Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

M_A_N_S_O_N

spolszczenie do Etherlords II

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - czy ma ktos stronke z ktorej mozne pobrac spolszczenie do Etherlords II ?

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to gra wyszla po polsku wydana przez CDPROJEKT. :Up_to_s: Wiec nie wiem skad to pytanie, no chyba, ze masz pirata albo sprowadzone z zagranicy(w to watpie) :P:Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na siec wskoczyla wersja Etherlords II po angielsku.... szczerze to nie znalem tej gry wczesniej... bo malo gram przy kompie ale mnie chetka wziela.. tak czy owak nie chce sie meczyc z angielskim wole isc na latwizne wiec prosze o wersje PL do sciagniecia.... to chyba nic zlego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na siec wskoczyla wersja Etherlords II po angielsku.... szczerze to nie znalem tej gry wczesniej... bo malo gram przy kompie ale mnie chetka wziela.. tak czy owak nie chce sie meczyc z angielskim wole isc na latwizne wiec prosze o wersje PL do sciagniecia.... to chyba nic zlego

Trzeba było kupic orginała ;) Zobacz na tej stronce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenia nie ma. Możesz conajwyżej od razu spolonizowaną wersję skądś wytrzasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahhh pieknie dobra kij.. cos sie wykombinuje

 

mozna juz zamknac ten temat =\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...