrób sobie wpierw kopie zapasowe książki telefonicznej i innych prywatnych bzdetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskocz sobie na forum.android.com.pl albo na jakieś inne forum o androidzie to będzie miał ładne instrukcji krok po kroku jak i linki do softu.

Szanse na uwalenie są bliskie ZERU przy aktualizacji przez Odina.

Naładuj dobrze baterie i módl się żeby nie wyłączyli prądu przy uploadzie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem ze telefon chodzi jak powinien, ale nadal co jakis czas wyskakuje ten błąd, czy mogę może przez CWM w tej chwili go jakoś odświezyc? Chodzi mi o to czy ten soft który mam aktualnie moge jakos "zreperować" metodą vol+ home i power ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vol+ home i power to przyciski które musisz nacisnąć gdy telefon jest wyłączony by wejść w CWM :P. Zrób sobie wpierw beckup ważnych rzeczy i leć zgodnie z tym co Ci napisałem w poprzednim poście. Dodam że ten rom chodzi na prawdę przyjemnie i szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli odnin do tego nie jest mi potrzebny ani jakies połączenie z kablem usb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz tylko skopiować pliki romu (w postaci .zip) na pamięć telefonu. No i miej te przynajmniej 50% baterii.. Odin w tym wypadku nie jest potrzebny.

 

P.S

W ogóle to załóż sobie konto na android.com.pl, bądź na xda jak operujesz angielskim. W razie problemów piszesz na jednym, albo drugim i 10 osób Ci od razu odpowiedź piszę :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten ICS i GAPS tak jak pobrałem w zipie wrzucam na fona? nic nie wypakowuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki za wszystko, bede za kilka godzin i zobaczymy jak mi to wyjdzie, dam wam znać poźniej :)

 

Powiedzcie mi jeszcze do jakiego folderu mam wrzucic ten ics i gaps do LOST.DIR czy .android_secure ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...