Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Patrykopoulos

google chrome 21 brak dzwięku na youtube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dzisiaj zaktualizował mi się google chrome , do najnowszej wersji 21 , jednak podczas oglądania youtube na żadnym z filmików niema dzwięku , włączyłem internet explorera i dzwięk jest . Ktoś wie jak rozwiązać ten problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli chodzi o brak dźwięku to u mnie pomogło wyłączenie wtyczki pepflashplayer.dll

 

Ustawienia - ustawienia zaawansowane - ustawienia treści - wyłącz poszczególne wtyczki - wtyczka flash (rozwiń szczegóły) - i wyłączasz tę z końcówką "pepflashplayer.dll"

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak dzwięku - to coś dla mnie . Ja chcę wyłączyć na stałe dzwięki w Firefox 13 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Scorpions.B

Brak dzwięku - to coś dla mnie . Ja chcę wyłączyć na stałe dzwięki w Firefox 13 .

Wyłącz głośniki ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli chodzi o brak dźwięku to u mnie pomogło wyłączenie wtyczki pepflashplayer.dll

 

Ustawienia - ustawienia zaawansowane - ustawienia treści - wyłącz poszczególne wtyczki - wtyczka flash (rozwiń szczegóły) - i wyłączasz tę z końcówką "pepflashplayer.dll"

 

Pozdrawiam

Dzięki, pomogło. Też dzisiaj z tym walczyłem. Co za dziadostwo. Wgl zauważyłem, że po zaktualizowaniu do tej wersji coś się poprzestawiało, bo wcześniej miałem normalnie dźwięk 2.1, a teraz leci ze wszystkich 5 głośników i trochę **ujowo się teraz muzyki słucha z przeglądarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć miałem ten sam problem co kolega

Według powyższej instrukcji udało mi się z powrotem włączyć dźwięk jednak teraz jedna słuchawka gra głośniej od drugiej

proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem o tym problemie na zagranicznych forach. Wygląda na to, że winę za problemy z dźwiękiem ponosi wtyczka flash. Zaleca się poczekanie na aktualizację wtyczki. Tymczasowo pozostaje pozostawienie wyłączonej biblioteki pepflashplayer.dll do czasu aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...