Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pablosss

Pytanie do posiadaczy poczty w interii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

 

Od 2 dni nie mogę się zalogować na swoją pocztę w domenie " interia.eu ". Wyskakuje mi komunikat " błędny login lub hasło ". Jestem przekonany, że nikt nie włamał mi się na konto pocztowe. Czy też macie takie problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hasło na pewno poprawne wpisujesz? Skorzystaj z opcji przypomnienia hasła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% wpisuje poprawny login i hasło, a z opcji przypominajki nie mogę skorzystać bo...nie pamiętam co tam wpisywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rzeczywiście może to być jakiś chwilowy problem z usługą.

Może wypowie się ktoś kto ma tam konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam problemu z tą spamową pocztą, ewidentnie coś źle robisz, capsa masz wyłaczonego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zobacz u kogoś innego na pc czy się zalogujesz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jw. A może masz jakiś "pakiet zabezpieczający" albo blokadę reklam? Kiedyś gimnastykowałem się chyba z 15 min, żeby ustawić płatny (!) "pakiet" Gdata tak, by pewna pani mogła zalogować się na swoją pocztę w Interii (bo efekt było podobny do takiego, jak u Ciebie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam problemu z tą spamową pocztą, ewidentnie coś źle robisz, capsa masz wyłaczonego ?

 

Tak, mam capsa wyłączonego. Nic nie zmieniałem w żadnych ustawieniach a problem się pojawił.

 

Jw. A może masz jakiś "pakiet zabezpieczający" albo blokadę reklam? Kiedyś gimnastykowałem się chyba z 15 min, żeby ustawić płatny (!) "pakiet" Gdata tak, by pewna pani mogła zalogować się na swoją pocztę w Interii (bo efekt było podobny do takiego, jak u Ciebie).

 

 

Mam Kasperka, ale mam go od dość dawna, nic nie zmienialem w ustawieniach. Tak więc to raczej nie wina konfiguracji czegokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz Kasperskiego i zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...