Skocz do zawartości
Termez

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Rekomendowane odpowiedzi

METAL GEAR SOLID: The Phanotm Pain

 

Playstation 3 oraz Playstation 4

 

No to mamy intro wraz z gameplayem (10 minut) z nowego Metal Gear Solid Ground Zeroes

 

 

Rozszerzony filmik o dodatkowe 4 minuty

http://uk.ign.com/videos/2012/09/01/metal-gear-solid-ground-zeroes-extended-14-minute-demo

 

Jak widać Fox Engine kopie dupe. I gramy Big Bossem.

 

Jedyny fail jest taki, że gra robiona również na X360. Ale liczę, że tam będą mieli 5klatek na sekundę i gra będzie na 15 DVD :)

 

TRAILER z GDC 2013

 

 

TRAILER Z E3 2013 EXTENDED CUT (9minut)

UWAGA BO GNIECIE JAJA :E

 

Edytowane przez Termez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj wersja dłuższa, pokazująca więcej otwartego świata prosto z IGN:

IGN MGS5

 

Ogólnie rzecz biorąc, szczena mi opadła po tym fragmencie, który zobaczyłem. Jest też BB kwitujący 'Kept you waiting, huh?' i zapewnienia Kojimy, że pomimo faktu iż demo lata na PC to grafika na PS3 nie odstaje niczym temu co zobaczyliśmy...

 

Ponoć ma pojawić się Q3-Q4 2013.

 

Jedyny fail jest taki, że gra robiona również na X360. Ale liczę, że tam będą mieli 5klatek na sekundę i gra będzie na 15 DVD

 

Ja też mam taką cichą nadzieję. W tych trudnych czasach, gdzie nawet Kojima musi bratać się z Microshitem wypada tylko pożyczyć użytkownikom X0 aby nie musieli dodatkowej półki z płytami na sam tylko Ground Zeros przybijać do ściany xD. Nawet licząc po 8gb/dvd to sam GoTP zajmowałby jakieś 5-6dvd :E

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jedyny fail jest taki, że gra robiona również na X360

Co jak to dlaczego za jakie grzechy ?

 

Ok. -1 Ex. Następny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ponoć ma pojawić się Q3-Q4 2013.

 

 

 

Czyli pewnie 2014 połowa roku :kwasny:

Swoja drogą to może być juz początek ekspansji nowych konsoli

Ciekawe jak Sony to rozegra , przydał by sie na pewno na początek życia nowego dziecka mocny eks , a jest ich coraz mniej :(

koszty produkcji są tak pewnie horrendalne że inaczej pewnie producenci nie pociągnęli by za długo

 

A co do gry to bedzie na pewno stary dobry snake ale czy będzie tam cos nowego czy tylko dopieścili grafe

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych trailerów jakie widziałem, pan Kojima wciąż udowadnia na co go stać. Graficznie jest nieprawdopodobnie i szczerze wątpię żeby to działało na takich ustawieniach na PS360, ale TLOU i Beyond TS pokazują jaka moc drzemie w PS3 więc wszystko jest możliwe :)

 

Dziwi mnie też że mało kto kojarzy Beibera w klatce - toż to na 90% Solid Snake, wydaje mi się oczywiste :)

 

Utwór z trailera jeżeli kogoś interesuje:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW. Jakby ktoś nie wiedział Metal-Gear-Solid-Ground-Zeros Będzie prologiem.

 

Wiec jest szansa że MGS (te z numerkami ;P ) pozostaną grami tylko na Playstation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poczekałbym na coś co się dzieje za dnia aby móc ocenić grafikę.

 

BO teraz jest ładna noc + błoto + deszcz + światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc, szczena mi opadła po tym fragmencie, który zobaczyłem. Jest też BB kwitujący 'Kept you waiting, huh?' i zapewnienia Kojimy, że pomimo faktu iż demo lata na PC to grafika na PS3 nie odstaje niczym temu co zobaczyliśmy...

Zobaczę, a uwierzę ;) PS3 czy X360 grafiki w takiej postaci nie ruszą raczej na bank i trzeba być człowiekiem wielkiej wiary, aby słowa Hideo brać na serio. Niby Kojima coś tam gadał, że komp, na którym lata demo to PC "porównywalny z PlayStation 3". No, ale to zwykła gadka i paplanina raczej, aniżeli jakieś konkrety. Robienie gry na silniku Fox Engine na obecnych konsolach, który z kolei tworzony jest z myślą o next-genach - to samo w sobie się kupy nie trzyma. Wyjść wyjdzie, ale nie w takiej oprawie. Niby tytuły od Quantic Dream choćby pokazują, że się coś z takiego PS3 da wycisnąć jeszcze, to przecież w nowym MGS'ie będzie otwarty świat, co fajerwerków graficznych nigdy nie wróżyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 ruszy to spokojnie wystarczy spojrzeć na trawę z rozgrywki i nie wygląda mi to na next-genową jakość :] po prostu świetna grafika ze świetnym oświetleniem takie rzeczy widzieliśmy już przy exach na PS3.

 

Tutaj sam gameplay 4 minutowy

http://www.youtube.com/watch?v=o6aPYdmf6iU&hd=1

 

Jak już się przy tym tak zachwycamy to pomyślmy o prawdziwych grach next-genowych w postaci Uncharted4 GT6 czy Killzone4 na PS4 oj będzie się działo.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted się skończył :P ND nigdy nie kontynuuje serie na kolejnej konsoli (PS1-Crash,PS2-Jax-PS3 uncharted).Raczej spodziewam się The last of us 2 czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że da się taką grafikę zmontować w PS3. Popatrzmy chociażby na Drake's Deception i levele na morzu podczas sztormu, statku - gra świateł, efekty cząsteczkowe, rozdzielczość tekstur itp. Fakt, nie ukrywam że to wszystko było oskryptowane a MGS5 ma mieć otwarte podejście do tematu stealth, aaaale, Kojima jako tako nas nie zawiódł i lepiej mieć nadzieję, że coś się da zrobić niż narzekać i mówić że się nie da. Trochę optymizmu panowie :).

 

Poza tym, niech MGS5 pokaże, że na PS3 da się robić gry z otwartymi światami wyglądające obłędnie. Przez 6 lat istnienia konsoli w tej kwestii mieliśmy tylko porty z X0 od R i gry, które dużo krzyczały przed premierą a po niej okazywały się marniutkie - jak świat duży, to pusty, jak upchany, to znów malutki (ot z najnowszej historii do pierwszego Darksiders II, do drugiego Sleeping Dogs).

Słowem, nadzieja matką głupich a każda matka kocha swoje dzieci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted się skończył :P ND nigdy nie kontynuuje serie na kolejnej konsoli (PS1-Crash,PS2-Jax-PS3 uncharted).Raczej spodziewam się The last of us 2 czy coś takiego.

 

Nie możliwe :) To zbyt znana seria, Crash nie należał do Sony a Jak 3 sprzedał się dość słabo, U3 za to sprzedało/sprzeda się najlepiej ze wszystkic części, wypuszczenie w pierwszym roku życia PS4 graficznych killerów takich jak U4 i KZ4 to najlepsza metoda na przyciągnięcie do niej uwagi. Mam przynajmniej nadzieje że tak też zrobi Sony i nie powtórzy się sytuacja z początku życia PS3 :)

 

Edit: Chłopak to niby Chico, ale ja tam w to nie wierzę, mało Kojimowskie zagranie :P

Edytowane przez Fuudimitzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie PS3 wyciągnie taka grafike, patrząc na inne exclusivy jakie zostały/zostana wydane.

Ale to na PC bd wyglądac najlepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe :) To zbyt znana seria, Crash nie należał do Sony a Jak 3 sprzedał się dość słabo, U3 za to sprzedało/sprzeda się najlepiej ze wszystkic części, wypuszczenie w pierwszym roku życia PS4 graficznych killerów takich jak U4 i KZ4 to najlepsza metoda na przyciągnięcie do niej uwagi. Mam przynajmniej nadzieje że tak też zrobi Sony i nie powtórzy się sytuacja z początku życia PS3 :)

 

Edit: Chłopak to niby Chico, ale ja tam w to nie wierzę, mało Kojimowskie zagranie :P

Crash też był jeszcze bardziej znaną marką ale ND po prostu po 3 częściach rezygnuje. Dlatego teraz robią Last Of Us bo Uncharted już nie będzie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Pierdoły piszesz skąd masz te informacje że U już nie będzie ja na innych źródłach słyszałem zupełnie co innego.

 

Twórcy gry nie wykluczają stworzenia w przyszłości kontynuacji. Jeden z ważnych pracowników Naughty Dog w wywiadzie dla „Official PlayStation Magazine” stwierdził:[169]

 

 

 

 

 

 

Jest masa przygód Drake’a, których jeszcze nie opowiedzieliśmy i dopóki fani będą chcieli kolejnych gier, a my zobaczymy w nich coś interesującego i popychającego markę do przodu, będziemy kontynuować jej tworzenie.

Edytowane przez longhaul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, ND zezwoliło na wypuszczenie 'czwartej' gry w postaci Golden Abyss, temat wiec powinien zaginać sam w sobie bo to nieuasadnione brednie są :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, niech Wam będzie, że Drake's Deception było ostatnią odsłoną Uncharted. :lol2: SONY i ND dobrowolnie zabiło multimilionową markę, która byłaby, obok MGS i GT, bodaj jedynym godnym starterem PS4 - bo tak. Bo ich ostatnia gra skończyła się po trylogii i wersji przenośnej. LOGIC. :o

 

Swoją drogą, dokąd ten OT zmierza? :hmm:

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, niech Wam będzie, że Drake's Deception było ostatnią odsłoną Uncharted. :lol2: SONY i ND dobrowolnie zabiło multimilionową markę, która byłaby, obok MGS i GT, bodaj jedynym godnym starterem PS4 - bo tak. Bo ich ostatnia gra skończyła się po trylogii i wersji przenośnej. LOGIC. :o

 

Swoją drogą, dokąd ten OT zmierza? :hmm:

Moim zdaniem taki krok jest dobry. Niech seria pozostanie kozacka a nie rozmienia na drobne jak Crash.

 

Czasami mam dość niezliczonej ilości kontynuacji. Bo ile można wałkować jeden temat. Oczekuję świeży gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, niech Wam będzie, że Drake's Deception było ostatnią odsłoną Uncharted. :lol2: SONY i ND dobrowolnie zabiło multimilionową markę, która byłaby, obok MGS i GT, bodaj jedynym godnym starterem PS4 - bo tak. Bo ich ostatnia gra skończyła się po trylogii i wersji przenośnej. LOGIC. :o

A nie ? Wszystko skończyło się dobrze dla Nathana i jest git :3 . A czy takim problem jest stworzyć nową markę ? Albo przywrócić tego crasha !

I skąd wiesz że MGS będzie Ex'em ?

Edytowane przez xderby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam gdzieś napisałem, że MGS będzie exem ? O.O Czytałeś początek tego tematu czy tylko strzelasz zdaniami z dołu pleców?

Moim zdaniem taki krok jest dobry. Niech seria pozostanie kozacka a nie rozmienia na drobne jak Crash.

Uncharted jest serią, którą można rozwijać dalej. Przecież można porzucić Drake'a i zrobić jakieś retro by poopowiadać np o Sully'm. Nie wiem, Nate może i jest wizytówką serii ale nie jedynym jej atutem. Zresztą, powótrzę, o czym my tu piszemy chłopaki? :mad2:

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa. Jako starter myślałem ze masz na myśl EX :E Sorry . Ciekawi mnie czy ten MGS będzie znowu w połowie grą a w połowie serialem :E

Edytowane przez xderby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ? Wszystko skończyło się dobrze dla Nathana i jest git :3 . A czy takim problem jest stworzyć nową markę ? Albo przywrócić tego crasha !

I skąd wiesz że MGS będzie Ex'em ?

ehh nie wydaje mi sie logicznym wpuszczac nowej marki a zaprzestac rozwijania juz tak dobrze rozpoznawalnej jaką jest uncharted.

Kazdy kto choc troszku interesuje sie grami słyszał o ps3 i ich genialnej serii.

Nowa marka = mniejsza swiadomosc rynku= mniejsza kasa.

A taki uncharted np. 4 nawet jesli okazał by sie nie jakis mega (jak poprzednie czesci) i tak sie sprzeda w grubych milionach.

Musieli by być niedorozwinięci by w tych czasach nie robic kontynuacji. A kontynuacja nie przeczy powstaniu nowych marek przeciez nie ?

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...