Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladyofshade

Jak odtworzyć film 3D z komputera na TV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnosnie odtwarzania filmów 3D. Uprzedzam jestem całkiem zielona, ale potrzebuję pomocy :)

Posiadam TV Samsun z funkcją oglądania filmów 3d w zestawie oczywiście z okularkami.

Filmy nie 3D oglądam, za pomocą kabla który odpinam od monitora ( czyli mam tak duży monitor w Tv:) i tam załączam sobie ZWYKLE FILMY.

Problem pojawa się gdy chciałam obejrzeć film w 3d. Filmy jakie posidam są w rozszerzenku mkv. Czytałam na różnych forach że wystarczy tylko jakiś program, próbowałam np Stereoscopic Player i jeszcze jakieś tam które w sumie nie dały porządanego efektu..

Nie znam się dlatego proszę o jakieś wskazówki, jaki program czy potrzebuje jakieś jeszcze kable do tego ... itp.

Wszelkie wskazówki porządane :)

Dzięki z góry za pomoc,

pS>Nowy topik gdyż w innych watkach nic nie znalazłam ..

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy HD OK, FAJNIE wyglądają natomiast 3d, mają podwójny obraz jeden na dole 2 na górze ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz przycisk 3d na pilocie tv i wybierasz rodzaj 3d (konwersja, obraz obok obrazu lub obraz nad obrazem). Wybierasz rodzaj 3d i dajesz ok. I tyle. Nie potrzeba kombinacji. Ja odtwarzam w media player home cinema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy właczaniu filmu 3d opcja ta nie działa ... nie podświetla się... jakieś inne pomysły ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja mam ten problem ze wszystko ustawiam jak trzeba w tv zeby obraz sie zcalil w sensie gora/dol ale gdy wkladam okulary to nie da sie ogladac bo nie zescalila sie dokladnie .. czyja to wina ? tv czy moze filmu ktore puszczam z kompa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moe byc wina twoich oczu, moze byc filmu a moze byc ustawien TV. W TV sie ustawia głebie czyli przesuniecie obrazów. Jak jest zle nagrany to trzeba go przestawic :thumbup: aczkolwiek jak ogladalem avatara w 3d to chcialo mi oczy wypalic jakbym nie ustawial :) za duzo tam tych przezroczystych ekranow bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny problem co ladyofshade. Film w 3D po kablu HDMI na TV już nie jest w 3D i nie da się ustawić na pilocie opcji 3D (jest wygaszona). Chyba znalazłem rozwiązanie. Do tego musi być kabel HDMI 1.4 Czy ktoś to może potwierdzić? Dziwne żeby od kabla niemożliwa była opcja ustawienia 3d jak nawet filmy w 2D da się konwertować. Nie chcę wydawać niepotrzebnie pieniędzy na inny kabel HDMI, żeby tylko przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do tematu. Takze chcialbym widziec czy po podlaczeniu kabla hdmi 1.4 pojawi sie konwersja 2d w 3d po kliknieciu klawisza na pilocie. czy bedzie mozliwa gra w gry 3d z takim kablem? Jezeli nie to w jaki sposob grac w gry 3d na tv? Interesuje mnie konwersja obrazu do okularow aktywnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie roby

 

Jak juz chce sie kogos obrazac, albo pokazać się od strony "kozaka" to wypada sprawdzic wczesniej pisownie, by jednak nie wypaść blado... :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz chce sie kogos obrazac, albo pokazać się od strony "kozaka" to wypada sprawdzic wczesniej pisownie, by jednak nie wypaść blado... :thumbdown:

 

zacznij od siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja nikogo nie obrazałem, a dwa nigdy nie popierałem musu pisania polskich znaków bo czesto pisze z komórki, i tych bledow nie stawiam na rowni z bledami ort. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...