Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Termez

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Rekomendowane odpowiedzi

HYPE, czuje że to będzie wyborny tryb.

 

 

S8ZDxby.jpg

 

 

o 9 mają być odpalone serwery, ponadto trzeba jeszcze czekać na patcha, który uaktywni MGO.

 

edit: patch już jest. Jeżeli wszystko pójdzie z planem to będzie można grać od 9

edit2: servery offline, a miało być tak pięknie a wyjdzie jak zwykle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać się czy płakać oglądając ten filmik? Sam nie wiem, ale boli oglądanie jak Konami zarzyna tę legendarną serię :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę te całe Honey Bee (6 poziom)? Przeszukałem jaskinie, cały teren i nic. Na filmiku widziałem, że broń jest skitrana w pokoju w takiej dziurze. Tylko, że jak ja tam dochodzę to jest puste miejsce. Czy to ma związek z tym, że zamiast zakradać się, to zrobiłem rozpierduchę i wszystkich pozbijałem? Czy to jakiś błąd, czy może broń jest chowana losowo na całej mapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem, broń była tam gdzie miała być. Musiałem zrobić restart poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=lE_SDciGbTk

 

Gra wygląda gorzej niż PP, ilość assetów wykorzystanych z PP jest przerażająca i ogólnie gameplay taki "meh". Żeby na jednego zombiaka tak się skradać...

Pomijając skąd tam karton z DiamondDogs jak oni są MSF...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłą mi dzisiaj platynka w MGSa (musiałem się gdzieś pochwalić :E)

Ponad (3 lata i 7 miesięcy :E) 220h, 3500 zneutralizowanych przeciwników, tylko 110zabitych i 76 misji ukończonych na super stealth :P

 

Pod względem mechaniki rozgrywki, rozwiązań, możliwości i responsywnegoo sterowania ta gra naprawdę nie ma sobie równych. No i szkoda naprawdę świetnego Fox Engine ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłą mi dzisiaj platynka w MGSa (musiałem się gdzieś pochwalić :E)

Ponad (3 lata i 7 miesięcy :E) 220h, 3500 zneutralizowanych przeciwników, tylko 110zabitych i 76 misji ukończonych na super stealth :P

 

Pod względem mechaniki rozgrywki, rozwiązań, możliwości i responsywnegoo sterowania ta gra naprawdę nie ma sobie równych. No i szkoda naprawdę świetnego Fox Engine ;(

 

Mnie też to "niedługo" czeka, chcę przejść po raz pierwszy, a następnie wycisnąć ostatnie soki z każdej części. Pierwsze przejście MGS1 za mną, teraz czas na MGS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to "niedługo" czeka, chcę przejść po raz pierwszy, a następnie wycisnąć ostatnie soki z każdej części. Pierwsze przejście MGS1 za mną, teraz czas na MGS2.

 

Ja tak zrobiłem przed premierą MGS5 która była we wrześniu. W całe wakacje przeszedłem MG1, MG2, MGS1, MGS2, MGS 3, peace walker, MGS4 i potem idealnie się wpasowałęm w premiere żeby machnąc MGS5. Platyna trochę się rozciągneła w czasie :E

Ogólnie przeturbo polecam. Idealnie widać jak seria ewoluowała i kontynuowała niektóre rozwiązania a jednocześnie w każdą się grało zupełnie inaczej i świeżo. No a historia to mózgotrzep (zwłaszcza w MGS3) ale to chyba wszyscy wiedzą.

 

Zazdro że tyle fajnego przed tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem przed premierą MGS5 która była we wrześniu.

 

Zazdro że tyle fajnego przed tobą.

Aż do Metal Gear na japońskie komputery się nie cofam, ale chyba obejrzę co nieco o nich, bo na razie wiem tyle co z książeczki z mgs1.

Ja postanowiłem nadrobić gry paru wybranych twórców, a konkretnie reżyserów itp. Metal Gear Solid 2 zacząłem kiedyś na PS3, ale się zniechęciłem. Teraz gdy przechodzę gry na oryginalnych sprzętach i CRT oraz ukończyłem mgs1 to mam zupełnie inne spojrzenie. Teraz przeżywam szok jak dwójka jest płynna i ładna i te smaczki. Kto nie przeszedł mgs1 ten nie poczuje prawdziwego klimatu w następnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kiedyś" zagram.... :E

Nawet miałem jakich czas temu chętkę, ale wyciągać kolejno z szafy konsole to już mi się odechciało.

Gdyby trafić legacy kolekcję, ale to też czterolistna koniczyna pewnie i nie wiem czy zawiera wszystko wszystko? Czy część jeszcze cyfrowa, to meh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż do Metal Gear na japońskie komputery się nie cofam, ale chyba obejrzę co nieco o nich, bo na razie wiem tyle co z książeczki z mgs1.

 

Jako tako nie trzeba wracać, fabularnie wszystko co trzeba jest wyjaśnione na przestrzeni kolejnych części.

 

chociaż może być ciężej połączyć zakończenie MGS5 z tymi starymi Metal Gearami bez jakiegoś tam doczytania - kaseta na końcu ;)

 

...co w sumie jest jednym z niewielu bardzo fajnych momentów fabularnych w MGS5. Gameplay to jest mistrzostwo, prawie splatynowałem na PS3, splatynowałem na PS4 i w sumie to kolejne 100h do platyny bym chętnie na PS5 machnął :) Najlepsiejsza skradanka ever i tak powinny wyglądać takie gry, dawać tyle opcji i mieć tyle dynamiki w pozornie z definicji powolnych fragmentach. Ale historia... no, wtopa. Poza kilkoma momentami (to co w spoilerze, Quiet, niedokończony Eli) to kiepsko wyszło.

 

Gdyby trafić legacy kolekcję, ale to też czterolistna koniczyna pewnie i nie wiem czy zawiera wszystko wszystko? Czy część jeszcze cyfrowa, to meh.

Legacy Collection ma wszystko poza MGS5 (z pierwszymi Metal Gearami włącznie) zdaje się. Z tym że pudełkowe wersje mają coś w postaci kodu z tego co pamiętam, albo MGS1 albo 2, więc używka to średni interes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :) Do kupienia z ebay UK za około 100zł z wysyłką. Nówka sztuka oczywiście. MG1 MG2 i MGS1 są kluczami w cyfrze niestety działają tylko na amerykańskich kontach PSN. MGS1 jest do kupienia w PS storze za bodajże 21zł, a dwie pierwsze części można ograć wewnątrz MGS3 jeśli dobrze pamiętam.

mgs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :) Do kupienia z ebay UK za około 100zł z wysyłką. Nówka sztuka oczywiście. MG1 MG2 i MGS1 są kluczami w cyfrze niestety działają tylko na amerykańskich kontach PSN. MGS1 jest do kupienia w PS storze za bodajże 21zł, a dwie pierwsze części można ograć wewnątrz MGS3 jeśli dobrze pamiętam.

mgs.jpg

MG 1 i MG2 nie są kluczami tylko wbudowanymi tytułami w MGS 3 (już na ps2 tak było).

JA polecam kupić w cyfrze - co chwilę jest promo na to - ostatnio za 31zł było -> https://psprices.com/region-pl/game/90648/metal-gear-solid-hd-collection

Masz tam MGS 2, 3 i peacewalker oraz wbudowane w MGS3 - MG1 i MG2. MGS z PSX też jest często w promce za 5-10zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, to tego nie wiedziałem że gry są wbudowane. Tak to bym wziął na milion procent jak ostatnio było właśnie po ~30 zeta...

Zawsze myślałem że tylko trzy części i to nie od początku to mówię na co mnie to.

Dzięki, następnym razem wezmę jeśli to prawda. A jak nie, to będzie bolało :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, to tego nie wiedziałem że gry są wbudowane. Tak to bym wziął na milion procent jak ostatnio było właśnie po ~30 zeta...

Zawsze myślałem że tylko trzy części i to nie od początku to mówię na co mnie to.

Dzięki, następnym razem wezmę jeśli to prawda. A jak nie, to będzie bolało :E

 

Sam mam to w cyfrze kupione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...