Forum PCLab.pl: Poczta e-mail o2 - moja czcionka pisania e-mail - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Poczta e-mail o2 - moja czcionka pisania e-mail Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   vipowski Ikona

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 26 Sierpień 2012 - 18:05

Witam Was serdecznie! Mam pytanie: jak ustawić w mojej poczcie (na portalu o2) czcionkę, taką jaka mi się podoba, jej kolor i rozmiar. Owszem jak chcę napisać nową wiadomość to mogę ręcznie edytować rodzaj czcionki, jej rozmiar oraz kolor i wtedy wyślę e-maila o wybranym wyglądzie. Ale wiem, że niektórzy, którzy min. do mnie piszą mają ustawioną swoją stałą czcionkę (rodzaj, rozmiar, kolor). Też chciałbym to uczynić - zarówno żebym automatycznie pisał nową wiadomość w danym stylu i przy odpowiedzi na czyjąś wiadomość też żebym pisał w danej czcionce. Z góry dziękuję za Wasze porady.

#2 Użytkownik jest niedostępny   staffer Ikona

• na żywo jestem brzydszy i nie noszę peleryny
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Sierpień 2012 - 18:15

Jeśli ich aplikacja webowa tego nie wspiera (a wydaje mi się, że nie), to zainstaluj sobie program pocztowy, podłącz konto o2 i wysyłaj poprzez ten program. Masz wtedy dużo więcej opcji + lokalny backup danych, bo z poczty o2 potrafią znikać maile, jak im się coś sypnie (potwierdzone przez kilka osób).

#3 Użytkownik jest niedostępny   vipowski Ikona

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 26 Sierpień 2012 - 18:21

Zobacz poststaffer, o 26 Sierpień 2012 - 18:15, napisał(a):

Jeśli ich aplikacja webowa tego nie wspiera (a wydaje mi się, że nie), to zainstaluj sobie program pocztowy, podłącz konto o2 i wysyłaj poprzez ten program. Masz wtedy dużo więcej opcji + lokalny backup danych, bo z poczty o2 potrafią znikać maile, jak im się coś sypnie (potwierdzone przez kilka osób).

rozumiem, a powiedz mi proszę jaki dobry program, łątwy i stabilny byś polecił? Pytam, ponieważ, nigdy nie używałem poczty z zewnętrznego programu. A powiedz mi jeszcze proszę, mam 100% pewność, że używająć tego programu odbieram i wysyłam wszystkie e-maile poprawnie - nic nie ginie ;-)? Wspomniałeś jeszcze o "lokalnym backup danych" czyli? Jakieś zrzucanie wiadomości etc? Z góry dziękuję za odpowiedź.

#4 Użytkownik jest niedostępny   staffer Ikona

• na żywo jestem brzydszy i nie noszę peleryny
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Sierpień 2012 - 06:32

Co do programów, to poszukaj i potestuj sobie sam, na początek wystarczy nawet outlook express/W$ live mail (prosty interfejs, lekkie, ale OE trzyma wiadomości w 1 pliku, co spowalnia przeszukiwanie, etc).

Tak, masz pewność w przypadku popularnych programów - inaczej nie byłyby popularne.

Program pocztowy pobiera wiadomości na dysk. I możesz ustawić, albo żeby pozostawił na serwerze wiadomości, albo żeby je usuwał (od razu, lub po x dniach).

Strona 1 z 1