Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

big93

Laptop+TV, gry nie na całym ekranie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż dzisiaj podłączyłem pierwszy raz laptopa niedawno kupionego do TV (37'). Po podłączeniu wybrałem odpowiednią rozdzielczość dla TV i oczywiście na całym ekranie był idealnie rozciągnięty pulpit. Niestety gdy włączyłem fifę czy virtuę tennis to już nie były na całym ekranie. Obrazy gier zwęziły się w obie strony tak o 50%. Co zrobić by gry się tak nie zwężały. Powtarzam, że gdy gry nie były włączone tylko normalnie pulpit cz film z dysku twardego to wszystko było idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka karta graficzna znajduje się w laptopie ? Możliwe że trzeba coś pokombinować w ustawieniach sterowników to raz, a dwa w jakiej rozdzielczości próbujesz odpalić te gry na TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest lenovo z580 więc ma GF 630m. Telewizor jest 37'. Pulpit pięknie na całym ekranie jest tv jest zawsze tylko niestety tak juz nie jest z grami. Na samym laptopie są gry na całym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kwestia tego że kiedy rozdzielczość pulpitu się zmienia to w gierkach pozostaje ta sama( czyli natywna w lapku)? sprobuj coś pokombinować może w ustawieniach gier. może w tym tkwi problem? bo jak film z laptopa na ekranie tv oglądasz to wszystko ok tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko ekstra. Dopiero jak grę włączę, to tylko na połowie ekranu jest gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylgada na to ze wystaczy zmienic rozdzielczosc w samej grze i tyle, nie probowales tego ? Moim zdaniem rozwiazanie problemu moze byc prozaiczne, musialbym miec tylko sprzet bezposrednio przed soba na kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...