Skocz do zawartości
L.A Darkman

Battlefield 4 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

jw, nie odpalisz poniżej 4 graczy, life is brutal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no szlag mnie trafi :mad2: :mad2: :mad2: człowiek chce sobie spokojnie pograć i ciach! Ban. Najlepsze, że wielu użytkowników ma ten sam problem.

 

Śmieszne to....można mnie teraz zacząć oskarżać o czitowanie tylko problem jest w tym, że nawet po wywaleniu mnie z serwera nie ma żadnego kodu na podstawie, którego jest ban. Ban i tyle, widocznie twarzowe nieopłacone :E

Edytowane przez cr1mson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szlag mnie trafi :mad2: :mad2: :mad2: człowiek chce sobie spokojnie pograć i ciach! Ban. Najlepsze, że wielu użytkowników ma ten sam problem.

 

Śmieszne to....można mnie teraz zacząć oskarżać o czitowanie tylko problem jest w tym, że nawet po wywaleniu mnie z serwera nie ma żadnego kodu na podstawie, którego jest ban. Ban i tyle, widocznie twarzowe nieopłacone :E

miałem to samo - a fajnie się zapowiadało, ale się odechciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns
Napisano (edytowane)

Ja już przestałem liczyć i przejmować się banami, przyzwyczaiłem się że zakompleksieni admini nie lubią pilotów helki :)

Edytowane przez Thorns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie admini bo ban jest globalny tylko kwestia punkbustera, który z czapy bierze te bany i wlepia losowo :/ wysłałem ticket do adminów PB, gdzieś wyczytałem, że osoby z fałszywie zbanowane zostają odbanowane tylko niestety trzeba swoje odczekać. Mam nadzieję bo się ostro wku....ię jak przez nieudolność zarówno ea jak i pb nie będę mógł grać a niespecjalnie uśmiecha mi się kupowanie nowego konta i odblokowywanie od nowa wszystkiego :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra została zdeptana przez twórców. Zobaczcie co się dzieje z wyszukiwarką. Serwer pokazuje 50 graczy, a po podłączeniu na serwerze gra 10 osób. Albo serwery nie pokazują ile kuponów do końca rundy. Także nie widać kto gra na serwerze. Gra została zdeptana i jak by mogli to najchętniej by wyłączyli większość serwerów i tak będzie jak wyjdzie kolejny Battlefield zaraz po WW2 :cool: W BF1 większość serwerów to od DICE więc zostanie później tylko garstka prywatnych. Szkoda że dobry Battlefield skończył się na BF4. Kolejne części jak BF1 to się zwie Runfield 1 gdzie jest tylko bieganie od flagi do flagi non stop. Bardzo realistyczna gra już widzę jak w okresie WW1 w ciągu godziny 30 razy żołnierze biegali od okopu do okopu. A kolejny WW2 to klon WW1 tylko skiny postaci się zmienią. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

Ta gra została zdeptana przez twórców. Zobaczcie co się dzieje z wyszukiwarką. Serwer pokazuje 50 graczy, a po podłączeniu na serwerze gra 10 osób. Albo serwery nie pokazują ile kuponów do końca rundy. Także nie widać kto gra na serwerze. Gra została zdeptana i jak by mogli to najchętniej by wyłączyli większość serwerów i tak będzie jak wyjdzie kolejny Battlefield zaraz po WW2 :cool: W BF1 większość serwerów to od DICE więc zostanie później tylko garstka prywatnych. Szkoda że dobry Battlefield skończył się na BF4. Kolejne części jak BF1 to się zwie Runfield 1 gdzie jest tylko bieganie od flagi do flagi non stop. Bardzo realistyczna gra już widzę jak w okresie WW1 w ciągu godziny 30 razy żołnierze biegali od okopu do okopu. A kolejny WW2 to klon WW1 tylko skiny postaci się zmienią. :lol2:

 

 

zainstaluj plugin do chroma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czemu w BF4 po włączeniu MSI After... i Rivatuner blokuję grę albo wywala do pulpitu? Ktoś miał coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem ponad 1300 godzin i nigdy nie miałem takiej przypadłości scratchhead.gif MSI AF i RT najnowsza rewizja ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno najlepsza część z serii do tej pory... dalej wiele osób gra? Warto instalować? Można fajnie pograć?

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno najlepsza część z serii do tej pory... dalej wiele osób gra? Warto instalować? Można fajnie pograć?

nadal gram w bf4 tyle, że na HC tylko i nadal widzę mnóstwo serwerów pełnych w dowolnych godzinach, na normalu podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno najlepsza część z serii do tej pory... dalej wiele osób gra? Warto instalować? Można fajnie pograć?

 

 

Tak, najlepsza. Przekonałem się o tym ponownie jak po spędzeniu tych 100+ godzinek w BFV tak z ciekawości odpaliłem sobie po latach BF4. Grywalność kosmicznie lepsza. Odrazu widać jak BFV jest niby udany ale jednak coś poszło nie tak, czegoś zabrakło.

BF4 nadal pełne ludzi i gra się mega fajne jak się wraca z pół udanego BFV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z bf5 to nawet wystarczy powrócić do bf1 i jak sie kiedyś za bardzo jedynki nie lubiło, to teraz dostaje z miejsca +2 do oceny i banan się kroi na twarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkop, ale może ktoś gra i ma podobny problem co ja.

Otóż ostatnio grałem w niedzielę i było wszystko ok. Dzisiaj natomiast próbując dołączyć do jakiegokolwiek serwera, wyrzuca mi komunikat o utracie połączenia z sesją. Restarty gry czy Origin nie pomagają. Ktoś zna rozwiązanie?

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dziwne, ale naprawiło się samo. Po prostu w środę nie działało, a od wczoraj chodzi normalnie. Nie wiem co to za cuda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te cuda nazywają sie serwery EA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gra już nie jest na serwerach EA, a firm trzecich. Już jakoś od roku czy dłużej. Nawet w menu jest o tym info cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z BF4. Widze serwery w polowie pełne (32/64 , 48/64 itp). Wchodzę na serwer i jest pusty. I tak 7 serwerów. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scofield_PL Tutaj masz wątek z forum EA - https://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/Battelog-UI-shows-a-wrong-player-count/td-p/6872463

Są dwie opcje;

- pokaż pełną stronę serwera

- instalowanie dodatku Battlelog BF4 Player Count Checker w Chrome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

poszukuję chętnych do grania w BF4.

Planujemy własny serwer do grania for fun.

Do komunikacji używam discord -> zapraszam na kanał https://discord.gg/NfC97b6Qnv
 

Obecnie mamy około 10 osób, zapraszam osoby 20+.
Priv discord "kosak"

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł w wersji PC nadal żyje ? Mam ochotę kupić wersję premium ale nie wiem czy będzie z kim grać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...