Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kamlotex

Laptop do 4100zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupić laptopa i dlatego chcialbym sie poradzic Was, ktory notebook bylby najlepszy w cenie, ktora podalem w temacie. Laptop ma miec 17 cali, przeznaczeniem jego przede wszystkim maja byc gry oraz przegladnie filmow w hd. Prosze o propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza opcja

 

 

druga opcja

 

 

Ten pierwszy Dell to bardzo dobry laptop, wydajna karta graficzna, 128gb dysk ssd, matryca full hd, jedyne czego mi w nim brakuje to napędu blu-ray.

 

Drugi model ma natomiast lepszy procesor, ale brak dysku SSD. Ogólnie patrząc pierwsza opcja będzie lepsza. 

 

Połączenie dobrodziejstw pierwszego modelu i drugiego to koszt rzędu 4500zł

 

klik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten? -

http://www.komputronik.pl/product/163129/Komputery/Laptopy_i_netbooki/Asus_N76VZ_V2G_T1113V.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny dysk 5400 obrotów.

 

Zauważ że pierwszy model Della podanego przeze mnie posiada oprócz 128gb SSD także 750gb służący jako magazyn.

 

Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest SSD to proponuje zapoznać się z jakimkolwiek filmem na yt

 

NP

 

 

 

Na drugim filmie jest to ładniej pokazane gdzie aplikacje na standardowym HDD ładują się ponad półtorej minuty, ssd potrzebuje tylko 18 sekund. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...