Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hebi

błąd przy instalacji systemu windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem otoz dzisiaj chcialem zrobic formata,usunolem wszystkie partycje i poznie chcialem zainstalowac windowsa 7(odrazu mowie pirata,ale mam oryginalnego cd-key'a) otoz w trakcie instalacji przy kopiowaniu plikow wyszkoczyl mi błąd: 0x80070017.Niewiem z czym to moze byc zwiazane.Pozniej probowalem zainstalowac windowsa JG x32 i wszyskot pieknie instalacja zostala przeprowadzona pomyslnie i gdy wyskoczyl ten pasek ladowania systemu zaraz wyskoczyl niebieski ekran i biale litery.Znowu chcialem za instalowac windowsa ale uzylem teraz oryginalnej plytki Vista Home Premium i w trakcie instalacji tez wyskoczyl blad.Zrobilem diagnostyke naprawy systemu i oto mi wyskoczyly takie informacje

 

dysk systemowy device/harddisk0

katalog windows uruchomienie programu autochk 0

Liczba glownych przyczyn 1

 

reszta ukonczona pomyslnie i na koncu pisze ze znaleziono glowna przyczyne

Brak menedzera rozruchu lub jest uszkodzony

Akcja naprawy:naprawa pliku

Wynik:niepowdzenie kod bledu 0x15

 

Niewiem co z tym zrobic czy zaniesc do informatyka(bo gwarancja mi sie juz raczej skonczyla) czy samemu moge jakos rozwiazac ten problem.Nawet nie moge jakiegos programu zainstalowac co by mi jakos pomogl bo nie mam windowsa wogole a dysk jest czysty.

 

Model laptop:Samsung r525

Pomoze ktos prosze!! z gory dziekiD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w jakim trybie pracuje kontroler dysku twardego (AHCI, czy IDE Compability).

Jeżeli w tym pierwszym, to zmień na ten drugi i zobacz czy teraz uda się przeprowadzić instalację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiesz mi dokladnie jak to zrobic bo nieznam sie za bardzo na komputerach,jezeli chodzi o dzialanie takich rzeczy.Ale poprzednim razem instalowalem normalnie windowsa to niewiem czemu teraz takie cos moze to ma zwiazek z partycja ktora miala tam chyba niecale 100mb bo usunolem wszystkie i od nowa utworzylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

partycja nie ma znaczenia

 

dla 7 ustaw w biosie raczej ahci

 

wpisz do google jak wejść do biosu i jak ustawić ahci w biosie, może te niebieskie obrazki ci pomogą

 

najczęściej do biosu wchodzi się naciskając del tuż po włączeniu komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...