Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vipowski

Poczta e-mail o2 - moja czcionka pisania e-mail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie! Mam pytanie: jak ustawić w mojej poczcie (na portalu o2) czcionkę, taką jaka mi się podoba, jej kolor i rozmiar. Owszem jak chcę napisać nową wiadomość to mogę ręcznie edytować rodzaj czcionki, jej rozmiar oraz kolor i wtedy wyślę e-maila o wybranym wyglądzie. Ale wiem, że niektórzy, którzy min. do mnie piszą mają ustawioną swoją stałą czcionkę (rodzaj, rozmiar, kolor). Też chciałbym to uczynić - zarówno żebym automatycznie pisał nową wiadomość w danym stylu i przy odpowiedzi na czyjąś wiadomość też żebym pisał w danej czcionce. Z góry dziękuję za Wasze porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ich aplikacja webowa tego nie wspiera (a wydaje mi się, że nie), to zainstaluj sobie program pocztowy, podłącz konto o2 i wysyłaj poprzez ten program. Masz wtedy dużo więcej opcji + lokalny backup danych, bo z poczty o2 potrafią znikać maile, jak im się coś sypnie (potwierdzone przez kilka osób).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ich aplikacja webowa tego nie wspiera (a wydaje mi się, że nie), to zainstaluj sobie program pocztowy, podłącz konto o2 i wysyłaj poprzez ten program. Masz wtedy dużo więcej opcji + lokalny backup danych, bo z poczty o2 potrafią znikać maile, jak im się coś sypnie (potwierdzone przez kilka osób).

 

 

rozumiem, a powiedz mi proszę jaki dobry program, łątwy i stabilny byś polecił? Pytam, ponieważ, nigdy nie używałem poczty z zewnętrznego programu. A powiedz mi jeszcze proszę, mam 100% pewność, że używająć tego programu odbieram i wysyłam wszystkie e-maile poprawnie - nic nie ginie ;-)? Wspomniałeś jeszcze o "lokalnym backup danych" czyli? Jakieś zrzucanie wiadomości etc? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do programów, to poszukaj i potestuj sobie sam, na początek wystarczy nawet outlook express/W$ live mail (prosty interfejs, lekkie, ale OE trzyma wiadomości w 1 pliku, co spowalnia przeszukiwanie, etc).

 

Tak, masz pewność w przypadku popularnych programów - inaczej nie byłyby popularne.

 

Program pocztowy pobiera wiadomości na dysk. I możesz ustawić, albo żeby pozostawił na serwerze wiadomości, albo żeby je usuwał (od razu, lub po x dniach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...