Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nebel

Apel o całkowite zbanowanie użytkownika cyrix133.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to oryginalny cyrix tylko podróba bo z kropką na końcu czyli:

cyrix133 - oryginał

cyrix133. - podróbka

 

 

http://pclab.pl/news50858.html

(komentarze)

 

Gdyby już zostały usunięte to tutaj screen:

 

a02725cd.png

 

cyrix133. ma 0 postów i 0 tematów, jedyne co robi to pisze głupie komentarze (z resztą tak samo jak oryginalny cyrix). Jeżeli to ma być poważne forum komputerowe to trzeba zrobić sprzątanie śmieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylar, tyle lat na forum a nie wiesz jak ono i główna działa? :glaszcze:

Administracja nic nie zrobi bo im wygodniej albo nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenieśli się z TPC tutaj, bo stamtąd ich wyrzucili.

 

No a ja nie mogę za Chiny dodawać komentarzy na głównej? Też ktoś tak ma, że go od razu przenosi na główną?

 

Admini zbanowali mnie na głównej? :E :E :E

 

http://pclab.pl/news50855.html or http://pclab.pl/news50858.html W sumie to od wczoraj nie mogę komentować żadnej aktualności na głównej. Minusować/plusować wypowiedzi jak najbardziej mogę. Komentować już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak użytkownik jest zbanowany na forum to na głównej może pisać komentarze? Nie wiedziałem... mama mi nie powiedziała. A jeżeli tak jest to bez sensu.

 

Ale wiem że jak konto zostanie usunięte to będzie spokój... wiecie co z nim zrobić!

 

edit:

no, napisać do mseweryn'a żeby usunął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pclab.pl/news50855.html or http://pclab.pl/news50858.html W sumie to od wczoraj nie mogę komentować żadnej aktualności na głównej. Minusować/plusować wypowiedzi jak najbardziej mogę. Komentować już nie.

W obu przypadkach mogłem komentować http://pclab.pl/kom65051.html=595912 oraz http://pclab.pl/kom65054.html=595913

Pamiętasz może kiedy ostatni raz coś komentowałeś na głównej? Jeśli tak daj do tego link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy chyba nadal wierzą w możliwość usunięcia trolli z Głównej, niczym w Świętego Mikołaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak użytkownik jest zbanowany na forum to na głównej może pisać komentarze? Nie wiedziałem... mama mi nie powiedziała. A jeżeli tak jest to bez sensu.

******, ta informacja to chyba najczęściej przewijająca się informacja w tym dziale.

 

Ile jeszcze razy będziemy musieli tłumaczyć, że forum jest czymś innym od portalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady. Kogoś kto tylko spamuje pewnie usunął. Oryginalnego Cyrixa bronili, bo wg nich nic złego nie robił, ale ten tutaj to juz przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz może kiedy ostatni raz coś komentowałeś na głównej? Jeśli tak daj do tego link.

Proszę. Zostałem dość mocno zminusowany :E I to był chyba ostatni raz kiedy coś komentowałem. Niedawno była aktualność nt. GTX690 Mars III, też chciałem skoentować, ale się nie dało. Myślałem że to chwilowe.

 

No nic, zostało mi jeszcze komentowanie na innych serwisach i... forum. Na szczęście tu nie jestem zbanowany :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę. Zostałem dość mocno zminusowany :E I to był chyba ostatni raz kiedy coś komentowałem. Niedawno była aktualność nt. GTX690 Mars III, też chciałem skoentować, ale się nie dało. Myślałem że to chwilowe.

Ciekawe, bo Cirix łapie o wiele więcej minusów i może dalej trollować. Trza to dodać do listy usprawnień jakie wprowadził Lab :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej takich osób łamiących regulamin (nazywając ich trollami obrażacie prawdziwych trollów) i może w końcu redakcja/moderacja będzie mogła banować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyrix grzybków się nażarł, dlatego tyle minek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę. Zostałem dość mocno zminusowany :E I to był chyba ostatni raz kiedy coś komentowałem. Niedawno była aktualność nt. GTX690 Mars III, też chciałem skoentować, ale się nie dało. Myślałem że to chwilowe.

 

No nic, zostało mi jeszcze komentowanie na innych serwisach i... forum. Na szczęście tu nie jestem zbanowany :).

Dziwisz się, że Cię zminusowali? Przecież to nie redakcja minusuje, a inni użytkownicy, tacy jak Ty. Ja się im nie dziwię, skoro z góry zakładasz że jakiś produkt jakiejś firmy jest na 100% bublem, nawet jeśli jeszcze nie wyszedł na rynek.

 

W temacie: obydwaj panowie dostali bana. Nie wiem jak to wcześniej wyglądało, ale tak naprawdę to większość ich postów niestety nie podchodzi pod łamanie regulaminu - jest sporo użytkowników, którzy piszą podobną treść (fanbojstwo), tyle że w innej formie. Jest bardzo cienka granica między wyrażaniem subiektywnej opinii, a fanbojowaniem. Tak czy owak, przynajmniej na jakiś czas temat znika. Jeśli wróci, warto mnie poinformować. Musicie bowiem pamiętać, że nie zawsze czytam komentarze do publikacji, bo nie mam zwyczajnie na to czasu, a nasi autorzy nie zawsze mi takie sprawy raportują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z labowym powiedzeniem: Zbanują go, jutro albo pojutrze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież oryginalny Cyrix133 nie jest żadnym fanbojem :lol2:

 

Gość jest inteligentny - robi to dla "jaj", żeby zobaczyć jak prawdziwe, wsciekłe fanboje "biją pianę", minusują, komentują itp.

 

Komentując Cyrixa133 sami się ośmieszacie :lol2: ( a on się z was głośno śmieje :D )

 

Ja zawsze mam ubaw z jego komentarzy a "bydło" oczywiście hejtuje...

 

Czy naprawdę nie widzicie że to jest celowe i zaplanowane?

No chyba że macie problemy z racjonalnym myśleniem...

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami czytam komentarze Cyrixa. Po pijaku nawet na niektore odpisalem. :)

Nie jestem fanboyem, kazdy niech ma swoje zdanie i nalezy to docenic, ale porzadek w komentarzach by sie przydal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież oryginalny Cyrix133 nie jest żadnym fanbojem :lol2:

 

Gość jest inteligentny - robi to dla "jaj", żeby zobaczyć jak prawdziwe, wsciekłe fanboje "biją pianę", minusują, komentują itp.

 

Komentując Cyrixa133 sami się ośmieszacie :lol2: ( a on się z was głośno śmieje :D )

 

Ja zawsze mam ubaw z jego komentarzy a "bydło" oczywiście hejtuje...

 

Czy naprawdę nie widzicie że to jest celowe i zaplanowane?

No chyba że macie problemy z racjonalnym myśleniem...

;)

że cyrix133 robi to dla jaj to wiadomo

ale cyrix133. (z kropką) to już nie wiadomo co robi. Jedynie denerwuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jest inteligentny - robi to dla "jaj", żeby zobaczyć jak prawdziwe, wsciekłe fanboje "biją pianę", minusują, komentują itp.

To jest definicja trolla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...