Skocz do zawartości
dario27

LENOVO SERIA: Yxx0 [500, 510 oraz 550, 560, 570, 580] i najnowszy Y50/70 --> TEMAT ZBIORCZY

Rekomendowane odpowiedzi

650 i 660 jest tym samym ukladem tylko 650 ma wolniejsze takty, musisz poszukac czy da sie go wykrecic do poziomu 660,dla mnie FHD to za duzo dla tej grafy jesli chodzi o gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to dużo, ale nie ma złotego środka - czasy 16:10 i rozdzielczości 1440x900 mi się marzą. Sporo miejsca roboczego, a i przy okazji nie waliło mocno w grafikę. Teraz na 15,4" mam 1680x1050, w Operze ustawiam 120%, w niektórych momentach małe literki potrafią wymęczyć, ale przy 1280x800 nie dało się żyć, to jednak za niska rozdzielczość. Przy 1366x768 mam po prostu za małą przestrzeń roboczą, korzystam z wielu programów symulacyjnych i do projektowania różnych systemów, które potrzebują wysokiej rozdzielczości - najbardziej odpowiadałby mi 15,6" z rozdzielczością 1600x900, ale nikt czegoś takiego nie wypuszcza, a wymiana matrycy to już bankowo utrata gwarancji.

 

Poza tym laptopa potrzebuję na statek, na paromiesięczne rejsy - 17" byłoby za duże i niewygodne. A grać trzeba, żeby się tam nie zanudzić na śmierć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem, laptopa będę zabierał na statek i dlatego 17" jest za duża, a co dopiero dodatkowy monitor ;)

 

Recenzje MSI GE70 wybiły mi go z głowy, trzeba będzie się przemęczyć z błyszczącą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, gdyby jeszcze cena była sensowna przy podobnych parametrach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3500 sie zmiescisz z i7 i dyskiem 750 i 8 gb ramu, chyba styka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to z najgorszym i7 bez DVD i WiFi :E

 

Kadłubek byłby ok, jakbym na nim z 1000 zł zaoszczędził, wolę już tę błyszczącą matrycę, ale mam pewność, że nic się nie przegrzeje w Lenówce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak egzemplarz to nie to samo co model

 

ale jeśli mówimy o y580 z i5 i z i7 to mówimy o modelach z i5/i7 a nie o egzemparzach

o to mi chodziło w tym zdaniu

 

trochę ci nie wyszło

Nie jesteś Mickiewieczem, a PClab to nie lekcja języka polskiego żeby szukać prawidłowej interpretacji tego co piszesz. Pisz zrozumiale i precyzyjnie.

Edytowane przez Tyxu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Komentarz zbędny. Znowu Ci nie wyszło.

 

Wszelka forma krytyki jest wskazana, na takim forum człowiek też powinien się uczyć.

A jeśli model a egzemplarz to jest precyzyjne stwierdzenie tego samego to pozdrawiam Ciebie, najlepiej w szkole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie :D piszmy tu o laptopie:)

 

ps.moze moderator przypnie temat, czy śpi sobie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak przeglądam wasza debate o tym lenowku y580 i wtrynie sie tu jeśli moge, chce zakupić jakiś laptop głównie do gier typu(cod mw2 i 4 oraz diablo 3 jeśli by dało sie ;p ) ogólnie to jeszcze filmy i internet z niego bym obczajał, i zeby mi sie nie rozleciał po roku czasu ;]

 

I coraz bardziej mnie przekonuje tym bardziej ze nikt mi nie polecił nic sensownego w cenie ok. 3000PLN

 

A Wy co doradzilibyście jeszcze moze coś innego czy Lenovo zwycięża w tym przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Komentarz zbędny. Znowu Ci nie wyszło.

 

Wszelka forma krytyki jest wskazana, na takim forum człowiek też powinien się uczyć.

A jeśli model a egzemplarz to jest precyzyjne stwierdzenie tego samego to pozdrawiam Ciebie, najlepiej w szkole...

 

dokładnie, nawet mi się nie chciało odpisywać ;)

 

Co do promocji to w xkomie model z i7 i matrycą hd był za 3300zł

 

sas: y580 do filmów takim dobrym rozwiązaniem to nie jest, matryca w wersji hd ma słabe kolory i kąty widzenia, do tego może przeszkadzać trochę słońce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekranik mat był by najlepszym rozwieszaniem ?

 

o co chodzi z tym ze pisza np. matowy podswietlany led albo blyszczacy podswietlany led czym one sie różnią od siebie ?

Edytowane przez sas123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błyszczący (glare)

przy ciemnych kolorach/niskim podświetleniu, możesz się przeglądać i poprawić fryzurę, na dworze jeszcze gorzej

 

jeśli masz słoneczny pokój, pracowałeś na matowej matrycy może cię to denerwować

 

krzysia nie testowałem, mam 7 64bit i chyba byłyby problemy z tym

Edytowane przez PanDziecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy napęd dvd posiada funkcje lightscribe? Nigdzie nie mogę znaleść info.

 

Dzięki, pozdrawiam

 

Edit: PanDziecko - ładnego masz demona prędkości (sig)

Edytowane przez KacperLimerick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edit: PanDziecko - ładnego masz demona prędkości (sig)

 

 

i gra w pasjansa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem zagram :cool:

 

 

raczej fifka + mw3 przez neta, 17 cali i podzespoły przydają mi się w pracy ale demonem to go nazwać nie można( zdarzyło mi się korzystać z lepszych stacjonarek)

 

a wracając do tematu to napęd nie ma takiej funkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PanDziecko testowales Crysis 1 na swoim clevo?

U siebie na 680m z i7-2670qm testowałem (bez OC to porównywalne układy). Wszystko max tak z 40 klatek mam przy największej rozwalce. Średnio ponad 60. Demonem po OC można nazwać 680m, ale 7970m też nie jest złe :)

Edytowane przez Laddero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

680 ładnie się kręci, 7970... gdyby nie sterowniki od amd :kwasny:

Edytowane przez PanDziecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...